Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.441
Cevap
28
Favori
401.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Nerden aldınız kaça aldiniz

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Orjinal paspaslar yeni araba hediyesi olarak geldi, fiyatını sormadım ama parça numarası ile yedek parçadan öğrenebilirsiniz.
  • Sagolasin teşekkür ederim
  • sevgili arkadaşlar,

sanırım artık 1.8 7g tronic c180 cgi gelmiyor. artık 1.6 5 vites c180 cgi makyajlı geliyor. mengerlerd hiç kalmamış ve 1.6 getirticez dedi.

ozaman 1.8 7g tronic almış bizler kazançlı durumdamıyız? Bu arcı seneye satarken 2012 1.6 5 ileri viteslerle aynı fiyata satabiliriz gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven uzumcu

sevgili arkadaşlar,

sanırım artık 1.8 7g tronic c180 cgi gelmiyor. artık 1.6 5 vites c180 cgi makyajlı geliyor. mengerlerd hiç kalmamış ve 1.6 getirticez dedi.

ozaman 1.8 7g tronic almış bizler kazançlı durumdamıyız? Bu arcı seneye satarken 2012 1.6 5 ileri viteslerle aynı fiyata satabiliriz gibi geliyor bana.

Bende zarar etmeden satabilecegimizi düşünüyorum. Amg mı sizin araçta?
  • Bakış açısına göre değişir. Her aracın alıcısı oluyor. 1.8 CGI + 7G-Tronic hangi donanım paketinde olursa olsun diğer araçlara göre şu an avantajlı sayılabilir. Bu durumu elegance, avantgarde paketlerin bile 2011 ve öncesi modellerin fascination modellerinden pahalı değerlenmesi ile görebiliyorum. Tabii ikinci elde henüz 1.8 motor enflasyonu yaşanmıyor. Temel nokta yakıt sarfiyatı ve iç mekanın farklı yorumu. Direksiyon, dashboard gibi detaylar kullanıcıları etkiliyor. Dışarıdan çok fark edilmeyen makyaj, direksiyona oturunca insanları etkiliyor. Bu nedenle avantaj şu an 1.8'de... 2012 modeller çıkınca avantaj görece olarak azalacak. Görüntü eşitlenecek. Motor ve şanzıman da bazı kullanıcılar için gerçekten fark etmiyor. Bunu gözden kaçırmamak lazım.
  • Selamlar
    Elimde bir takim kullanilmamis lastik paspas var, arabayi alirken gecen kis icinde amg paspaslar vardi, sonradan kargoladilar lastik paspaslari (2 ay sonra)...
    Bir takimda amg hali paspas var piril piril c180k icin
    Ilgilenen olursa uygun fiyata satabilirim
    O zaman lastik paspas olmadigi icin Ben gittim wheathertech paspas aldim cok memnunum
    Saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoper01 -- 1 Ekim 2011; 18:05:35 >
  • Yakıt tüketimi ile ilgili yol bilgisayarında çok tuhaf bir durum var. Aracı her yeni çalıştırdığınızda Start İtibariyle yakıt tüketimini gösteren yol bilgisayarı menüsünde 2-2,5 km boyunca 20 lt/100km gösteriyor. 3km sonunda yaklaşık 15 lt/100km'lere düşüyor ve daha fazla yol aldıkça gerçek değerine yaklaşıyor. Aracın ilk çalıştırıldığında çok yokması normal fakat yokuş aşağı yani gaza çok dokunmasanız bile durum çok farklı olmuyor. İşin ilginci dün arkadaşımın C200 Kompressör ile aynı şeyi yaptık onda Start itibariyle menüsünde direkt 11-12 lt ciavrından başladı ve düştü.

Bu sadece benim araçta mı böyle yoksa sizin araçlarınızda da durum bu şekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tspeedy

Yakıt tüketimi ile ilgili yol bilgisayarında çok tuhaf bir durum var. Aracı her yeni çalıştırdığınızda Start İtibariyle yakıt tüketimini gösteren yol bilgisayarı menüsünde 2-2,5 km boyunca 20 lt/100km gösteriyor. 3km sonunda yaklaşık 15 lt/100km'lere düşüyor ve daha fazla yol aldıkça gerçek değerine yaklaşıyor. Aracın ilk çalıştırıldığında çok yokması normal fakat yokuş aşağı yani gaza çok dokunmasanız bile durum çok farklı olmuyor. İşin ilginci dün arkadaşımın C200 Kompressör ile aynı şeyi yaptık onda Start itibariyle menüsünde direkt 11-12 lt ciavrından başladı ve düştü.

Bu sadece benim araçta mı böyle yoksa sizin araçlarınızda da durum bu şekilde mi?

Bende farkettim benim aractada durum aynı herkeste aynı..

