Şimdi Ara

Makyajlı Opel Crossland Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata çok zor satılır eski platformlu araç, hoş makyajsizi da pek satmiyordu, kamiq vs. dururken fiyat avantajı da olmazsa bu paralara pek şansı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim
    Makyajsız 1.2 T otomatik 226 bin
    Makyajlı 1.2 T otomatik 292 bin
    Bu olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kullanıcı_Adı_

Abi şu jantlar nedir ya. Çok mu aradınız?

Jantlar Subaru XV den kopya çekilmiş gibi.

Makyajlı Opel Crossland Türkiye fiyatı belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KatranKatırı -- 22 Aralık 2020; 19:24:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Sadece otomatik vites seçeneğinin 70.000TL fark ettiriyor olması akıl alır gibi değil...

O fark maalesef otomatik vitesten değil %80 ötv'den kaynaklı. Araba alırken bir araba da devlete almak gibi milli bir geleneğimiz var sonuçta.

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Kardeşim neden olduğunu biliyorum, firmaya laf etmedim zaten. En nihayetinde dahil olduğu %lik dilim değiştiği için bir üst ötv den değerlendiriliyor onu anladık bizde.

Sonuç olarak otomatik vites istersen cebinden 70binTL çıkıyor mu çıkıyor. Lafım ona. Durum içler acısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 22 Aralık 2020; 23:13:14 >
  • Düz ile otomatik arasındaki 30 asgari ücret farkının olması?
  • Git gide çirkinleşmeye başlıyor tüm suvlar.
  • Araç değil vergi alıyorsun aslında, vergi verene araç bedava oluyor.

• Kıçı kırık Opel corsa 200 bin olmuş.diyecek bişey yok.Altın madeni de bulunsa,bor zengini de olsak,hatta Dünyanın tek elmas madeni rezervi burda çıksa artık gülemem.Çünkü bu memlekete az bi gülsen 1 dakika sonra geçiyor...
  • Madem vergi almakta diretiyorsun bari bi düzenleme olsun. Aynı arabanın otomatiği 70k fazla. Aynı araçların donanım farkından dolayı ötv si farketmemeli. Misal a segment %45 ötv b segment %50 c segment %60 d segment %70-80 gibi bi oranlama gelse daha iyi olur.

• Bu araçlar Pejo tabanlı. Bu araçlarda artık opel in sağlamlığını beklemek hayal olur. Pejo opel grandland adı altında koskoca SUV üretiyor. Ne yazık ki o kacaman araç 1200 kilo. Oysaki opel astra sedan ın baz modeli olan edition bile 1380 kiloyu. Demek ki bu araçlar tenekeden. Hey gidi günler hey. Opeli artık rüyamızda görürüz. Ve bir Alman tankını yok ettiniz ya helal olsun size. Sonuç Ipeli çok özleyeceğiz

• Hala çok çirkin.

• Motor seçenekleri çok kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel mi kapıya koymam Almanın en adi arabası aldım 2 ay sonra sattım grosland bu kadar şişirme bir araç görmedim kaynak yerleri temizlemeden boya atıldı ön kaput oturmuyor bizim sobacı sefer usta daha iyi kaynak ve punto atıyor kısacası sıfır

• Amma sallamisin ha.İki aylik arabaya neden kaynak atilsin neden boyansin?Kaputa ne oldu da oturmuyor? Sirf palavra

• Elsa kullanıcısına yanıt

Neler olmali baska?

• quote:

Orijinalden alıntı: taner11

Neler olmali baska?

1.6 dizel 320nm motordan sonra şaka gibi 1.5 250nm motor koymuşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef o konuda haklisin.Opelin 1.6 136 lik dizeli en iyi dizellerden bu hacimde.Ama ezik fransızlar bu motoru kaldirdi kendi dandik motorunu getirdi.

• Otomatik farkı neredeyse 70 bin. Şu akıllara ziyan vergi sistemi ne kadar daha devam edecek acaba

• taner11 kullanıcısına yanıt
    Emisyonu karşılamıyor o motor nedeni bu
    Hala kendi motorunu kullandığı astra ve insignia da 1.6 dizel kalktı 1.5 dizel geldi 122hp yine emisyondan ötürü
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.