Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Merhaba arkadaşlar,

Polo 1.2 tsi Lounge aracımı bayiiden teslim aldım :) Vectra'dan geçtim bu araca. Şu an çok memnunum. İyiki almışım diyorum :) Yakıtıda üzmez ise :)

Otomatik midir? Fiyat ne acaba sakıncasınyok ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük şehirdeyim hocam bu yüzden manuel tercih ettik. Beyaz renk. 54.000 TL'ye aldık. Müdürü tanıdık olduğu için fiyatta birşey istemesekte ekstralar aldık öyle amorti etmiş sayıyorum kendimi.
  • arkadaşlar polo lounge 1.2 tsi dsg beyaz renk için 59200 liraya anlaştım kaporayı verdim araç ellerinde vardı birkaç gün içinde parayı falan halledip aracı teslim alacağım inşallah.

sizce fiyat nasıl? istanbuldaki bayi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmiyagi

Bendende arada hafif bi ıslık sesi gelio anlamadım

Bende de var bu ses.önemli bir sey degildir umarim..

• akinan A kullanıcısına yanıt
    Cok iyi fiyat hocam, hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • comfortline manuel beyaz renk alan yok mu? (yakın zamnda) ayrıca gene sürüş konfor eklenince fiyat ne oluyor?
  • All-star a baktım; döşemeler değişik, bir de jant farklı. Başka bir farklılık yok.
  • yıllık bakıma gıren arkadaslar ne kadar surdu bakım 1 saate verıyorlarmı kac para odedınız 560 tl cıvarı dıyorlar
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    Agir bakim degilse 3 saati civari suruyor.1 saat biraz zor.Fiyat olarak ortalama o fiyatlar
    dun randevu aldım yıllık bakım için 1.4 tsi benim aracım 580tl dediler gün içerisinde 2-3 saate teslim edebiliyorlarmış
  • 3 saat epey suruyormus yerde bıze epey uzak desenıze 3 saat oturup beklıyecez oyle :)
  • ben cuma günü maslak doğuş'a ilk bakım için bıraktım. 1.2 tsi için 590 TL ödedim, internetten randevu alındığında sanırım %10 işçilik indirimi yapılıyor, ben randevuyu telefonla aldığım için bundan yararlanmadım. Sabah 8:30'da teslim ettim, 3:30-4 arası gibi bir saatte hazır oldu, doğuş maslak servisin yoğunluğundan olabilir bu durum, çok fazla araba var serviste.
  • Polo 1.4 tdi bmt dsg 2016 model sıfır yeni aldık. Şehir içi kullanimda ortalama tüketim şimdilik 5.8 lt.Dur-kalk trafikte ve dusuk hizda tüketim değerleri çok artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çekirge111 -- 31 Mayıs 2016; 2:02:39 >
  • bugun teslim aldım bende dün oğleden sonra araç bitmişti ama vaktim olmadığı için alamadım

%10 işçilik %5 parça indirimi yaptılar 540TL ye geldi , polo bluegt 15bin bakımının fiyatı
  • Merhabalar Aacı ılk bakımına goturucem bursa doğuş otoyu dusunuyorum 2 sorum olacak

1-Bursa Doğuş Otoya gıden varmı ne kadar suruyor bakım arkadas 4-5 saat surer dedıde (arabayı 5 saat yabancılara bırakmak :( )

2-buraya gıdenelr ızlenımlerını yazabılırlermı memnun kaldılarmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

bugun teslim aldım bende dün oğleden sonra araç bitmişti ama vaktim olmadığı için alamadım

%10 işçilik %5 parça indirimi yaptılar 540TL ye geldi , polo bluegt 15bin bakımının fiyatı

kac saat surmustu bakım ?
  • arkadaşlar yeni kasa ne zaman gelir suan almak mantıklı mı
  • Dostlar, aracimda klimayi actigimda 5 saniye kadar tık tık sesi geliyor(sag ust taraftan geliyor buyuk ihtimalle), sonra kesiliyor. Havalandirmayla birlikte actigimda bir ses gelmiyor sadece klimayi actigimda oluyor. Cok önemli degildir diye baktirmadim fakat aklima takildi, sebebi ne olabilir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz çarşamba ben aldım .1.2 tsi manuel beyaz comfortline.Ankara Etimesgut Doğuş Oto dan.50.000 verdim.sig+kasko ile 52.000 e geldi araç .

sabah 9 da bıraktım akşam 4-5 arası aradılar hazır diye gidip alamamıştım
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.