Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (238. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşllh gidicem bende müsait bi zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümit5725 Ü kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorunsa kronik olduğunu düşünüyorum. Eski kullandığım kiralık araç 1.2 TDI Polo'ydu. Şu an kendi aracım 1.2 TSI Lounge. Her 2 kasada da tek seferde açılmama durumu vardı.
  • epoukya kullanıcısına yanıt
    dizel olucaksa i20 de bir onceki kasa alınır o fiyatlara , poloda 1.2 tdi bluemotion alınabilir ama bomboş araç

i20 de yeni kasa 1.2 benzinli dolu cam tavan vs bulunabilinir o rakamlara bence daha mantıklı
  • Arkadaslar sabah aractan cantami aldim fakat sonrasinda araci kilitlemeyi unuttum sanirim. Otomatik kilitliyor mu kapilari bir sure sonra?

• Güzel kardeşim kapıları açmasaydı muhtemelen kendi kendine kilitlenecekti lakin kapıyı açmışsın tahminim kapılar şuan açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinpurcek -- 31 Aralık 2015; 7:11:22 >
  • Merhaba arkadaşlar Polo 1.0 Trendline hakkında bilgisi olan kullanan var mı?
    Şehir içi kullanacağım. Ayrıca yokuş kalkış desteği gerçekten işe yarıyor mu?
  • merhabalar 1.2 tsi manuel polo lounge kullancısıyım.bi sorum olacak. bu araçta yokuş kalkış desteği var mı? varsa kaç saniye tutuyor.ben var diye biliyordum bayiye gittim yokuş kalkış desteği manuellerde olmaz dediler ama başka bi forumda yokuş kalkış desteğinin çok iyi çalıştığını vurgulamışlar.teşekkürler şimdiden
  • Bayidekiler yanlış söylemiş. Yokuş kalkış desteği var ve çok güzel çalışıyor. Yaklaşık 2 saniye kadar tutuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gediklii kullanıcısına yanıt
    Eğim destek dedikleri bişey olduğunu söylediler yokuş kalkışdan farklı olduğunu yaklaşık yarım saniye kadar çalıştığını söylediler.ilginizden dolayı teşekkür ederim
  • ali_tuncer1907 A kullanıcısına yanıt
    Yokuş kalkış desteği var. 3 saniye kadar bekletiyor aracı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greysakal -- 2 Ocak 2016; 15:43:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar araçta genel olarak bir geç tepki verme durumu mevcut sizde de var mı böyle bir sıkıntı?Selektör atıyorum uzunlar 1 saniye sonra yanıyor kolu çekip bırakmak yetmiyor bir saniye kadar çekili tutmak gerekiyor ki uzunlar yansın.Farların yetersiz olduğu da biliniyor acaba bu ampüllerle alakalı mıdır?Değiştirsek düzelir mi merak ediyorum?Bunun dışında korna da aynı şekilde geç tepki veriyor, bu çoğu araç sahibinde olan bir durum sanırım fakat niye böyle hiçbir fikrim yok mantıklı bir açıklama da bulamadım.Araç Lounge 1.2 Tsi, bu ufak tefek sıkıntılar hariç memnunum gayet aracımdan.
  • 1.4 tdi kullanıcıları motor ses ve titreşim olarak rahatsız ediyor mu ve diğer 4 silindirli motorlara göre nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white without pressure -- 2 Ocak 2016; 21:15:07 >
  • jolawe J kullanıcısına yanıt
    hocam ben 1.0 kullanıcısıyım. aracı sıfır aldım şu an 4 bin km'yi devirdim.
    aracı tamamen istanbul trafiğinde kullanıyorum. benim ortalama yakıt değerim 6.7 lt civarında. forumda bu motorda daha düşük kullanan arkadaşlar varmış ancak istanbul'da yol boş olmadıktan sonra benim için bunun altına düşmek çok güç.

yokuş kalkış desteği var ve çok kullanışlı. şehir içi kullanım için ben tavsiye ederim. bir gün bile nerden aldım bu 1.0 arabayı dedirtmedi.
    aklınıza takılan sorular olursa memnuniyetle yanıtlarım
  • Çok amiyane bir tabir olacak ama; eşeğe altın semer vursan Eşek yine eşektir.

• Arkadaşlar bugün sol arka lastiği çivi girdiğinden tamir ettirdim. Lastikçi balans ayarı yapmadan lastiği taktı ve gerek olmadığını söyledi. Sizce böyle bir durum normal midir?
  • Cumartesi ilk bakım için Etimesgut doğuştan randevu aldım 550 tl civarına çıkacak.ayrıca egzantirik mili ile ilgili bir yazılım güncellemesi yapilcakmis

• alperdgal A kullanıcısına yanıt
    Arac 2014 model mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Arac 2014 model mi

Evet 2014 1.2 tsi manuel comfortline

• alperdgal A kullanıcısına yanıt
    2014lerin hepsinde bu degisim var sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Cumartesi ilk bakım için Etimesgut doğuştan randevu aldım 550 tl civarına çıkacak.ayrıca egzantirik mili ile ilgili bir yazılım güncellemesi yapilcakmis

Benim de 2014 Comfortline manuel ama böyle bir güncellemeden bahsedilmedi bakım yapıldığında. Servislerin birbirlerinden pek haberi yok sanırım.

Bu vesileyle de herkese memnun kaldığı servisleri sormuş olayim. Ben Altur'dan memnun kalmadım mesela...
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.