Şimdi Ara

MAKYAJLI MERCEDES C 180 CGİ (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.440
Cevap
28
Favori
401.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihkilic1989

haziran ayinda diamon edition alan bi abimiz denizli sehir ici 13ltre yakiyor diyordu kompresor icin. Kendisi yetkili servis ortagi bizim cgi yi goturdugumde performansina bayildi. Ayrica 5ileri vites sanzuman motoru cok bagirtiyor bu bagirtmadan degistiriyor demisti. 1.6 cgi motor yeni olsada ben mersedes yildizi altinda kullanilan motorun sorun cikarabilcegine ihtimal vermiyorum. Bu yuzden araci alirken hic boyle birsey dusunmedik. Kompresor kendini kanitlamis olsada cgi motorla arasinda hem performans hemde yakit tuketimi olarak hatiri sayilir bir fark var

Ne hatırı sayılırı yahu 3'ü 5'i hesap edip gittim kompresör aldım,almaz olaydım diyorum bende ek olarak!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

haziran ayinda diamon edition alan bi abimiz denizli sehir ici 13ltre yakiyor diyordu kompresor icin. Kendisi yetkili servis ortagi bizim cgi yi goturdugumde performansina bayildi. Ayrica 5ileri vites sanzuman motoru cok bagirtiyor bu bagirtmadan degistiriyor demisti. 1.6 cgi motor yeni olsada ben mersedes yildizi altinda kullanilan motorun sorun cikarabilcegine ihtimal vermiyorum. Bu yuzden araci alirken hic boyle birsey dusunmedik. Kompresor kendini kanitlamis olsada cgi motorla arasinda hem performans hemde yakit tuketimi olarak hatiri sayilir bir fark var

Ne hatırı sayılırı yahu 3'ü 5'i hesap edip gittim kompresör aldım,almaz olaydım diyorum bende ek olarak!!

2lt hacme ve 186hp guce sahip e200 kompresorle en az yaktigimiz 13litre oldugu icin, c180e cgi motor gelmeseydi kompresorlu motorla asla almazdik c yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cgı motorla ortalama hız 20 25 km/h bır depo ıle kac km yol alıyorsunuz
  • 590 km yüzde 80 sehirler arası trafikte c180 cgi 8.4 yakıt tüketimi...
  • quote:

sehirler arası trafikte c180 cgi 8.4 yakıt tüketimi

Şehiriçi(İstanbul) rakamı olsaydı iyiymiş derdim.
  • hiz ortalamasi 20 25km arasinda olan tuketim 9 10lt arasinda olur. Kullanima gore daha fazla bile olabilir. Sehirler arasi 8.4lt olmasi icin baya hizli gidilmesi gerekir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihkilic1989 -- 18 Ocak 2013; 13:32:17 >
  • 2012 modeller için fiyat alan oldu mu birkaç gün içinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr256

2012 modeller için fiyat alan oldu mu birkaç gün içinde?

2012 model beyaz ici siyah panoramik tavan fascination 100bin tl

• Selection paket mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper029

Selection paket mi?

fascination donanim arti paket yok uzerinde.

• Benim aldığım 102.000 TL.'lik teklifte selection paket de vardı. Araç sunrooflu idi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Çünkü evde hanım vardı.

• quote:

Benim aldığım 102.000 TL.'lik teklifte selection paket de vardı. Araç sunrooflu idi. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Çünkü evde hanım vardı.

once hanimi ayarlamak lazim galiba :) arkadaslarn yazdgina gore selection paket 5000tldi. Sunroofla panoramik tavan farkida 2500tl civari biseydi. Sizin aldgniz 102bine kiyasladigmzda 500tl gibi bir indirim yaptirilabilir sanirim ama cam tavanlar arasndaki farki iyi bulmak lazim yoksa bayide pazarlik icin bosuna ugrasmis oluruz. Yil sonu indirimleri iyi ama istenen arac bulunmuyor ole bir sıkıntı var. Biz disi beyaz ici gri almistik suan siyahlar kalmis sadece bayide.

