Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 199kewell

Ben de Adana şehir içi 700 hatta 750km altına düşmüyor. polo 1.2 manuel lounge.İstanbul ve Ankara gibi büyük trafik çilesi olan yerlerde bu rakamı yakalamak zor sanırım.Aracım 5.000 km oldu genel ortalama 5.7 de.50 liraya kullanıma göre 200-230 km arası götürüyor ( litresi 4.30 ). Aldığın fiyat da çok iyi bencede. Aralık ayında güye sene sonu kampanyası filan 53 e almıştım. cam tavan yok ama metalik renk var.

ben eşime alacam zaten 700 km çok iyi ben okadar beklemiyordum, bende osmaniyeliyim burda pek trafik yok zaten fiyata biraz daha pazarlık yapsammı iyimi yoksa en son 56.500 olur dediler ama belki attırırız bişeyler daha
  • Araç hangi renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_tuncer1907

Araç hangi renk

beyaz renk
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorba11

ben eşime alacam zaten 700 km çok iyi ben okadar beklemiyordum, bende osmaniyeliyim burda pek trafik yok zaten fiyata biraz daha pazarlık yapsammı iyimi yoksa en son 56.500 olur dediler ama belki attırırız bişeyler daha

kağıt üzeri benim araçla aynı fiyat oluyor cam tavan 3.500 idi yanlış hatırlamıyorsam. tabii renk de 1300 fark ediyor onu da göz ardı etmemek lazım. inşallah daha iyi bir fiyat alabilirsin ama en fazla 500 düşer gibi çünkü 2016 diye geçicek. Başka şehirleri arayıp fiyat alabilirsin. ben istanbuldan 52.500 fiyat almıştım en düşük teklif ama yol parası git gel masraflar 53 e kendi şehrimden tercih ettim. tabii herkes farklı fiyatlar alıyordur bir öğretmen bayan arkadaşım da 53.500 comfort otomatik versiyonunu almıştı yine kırmızı.
  • Fiyat çok iyi hocam indirim yapacaklarını sanmıyorum hayırlı olsun

• Merhaba arkadaşlar. Geçen ay 2014 model dizel bir polo aldım. Aracımdan çok memnunum fakat beni rahatsız eden birşey farkettim. Araç ikinci viteste düşük hızlarda/15-20 km) frene basıldığında stop etme noktasına geliyor ve çok sarsılıyor. Bu zamana kadar auris ve megane araçlarını kullanmıştım onlar 6 ileri vitesliydi ve böyle bir sorunla karşılaşmıyodum. Arabaları nerdeyse 2. viteste bile kaldırabiliyodunuz. Acaba polonun bu sorunu 5 ileri vitesli olmasındanmı kaynaklanıyor. Devirler 5 ileri vitese göre mi ayarlanmış bilmiyorum. Biraz internette araştırdığımda birçok polo sahibinin bu konudan şikayetçi olduğunu gördüm. Serviste yazılım güncellemesi varmış ve bu sorundan kurtulmuşlar. Ama yazılımdan sonra araçları daha sesli çalışmaya başlamış ve performansı azalmış. Anladığım kadarıyla yazılım devir bandını düşürüyor biraz daha. Haftaya çankaya doğuş otodan servis randevusu aldım. Ama kararsızım hala gidip gitmemek konusunda. Değermi değmezmi bilmiyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda aynı problemi yaşayan oldumu?

• JawCrusher J kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kronik problem servise mutlaka gidin yazılım değil parça değişecek

• Canmiyagi C kullanıcısına yanıt
    Benim benzin kaplında 39 ön arka 36 yazıyor

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Tşkler ahmet hocam. Parça değişmelik kadar büyük bir sorun olduğunu bilmiyodum. Sizinde başınıza geldimi? Geldiyse parça değişiminden sonra gözlediğiniz iyileşmeler neler? Varsa bir olumsuz tarafı oldumu bu işlemin? Biraz anlatabilirseniz çok sevinirim
    1. vitesten 2. vitese 20 km/h altında ki geçişlerde stop etmesi, direksiyondan gelen çok hafif gıcırtı sesi ve ön kadrandan gelen tıkırtı seslerinin servislerde kesinlikle çözümü var araçlarımız garanti kapsamında iken muhakkak servise gidin.Bu dediğim problemlerin garanti sonrasında yapımı için 4000 TL kadar bir ücret ödemeniz gerekmekte, şu an hepsi garanti kapsamı altında çözülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urgentapo

1. vitesten 2. vitese 20 km/h altında ki geçişlerde stop etmesi, direksiyondan gelen çok hafif gıcırtı sesi ve ön kadrandan gelen tıkırtı seslerinin servislerde kesinlikle çözümü var araçlarımız garanti kapsamında iken muhakkak servise gidin.Bu dediğim problemlerin garanti sonrasında yapımı için 4000 TL kadar bir ücret ödemeniz gerekmekte, şu an hepsi garanti kapsamı altında çözülüyor.