• Makyajlı kasa ile birlikte böyle oldu. C180K'larda 8.4 lt/100 km gibi bişey ile başlıyordu. Bunda 20 lt/100 km. Vardır bir bildikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terdal -- 2 Ekim 2011; 23:33:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

quote:

Orijinalden alıntı: guven uzumcu

sevgili arkadaşlar,

Bende zarar etmeden satabilecegimizi düşünüyorum. Amg mı sizin araçta?

evet dostum, amg paket.. bundan önce aracım 1.6 kompressorlü olanındandı. 1.6 ile arasında cidden çok büyük fark var. Birde birşey sorucam amg paket olmasının ne gibi avantajları var, bir bilgin varmı? yol tutuşu fark edermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sobriquet

Bakış açısına göre değişir. Her aracın alıcısı oluyor. 1.8 CGI + 7G-Tronic hangi donanım paketinde olursa olsun diğer araçlara göre şu an avantajlı sayılabilir. Bu durumu elegance, avantgarde paketlerin bile 2011 ve öncesi modellerin fascination modellerinden pahalı değerlenmesi ile görebiliyorum. Tabii ikinci elde henüz 1.8 motor enflasyonu yaşanmıyor. Temel nokta yakıt sarfiyatı ve iç mekanın farklı yorumu. Direksiyon, dashboard gibi detaylar kullanıcıları etkiliyor. Dışarıdan çok fark edilmeyen makyaj, direksiyona oturunca insanları etkiliyor. Bu nedenle avantaj şu an 1.8'de... 2012 modeller çıkınca avantaj görece olarak azalacak. Görüntü eşitlenecek. Motor ve şanzıman da bazı kullanıcılar için gerçekten fark etmiyor. Bunu gözden kaçırmamak lazım.

haklı olabilirsiniz ancak 1.6 ile 1.8 aracın arasında çok fark olduğunu düşünüyorum. sonuçta 1.8 7g tronic aracın gerçek fiyatı 56000 euro

• quote:

Orijinalden alıntı: mkelleci

Bugun Hastalya servise goturduk on paneli sokup acaip ugrastilar ses ciddi sekilde azaldi fakat tamamen kesilmedi. Simdi istanbula kadar test edecegim cok rahatsiz etmezse tekrar gogusu actirmayacagim. Sunroofun perdesi icin birseyler sikip yagladilar o simdik duzeldi gibi bakalim.

sevgili dosutm benimde aracın arka kemer yerlerinden bozuk yolda giderken bilye sesi gibi sesler geliyordu. koluman servise götürdüm ordaki usta tüm yeni kasa c serilerinde bu sesin olacağını çünkü kemer yerlerinde kemerlerin daha hızlı çalışması için bilye sisteminin bulunduğpunu söyledi.

acaba uğraşmak istemeyipte beni kandırdılar mı? mercedesin defolu araç yapacağını sanmam ama cidden bir tuaf. yani kemer yerlerinden bozuk yolda ses alan varmı? özellikle aracı başkasına kullandırıp, siz arkada oturun ve bozuk yolda bu sese dikkat edin.

• Valla bozuk yolda bitek direksiyon kutusundan ses gelio bende tikirtikir bı ses ama çok rahatsız etmio. Allah sizi inandirsin uzun yolda gidişim esnasında bayada hizliydim 150 falandi, yol çalısmaları var malumunuz. O hızla giderken yolda bı anda bir çıkıntı çıktı karşıma ve bir koydum dedim herhalde lastik çıkmıştır yerinden ama bise olmadı, olmadı derken su anda tikirtili bı yola girdiğim zaman anlıyorum ki sol tekerlek biraz tirtlamis, tuhaf bir ses gelio sanki böyle tekerleğe metal sac dolanmış gibi bı ses yapio tiz bı ses. Velhasilkelam arabaya öyle hemen bise olmuo rahat olun
  • Allah askına 2010 C 180 için lastik paspas alabileceğim yer söylermisiniz..
  • Yetkili servis.
    MA204 680 43 48/ 9G33 parça numarası
    fiyatıda 197 TL kdv dahil.
  •  MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ

Benim dikkatimi çeken nokta motor ısısı 80 ve üstüne gelmeden 20lt/100km değerinde değişiklik olmuyor. Neden motor ısısı diye soracak olursanız, start itibariyle yapılan KM'den ve geçen süreden bağımsız olarak değişim gösteriyor. Yani yukarıda 2 KM + 6 DK. sonra görünen 20 altı değer, bu sabah 2KM'den fazla yaptığım halde süre daha az iken hala 20 lt/100 KM gösteriyordu. Tek fark motor ısısı hala 80 altında idi.

Belki motora ilk anlarda biraz daha fazla yakıt gönderiyor ya da sadece yazılımsal bir durum. Sonuçta 20lt ile başlaması bir parça moral bozucu, o kesin...

• 20 lt yazması normal bence.motorun ısınmasını bekliyor araç ve daha sonra sarfiyatı düşürüor
    mantıklı bence
  • Bence 20lt olayında bir gariplik var, araba rolantide iken 20Lt gösteriyor. D'de N'de P'de. Acıkcası daha dinamik birşey beklerdim ben Mercedesten. Rolantide iken saatte sukadar lt vs diye.
  • O kadar takilcak bise yok bence. Benim araç 8600 oldu 12 litre ortalaması var
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.