• Sn alper029,

Ben şöyle bir yol izlemiştim, beyaz renk fasc.+selection paketli bir aracı eşime gösterdim. Zaten dıştan beyaz gövde , siyah cam tavan showroomda çok güzel duruyor. Eşiniz kabul eder. Sabahleyin cam tavanda kedi ayak izlerini görünce de bas bas bağırır. Ama Siz aracı almış olursunuz :-))
    Saygılarımla,

Not: bu kedi milletinin bizim panoramik cam tavanla ne derdi var, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhansen -- 18 Ocak 2013; 22:45:17 >
  • Orhan Bey,
    Hiç sormayın. Showroom'a zorla götürüp benzer bir aracı gösterdim. Burnundan soluya soluya bu arabanın ici ne bicim dar, dısı da çok buyuk deyip hevesimi kursağımda birakiverdi. Aahhh bekarlik ah. Kimse karışmaz ne alırsan al...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper029 -- 18 Ocak 2013; 23:04:08 >
  • Arkadaslar ben de yeni bir c180 kullanıcısıyim. Avantgarde donanım paketi. Merak ettigim bu makyajli kasalarda olan led isiklar gece neden yanmıyor ? Bir üst pakette fasc. Da xenon farlar ile gördüğüm yanıyor.ben mı birşeyi eksik yapıyorum, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orhan Bey,
    Hiç sormayın. Showroom'a zorla götürüp benzer bir aracı gösterdim. Burnundan soluya soluya bu arabanın ici ne bicim dar, dısı da çok buyuk deyip hevesimi kursağımda birakiverdi. Aahhh bekarlik ah. Kimse karışmaz ne alırsan al...

henuz araba almadiysaniz yeni e serisini bekleyin derim. 1.6cgi motor e serisinde sunulacakmis. C ye gore ici baya genis haniminiz tarafindanda kabul gorur. Fiyat olarak benm gorusum otv farkini cebe indirmeden herkeze e serisi satma girisiminde olacaklar. Ayrica bekarlik gercekten sultanlik hatta sevgilisiz olmak padisahlik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: orhansen

Sn alper029,

Ben şöyle bir yol izlemiştim, beyaz renk fasc.+selection paketli bir aracı eşime gösterdim. Zaten dıştan beyaz gövde , siyah cam tavan showroomda çok güzel duruyor. Eşiniz kabul eder. Sabahleyin cam tavanda kedi ayak izlerini görünce de bas bas bağırır. Ama Siz aracı almış olursunuz :-))
    Saygılarımla,

Not: bu kedi milletinin bizim panoramik cam tavanla ne derdi var, bilen var mı?

benmde en nefret ettigim seydir o kedilern emek emek ugrasip temizledigim arabanin kaputundan baslayip tavan dahil hereyere ayak izi birakmasi

• sn ekıno

8,4 ortalamayı dedıgınız sartlarda kompesorde cok rahat ve hatta daha azı yakalanır

sn fatıh kılıc

9,10 lt arasını 20 25 km arası yıne yakalarım ama su sartla mesafe cok kısa olmucak yanı hep ındı bındı yapmadan malesef benım sartlarım hep ındı bındı 1,5 -2 km ı bın ın halıyle motor soguk oluyor buna ragmen ortalamam 10,7

sn orhansen

arac ılk aldııgmda banada dar geldı hatunda darlıktan oldukca yakındı trıp yaptı ama alıstık artık

sn fatıhkılıc

e serısının 1,6 sını bende beklıyorum mayıs ayında gelmesı beklenıyor ama sanıırm 1,6 düz olucakmıs otamatık olmazsa benım icin esprısı olmaz.... otamatık 1,6 gelırse degıstırmeyı dusnuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanut

Arkadaslar ben de yeni bir c180 kullanıcısıyim. Avantgarde donanım paketi. Merak ettigim bu makyajli kasalarda olan led isiklar gece neden yanmıyor ? Bir üst pakette fasc. Da xenon farlar ile gördüğüm yanıyor.ben mı birşeyi eksik yapıyorum, teşekkürler.

far ayarınnı aoto modun da olmamasından kaynaklanabılırmi ?
  • quote:

quote:

Orhan Bey,

henuz araba almadiysaniz yeni e serisini bekleyin derim. 1.6cgi motor e serisinde sunulacakmis. C ye gore ici baya genis haniminiz tarafindanda kabul gorur. Fiyat olarak benm gorusum otv farkini cebe indirmeden herkeze e serisi satma girisiminde olacaklar. Ayrica bekarlik gercekten sultanlik hatta sevgilisiz olmak padisahlik :)

Sn fatihkilic1989,

E serisi 1.6 motorla 100 km de kaç lt yakacak?
    Ve daha ağır bir kasa. Dik yokuşlarda itmek gerekmesin :-)

Zaten bu işe hiç aklım ermez, petrolu ithal eden bir ülke neden küçük motorda ısrar eder
    1997 de V6 2,5 lt mondeo kullanıyordum, medeni kullanımda 7.7 lt/100 km yakıyordu.
    Ben daha C180 de 7.7 rakamını görmedim. Bunun neresi ekonomik?
    O arabayı yapan bu işi bilmiyor, biz biliyoruz. Vergilerle oynayıp ülkeyi küçük motor çöplüğüne cevirdik.
    Saygılarımla,

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.