Tşkler bilgiler için. Vites dışındaki sorunlara hiç dikkat etmemiştim bundan sonra onlarada dikkat ediyim. Yalnız böyle önemli bir vites sorununun kronik olması beni çok şaşırttı . VW gibi bir marka nasıl böyle bişey yapabilir aklım almıyor. Peki bu vites sorunu düzelince, motor daha sesli çalışıyor ve performans düşüyor diye bişeyler okumuştum .Bunların aslı astarı varmıdır?

Ben tamir edildiği günden bu yana sesli çalışma veya performans değişikliği namına birşey yaşamadım zaten şöyle söyleyeyim alt takımla alakalı olan değişikliklerin bu tarz yansımalarının olacağını düşünmüyorum sadece yeni aksiyon attılar onda eğer herhangi bir performans değişikliği varsa bile çok küçük değişiklikler olacağı için bizim farketmemiz imkansız aksine ben şu anda stop ettirme riski olmadığı için daha rahat kullanıyorum benim açımdan motor değil ama sürüş performansı yükselmiş durumda.
  • Arkadaslar Polo almayi dusunuyoruz Lounge paket.Lounge paketin ustunde 15 Novara jantlar geliyor bunu 16 Portago veya 16 Durban ile degistiremiyormuyuz alirken bayiide?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

Arkadaslar Polo almayi dusunuyoruz Lounge paket.Lounge paketin ustunde 15 Novara jantlar geliyor bunu 16 Portago veya 16 Durban ile degistiremiyormuyuz alirken bayiide?

Hocam fiyat alırsanız söyler misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vites sorunu bende de vardı antalya alvinde garantiden düzeltildi.

başka bir sorunum daha var aslıda. vitesi geri takıp gidince makara sarma sesi gibi bir ses geliyor. duvar gibi bi şeyin yakınından geçerken daha da belli oluyor. servis biz duymadık diyor. ama ben her seferinde duyuorum. başına gelen var mı ?

bu arada lastik basıncını yakıt kapağına göre basmıyor musunuz . ben boşken önler 39 arka 36 basıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsoul -- 13 Nisan 2016; 11:23:06 >
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    aynı şeyi bende yapmak istedim ama değiştirmiyorlar. araca takıldıktan sonra 2.ele giriyor dediler. sıfırdan araç üretiminde sipariş verilirse o zaman olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysidi

quote:

Orijinalden alıntı: Scuderia.

Arkadaslar Polo almayi dusunuyoruz Lounge paket.Lounge paketin ustunde 15 Novara jantlar geliyor bunu 16 Portago veya 16 Durban ile degistiremiyormuyuz alirken bayiide?

Hocam fiyat alırsanız söyler misiniz?

Tabi yazarim buraya eger karar degistirmessek babamla birlikte suan polo dusunuyoruz ama :)Fazla indirim yapcaklarini dusunmuyorum bizim istedigimiz polo opsiyonlarla 61 62 bin civarina geliyor 60bine dusururler diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_tuncer1907

aynı şeyi bende yapmak istedim ama değiştirmiyorlar. araca takıldıktan sonra 2.ele giriyor dediler. sıfırdan araç üretiminde sipariş verilirse o zaman olurmuş

Hocam zaten daha araci almadan soyleyecegim fiyat almaya gittigimizde anlastiktan sonra sorucam bayiye farkli jant istedigimi ama sanirim ozel uretime giriyormus o yuzden aracin teslim edilme suresi uzuyormus.

• Tamam hocam bende aynısını söylüyorum zaten 3 ay gb Bi Zaman farkı oluşuyor o yüzden hiç bekleme. 3 ay sonraya kadar zaten 2-3 kere zam gelir araca.en güzeli Al aracını kendin taktır kafana göre

• ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Bende yakıt kapağına göre basınçları ayarlıyorum. Orada arabadaki kişi sayısına ve yüke göre olması gereken değerler yazıyor. 2 kişi normal yüklü bir araba için önler 33, arkalar 30 değerine göre ayarlıyorum ben. Sizin değerleriniz 4 kişi için olan değerlerdi galiba
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.