Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüketimden memnunum hocam çok şükür. Benzinli bir araçtan geçince ilaç gibi geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 24 Mart 2017; 21:35:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Performansı ve motor sesinden memnun musunuz hocam?
  • Merhaba arkadaşlar 1.2 tsi DSG aracımızla ilk uzun yolumuzu yaptık , samsun - ankara 400 km genelde Yokuş çıkılıyor , önceki atmosferik aracıma göre Yokuşlarda hiç bayılma yapmadı , dizel Performansı ile gittik , beni en çok düşündüren Yakıt tüketimi beklediğinden düşük çıktı genelde 130-140 Hız aralığında gidildi . Ankara girişinde Trafiğe takıldık buna rağmen tüketim 5.6-5.7 aralığındaydı
     MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihkelektrik -- 25 Mart 2017; 11:2:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayilerde pololarda belli bir indirim mevcut mu?
  • ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    değerleri gayet iyi hem yüksek hızda yapmışsınız ara ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Performansı ve motor sesinden memnun musunuz hocam?

Hocam atmosferik bir araçtan geçtiğim için tork etkisi şimdilik iyi geldi diyebilirim. Tabi bu iyi etki 100-120 km hızlara kadar. 120 km ve üstü hızlarda aracın güçsüzlüğünü hissediyorsunuz. Atmosferik 1.6 motor daha iyi, daha hevesli hızlanıyor. Önceliğim yakıt tüketimi olduğu için 120 ve üstü hızlara pek çıkmadım. Performans olarak böyle özetleyebilirim.

Önceki aracım 2006 model 1.6 Hyundai Elantraydi. Rölantide iki aracı kıyaslarsak, tabi ki polo daha sesli. Dizelin gürültüsünü içeride duyuyorsunuz. Ama beni rahatsız etmiyor. Onun dışında diğer viteslerde ve hızlarda 2.5-3 bin deviri geçmediğiniz sürece içeride herhangi bir motor sesi yok.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    iyiymiş hocam , kazasız belasız sürüşler hocam
    dizelin eksisi sesi, artısı yakıtta cimri :)
  • arkadaşlar polo loungeye led far taktırmak istiyorum yetkili bayi ne kadara takar? akşamları cidden farları çok yetersiz led düşünüyorum yardım edermisiniz??
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    servis genelde bu tur uygulamalara yanasmak istemiyor, ender elektronik ile gorusun maliyeti oldukca yuksek olucaktir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın,
    comfortline donanımlı araca bluetooth ile telefon bağlayamıyoruz değil mi? onun için ekstra işlem yaptırmamız gerekiyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Günaydın,
    comfortline donanımlı araca bluetooth ile telefon bağlayamıyoruz değil mi? onun için ekstra işlem yaptırmamız gerekiyor sanırım?

Makyajlı kasa ilk çıktığında comfortline larda bluetooth yoktu ama şimdikilerde var
  • Anlamadığım bir konu var, turbo yağlansın diye motoru bir kaç saniye çalıştırmamız gerekiyor ya, start/stop buna izin vermiyor ki, nasıl bir yol izliyorsunuz?
  • 2015 Polo 1.2 TSI Comfortline Manuel vites

25.000km'de periyodik bakım için istenen ücret 700₺!!!

Değişecek olanlar ise yağ ve filtreler. Maliyeti 200-250₺!!!

• Onurchik kullanıcısına yanıt
    Merhaba durduktan sonra emniyet kemerini çıkarırsan Çalışmaya devam eder , gerekli bilmiyorum

• Merhaba arkadaşlar belki konu içerisinde geçmiştir 278 sayfa olduğu için bilmiyorum Arabayı ilk çalıştırdığımızda motor soğukken bazen rolantide 1000 devir üzeri çalışıyor bazen 700 600 devirde çalışıyor Bunun sebebini bilen var mı

• 2015 polo 1.2 tsi manuel lounge aracımda bilmediğim bir özellik varmış arkadaşlar. anahtarın açma düğmesine 3 sn. basılı tutunca bütün camlar açılıyor. kapama düğmesine 3 sn. basılı tutunca da bütün camlar kapanıyor

• Arkadaslar aranizda polo allstar paketli olan var mi ? Genel olarak aracindan memnun mu arti ve eksileri söylerseniz sevinirim

• Attragon A kullanıcısına yanıt
    Vw de uzun süredir var bu özellik hocam
    İyi özellik
  • Attragon A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla cold start diye adlandırılıyor.
    Bunun nedeni bildiğim kadarıyla motorun çalışma sıcaklığına ulaşması sağlanıyor.Motor devir yükselterek yağ basıncını artırıyor ve yağlamanın erken başlamasını sağlanıyor. Parçalar yağlandıktan sonra hem ses seviyesi düşüyor hem de devir. Tsi motorlarda olan bir şey. Bu herhangi bir arıza değil hocam. Yaklaşık 30 - 40 saniye civarı sürüyor.
  • sonradan sis farı taktirmak istiyorum bu güvenlimi

yada istanbul'da önere bileceğiniz biryer varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.