Şimdi Ara

Makyajlı Opel Astra yeni yüzüyle görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngiltere'de Vauxhall amblemiyle satılan Opel Astra, Avrupa'da ve Türkiye'de oldukça popüler bir model. Avrupa'da 482 bin ile 2017'yi lider kapatan Volkswagen Golf'ün ardında 3. sırada yer alan Astra, yakın zamanda makyajlanmaya hazırlanıyor.

Sahte paneller ile ön tasarımını gizleyen bir makyajlı Astra prototipi, casuslarımıza yakalandı. Görsel değişimlerin çoğunluğu bu bölümde olacak. Muhtemelen daha belirgin bir ön ızgara ve yeni tampon tasarımı bizleri bekliyor. İlginç şekilde prototipin arka kısmına herhangi bir kamuflaj uygulanmamış. Bu aracın ilk prototiplerden olduğunu göz önüne alırsak, arka tasarımın önümüzdeki aylarda yenileneceğini varsayabiliriz.

Opel'in artık PSA Grubu çatısı altında olması, motor yelpazesinde de büyük değişimlerin geleceğinin habercisi. Fransız otomotiv devinin turbo beslemeli dizel ve benzinli motorlarını kullanması beklenen makyajlı Astra, kendi üniteleriyle de yola devam edebilir. Belki de PSA, Astra'nın kaputu altında yeni jenerasyon ile müdahale etmeyi planlıyordur. Bekleyip göreceğiz.

Opel'in çeşitli mekanik güncellemeler içeren GSi paketini Insignia ve Corsa'dan sonra Astra'ya da uygulaması bekleniyor. Şu anda Türkiye'deki en güçlü Astra, 200 bg gücündeki 1.6 turbo benzinli seçenek. Bu motorun 230 bg güç üreten türevini ve/veya 210 bg'lik 2.0 turbo dizel üniteyi GSi'ın kaputu altında görebiliriz.
    https://tr.motor1.com/news/238169/opel-astra-casus-foto/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk79 -- 5 Nisan 2018; 12:51:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makyajlı kasada umarım o sert suspansiyonları ve yol sesi sorununu hallederler

• Güzelim tasarıma PSA eli değdiği nasıl belli
  • Mevcut kasada sedan model daha ortada yokken hb ye makyaj mı gelecekmiş. sedanı unuttular galiba
  • Sedan geçen kasada da makyajla birlikte gelmişti unutmayalım

• arkadaş almaya niyetlendim makyaj çıktı şimdi de.

şimdi güncel kasayı alsam aklım kalacak makyajlıda. focus düşündüm yenisi çıkacak. golf desen seneye falan getirir yeni kasayı. c4 desen 7 senedir aynı kasa o da yakında gelir. fransızları da pek sevmiyorum

tam güncel en yeni kasa araba alacam dedim makyaj haberi çıktı

edit: bu arada opel de fransız oldu kendimle çelişmişim burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 5 Nisan 2018; 16:47:29 >
  • Evet şu an ne alsan eski kasa olacak bir hava var :)

EN azında yıl sonu beklenmeli diyeceemm.. O da sakat, döviz artışta.
  • Ben makyaj felan göremedim ön tampon hariç herşey aynı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desici09

Sedan geçen kasada da makyajla birlikte gelmişti unutmayalım

Aslında Sedan'ı var.

Avustralya'da Holden Astra Sedan olarak satılıyor.

Fakat HB'nin birebir sedanı değil bu kez, farklılıklar mevcut ve kalitenin HB'den daha düşük olduğunu söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 5 Nisan 2018; 15:44:27 >

• Makyajı bekliyorsunuz da 20-30 bin fiyat artışı da gelebilir bir de makyaj olur 50 bin

Çok zor karar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

Orijinalden alıntı: Desici09

Sedan geçen kasada da makyajla birlikte gelmişti unutmayalım

Aslında Sedan'ı var.

Avustralya'da Holden Astra Sedan olarak satılıyor.

Fakat HB'nin birebir sedanı değil bu kez, farklılıklar mevcut ve kalitenin HB'den daha düşük olduğunu söylüyorlar.

Golden bir GM markası o yüzden Holden Astra artık Opel ile alakasız. Paylaştığınız videodaki araç Chevrolet Cruze. Holden olduğu için isim değiştirmiş sadece. Kore de aynı araç Daewoo diye satılıyor.

• xiamen kullanıcısına yanıt
    Cruze ile aynı olduğunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.