Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersenb

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Aracınız hayırlı olsun jantlar pakete dahil mi geliyor..?

• Bahsettiğim Carbon fiber görünümlü parçalarla kırmızı renk bu şekilde daha uyumlu duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoMM3L -- 30 Ağustos 2012; 10:10:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roadstar

Arkadaşlar kolumanda takas yapabiliyormuyuz..? 2. eli verip üzerine para koyarak...?

Tum yetkili bayilerde takas imkanı var.
    Aracın paket adı sport plus jantlar paket icinde standart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersenb

İŞTE BENİM YENİ MERCEDES C180 CGI 156HP SPORT PLUS

Merhaba Arkadaşlar. Yeni aldığım aracımın resimlerini sizler ile paylaşmak istedim. Deneyimlerimi kullandıkça paylaşacağım.

hocam hayırlı olsun. güle güle kullanın ..

• son mesajlar gitmiş..
  • son mesajlar gitmiş..
  • Benim arac geldi cok sukur ctesi c coupe,amg kasa.acaba amg black egzoslari nerde bulurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Benim arac geldi cok sukur ctesi c coupe,amg kasa.acaba amg black egzoslari nerde bulurum.

Hayırlı uğurlu olsun, resimleri bekliyoruz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim arac geldi cok sukur ctesi c coupe,amg kasa.acaba amg black egzoslari nerde bulurum.

Hayirli olsun,

Gulegule kullanin ,)

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMM3L

quote:

Sagolun hocam,internete koymam resimleri,nazara gelir diye korkarim

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun gercekten cok güzel bir araç, iyi günlerde kullanın, herkese daha iyileri de nasip olur insallah.

• quote:

quote:

quote:

Hehehhe bende de vardır böyle bir bağtıl inanç Allah tabanını düz bastırsın, Comand'sız olmaz ama demedi deme

• Sagolun tessekkurler.Yalniz uyuz oldugum bir durum var,eve geldigimde kapali otoparkta kapama tusuna basiyorum,araba korna caliyor ve yanki yapiyor.bunu kkapamanin bir yolu var mu ??

• quote:

Sagolun tessekkurler.Yalniz uyuz oldugum bir durum var,eve geldigimde kapali otoparkta kapama tusuna basiyorum,araba korna caliyor ve yanki yapiyor.bunu kkapamanin bir yolu var mu ??

Kapı kilitini açarken kapatırken korna çalması menüden ayarlanabiliyor
  • quote:

Sagolun tessekkurler.Yalniz uyuz oldugum bir durum var,eve geldigimde kapali otoparkta kapama tusuna basiyorum,araba korna caliyor ve yanki yapiyor.bunu kkapamanin bir yolu var mu ??

Menüde konfor ayarlarında sesli uyarı diye bişey olması lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tspeedy

quote:

Kapı kilitini açarken kapatırken korna çalması menüden ayarlanabiliyor

Sagolun.

• quote:

mrb aracın ek aksesuarlarıyla fiyatı kaça geldi bende bu araçtan düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkirsoy -- 12 Eylül 2012; 11:45:36 >
  • Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama tavsiyenize ve önerinize ihtiyacım var,2010 C 180'im bu aralar nedendir fazla yakmaya başladı,ve nerden baksanız 3 yaşına girdi(60.000Km'de)Hani diyorum yeni gelen A serilerindenmi alsam,bayiden düz dizel sytle paket için 68.000 TL aldım,hemen hemen benim arabayı satsam kafa kafaya geliyor,şöyle bir gerçek var,3 yaşındaki bir arabayı yeni modelle yeniliyorum,dizel alıyorum ve eşimde kullanıyor(yaşım 38)tek çekincem C'den A'ya geçiş beni üzermi,burda kararsızım,yardım lütfen,bu arabayı yakından gören,soran,test eden varsa bilgilerini rica ederim.Teşekkürler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama tavsiyenize ve önerinize ihtiyacım var,2010 C 180'im bu aralar nedendir fazla yakmaya başladı,ve nerden baksanız 3 yaşına girdi(60.000Km'de)Hani diyorum yeni gelen A serilerindenmi alsam,bayiden düz dizel sytle paket için 68.000 TL aldım,hemen hemen benim arabayı satsam kafa kafaya geliyor,şöyle bir gerçek var,3 yaşındaki bir arabayı yeni modelle yeniliyorum,dizel alıyorum ve eşimde kullanıyor(yaşım 38)tek çekincem C'den A'ya geçiş beni üzermi,burda kararsızım,yardım lütfen,bu arabayı yakından gören,soran,test eden varsa bilgilerini rica ederim.Teşekkürler!

C ile A arasında konfor ve büyüklük olarak dağlar kadar fark var, bu aşikar... Ha kullanım zevki derseniz yada dizel almak istiyorum diye düşünüyorsanız o zaman zaten bu size kalmış bir karar olur. Ancak bildiğim kadarıyla A180 CDI araçta Renault 1.5dCi motor kullanılıyor... 1.5dCi motor kötü mü kesinlikle hayır, zira 0km aldığımız Kangoo aracım şu an 235000kmde ve o kadar hor kullanılmasına rağmen hala maşallahı var. Ama yinede Renault motorlu bir Mercedes fikri mide bulandırıyor...

• arkadaslar elimdeki lpgli passatı 50 ye satıp 90 civarı 0 c 180 avangart 7 ileri almayı düşünüyorum
    değermi yoksa yakıt beni üzer mi faiz oranı cok ii ama bakımları falan cok mu pahalı
    aslında su an cok memnunum aracımdan ama heves işte
    ne dersiniz
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.