Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocqo

3 haftalık aracın yavaşlamalarda frenlerinin ötmesi normal midir.

Aynısı dün bende başladı iki aylık araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: think of idea

quote:

frenler alışmadan sert uzun fren yapmak zorunda kaldınızmı hiç ? bazı durumlarda balatalar alışmadan sert uzun zorlayıcı frenlerde balata yüzeyinin sertleşme ihtimali var
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

quote:

Orijinalden alıntı: think of idea

quote:

frenler alışmadan sert uzun fren yapmak zorunda kaldınızmı hiç ? bazı durumlarda balatalar alışmadan sert uzun zorlayıcı frenlerde balata yüzeyinin sertleşme ihtimali var

Yok aksine aşırı dikkat ettim uzun yoldan sonra farkettim şehire girince ışıklarda hissettim ama yıkatınca geçti gibi tekrar bakacağım gece dönerken bugün.

• YEni oldugundan kaynakalnıyor olabılır bıraz zorlamak lazım bence bıraz kullanın bakalım aynı sorun devam edecekmı
  • Merhaba,

2014 model 1.2 TDI aracımın 45.000 bakımı geldi, yetkili servis yerine orjinal parçaları ve motor yağını alıp özel servise gitmek istiyorum.

Hangi parçaları nereden alabilirim ? bu yaptığım işlem fiyat açısından ciddi bir kar sağlar mı yoksa direk uğüraşmadan yetkili servise mi versem ?

fikirlerinizi merak ediyorum
  • esmzahunter E kullanıcısına yanıt
    yetkili servisten komple fiyat ve yapılcak listesi alın , sonrasında yapılıcak listesindeki parçaların yedek parça olarak yetkili servis fiyatını oğrenip

piyasa ile karşılaştırmak gerekli , direk cok kar edersin demek yanlış olur illaki fiyatta düşüş olucaktır ama miktarı kestirmek zor
  • Arkadaşlar merhaba ikinci el 1.2 tsi manuel polo bakıyordum, öncelikle yakıt konusunda şüpheliyim ancak pek fazla kilometre yapmıyacapım yılda max 5-6bin civarında bir ilana aklım takıldı 2016 model beyaz renk 1.2 tsi bmt comfort 600 km 49000lira yazılmış 48bine alınsa sizce mantıklı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manner34

Arkadaşlar merhaba ikinci el 1.2 tsi manuel polo bakıyordum, öncelikle yakıt konusunda şüpheliyim ancak pek fazla kilometre yapmıyacapım yılda max 5-6bin civarında bir ilana aklım takıldı 2016 model beyaz renk 1.2 tsi bmt comfort 600 km 49000lira yazılmış 48bine alınsa sizce mantıklı olur mu ?

akın arkadaşım 3 hafta once 1.2 tsi dsg lounge + cam tavan 61bin tl ye aldı bayiden sıfır , açıkcası aradaki az bi fark yok evet ama donanım olarak ciddi fark olduğundan bence çok mantıklı gelmedi fiyat

2015 5-6bin km de lounge alırsın 45-50bin tl aralığında duz vites cam tavansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onursumer -- 21 Temmuz 2016; 12:26:06 >
  • Forumu aktif kullanmayı bırakalı çok oldu :)

Geçen hafta 1.2 TSI DSG Lounge + Sunroof + Led Far'lı bir Polo aldım.
    Led far ve sunroof araca ikna olmam konusunda epey pozitif etkiledi diyebilirim.
    Farların aydınlatma şiddeti diğer aracımdan bariz daha iyi ancak tepkime süresinde bir miktar gecikme oluyor gibi(kıyaslar isek).

Farların görüntüsü için aşağıdaki video örnek teşkil edebilir.

Selamlar.

• V.K. kullanıcısına yanıt
    gyle gule kullanin,
    led far opsiyonu icin ne kadar odediniz ustadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem742

gyle gule kullanin,
    led far opsiyonu icin ne kadar odediniz ustadim

Teşekkür ederim.
    Tam olarak opsiyon bedelini şu anda hatırlamıyorum ancak sunrooftan bir miktar daha fazlaydı.
    Total olarak 63500'e geldi araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 24 Temmuz 2016; 13:55:21 >
  • V.K. kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun led far opsiyonunu çoğu kişi tercih etmiyordu çok iyi yapmışsınız çok farklı bir hava katıyor aydınlatma dışında
  • Serviste motor güncellemesi yapılacak ama detaya hakim değiller. bilgisi olan varmıdır, 14.tdi DSG
  • Arkadaşlar 2016 polo 1.4 comf.dsg araçta sis farı yok mu?Tampon altında sis var ikiye bölünmüş bir bölümü gündüz farı diğer bölümüde ampul yok mu?Garibime gitti sormak istedim.Şimdiden sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç hayırlı olsun geçen sene aracı alırken en çok istediğim şey led fardı malesef Lounge'da opsiyon listesinde görünmüyordu ondan sonrada led farlı bir Polo'ya hiç denk gelmedim.

Lounge + 16" Jant ve Led Farlar ile kendi sınıfında kusursuz bir araç oluyor Polo.

@V.K.
  • onursumer kullanıcısına yanıt
    Peki aydınlatma nasıl oluyor full led gibi oluyor mu yaktığın zaman şimşek çakmış gibi oluyor mu hocam
    Yoksa sadece süs mü
    Az para değil 3500 civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim sağolun.
    Opsiyon sipariş kodu WXL olması lazım.
    İtiraf etmeliyim ki, elde böyle hazır bir araç olmasaydı, mümkünatı yok sipariş edip beklemezdim.
    Gerçi ben genel olarak bu bekleme olayına karşıyım, çok da özel araçlar değiller,
    Çok iyi denk geldi sadece

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Peki aydınlatma nasıl oluyor full led gibi oluyor mu yaktığın zaman şimşek çakmış gibi oluyor mu hocam
    Yoksa sadece süs mü
    Az para değil 3500 civarı

Aydınlatma full led oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 28 Temmuz 2016; 7:20:51 >
  • Yakın zamanda 1.2 TSI 15.000 km bakım ücretini öğrenen oldu mu?

Doğuş Oto Maslak 575 TL diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntAudit

Yakın zamanda 1.2 TSI 15.000 km bakım ücretini öğrenen oldu mu?

evet 574 küsüre yaptırdım geçen hafta Doğuş Oto kartal'da
    indirim pazarlık yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IntAudit

Yakın zamanda 1.2 TSI 15.000 km bakım ücretini öğrenen oldu mu?

510tl ye yaptırdım.
    volkswagenim.com üzerinden randevu alırsan indirim oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.