Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Makyajlı Linea !!!

68
Cevap
0
Favori
5.898
Tıklama
Giriş
      2414 Mesaj
      10 Nisan 2012 01:07:42
      ben aracı canlı gördüm itü ayazağa kampüsünde reklam filmi çekiyorlardı ama acelem olduğu için foto çekemedim araç arkadan sadece stoplar değişmiş gibi ama önde daha çok değişim var ızgara falan yenilenmiş
      10 Nisan 2012 01:08:59
      quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

ben aracı canlı gördüm itü ayazağa kampüsünde reklam filmi çekiyorlardı ama acelem olduğu için foto çekemedim araç arkadan sadece stoplar değişmiş gibi ama önde daha çok değişim var ızgara falan yenilenmiş

2-3 sene önce de lamborghini ile süleyman demire kültür merkezi önünde coca cola reklamı çekilmişti...

neresinde çekildi kampüsün?
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      10 Nisan 2012 03:04:31
      Arkası daha bir alçak geldi bana, eskisinde arabanın görünüşüne göre arka kısmın kaba hali arabada abest duruyordu.
      Bursada yakalanmış hali hic değişiklige uğramamıs gibi gosteriyor.

Ama burada da bir klas duruyor, göz yanılgısımıdır nedir anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uche Okechukwu # Jes Högh # Elvir Bolić # Jay-Jay Okocha # John Moshoeu # Viorel Moldovan # Elvir Baljić # Samuel Johnson #
      Haim Revivo # Kennet Andersson # Nikola Lazetić # Milan Rapaić # Washington # Miroslav Steviç # Ariel Ortega # Serhiy Rebrov #
      Stjepan Tomas # Pierre van Hooijdonk # Marco Aurelio # Fabio Luciano # Márcio Nobre # Alex de Souza # Stephen Appiah #
      Nicolas Anelka # Mateja Kežman # Edu Dracena # Diego Lugano # Deivid de Souza # Roberto Carlos # Daniel Güiza # André Santos #
      Cristian Baroni # Miroslav Stoch # Mamadou Niang # Joseph Yobo # Moussa Sow # Dirk Kuyt # ? #?
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      10 Nisan 2012 03:07:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

Arkası daha bir alçak geldi bana, eskisinde arabanın görünüşüne göre arka kısmın kaba hali arabada abest duruyordu.
      Bursada yakalanmış hali hic değişiklige uğramamıs gibi gosteriyor.

Ama burada da bir klas duruyor, göz yanılgısımıdır nedir anlamadım

Ya beyler ilk resimde sol taraftaki farklı bea, o yenisi........

Sağ taraftaki eski kasa.. Bizi yaniltmak icin ikisini bir sürmüşler teste..

Gece gece kafayı yiyecem ama bu iki arac farklı ve sol taraftaki anakonuda olan arabaya benzer bicimde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Uche Okechukwu # Jes Högh # Elvir Bolić # Jay-Jay Okocha # John Moshoeu # Viorel Moldovan # Elvir Baljić # Samuel Johnson #
      Haim Revivo # Kennet Andersson # Nikola Lazetić # Milan Rapaić # Washington # Miroslav Steviç # Ariel Ortega # Serhiy Rebrov #
      Stjepan Tomas # Pierre van Hooijdonk # Marco Aurelio # Fabio Luciano # Márcio Nobre # Alex de Souza # Stephen Appiah #
      Nicolas Anelka # Mateja Kežman # Edu Dracena # Diego Lugano # Deivid de Souza # Roberto Carlos # Daniel Güiza # André Santos #
      Cristian Baroni # Miroslav Stoch # Mamadou Niang # Joseph Yobo # Moussa Sow # Dirk Kuyt # ? #?

• Yarbay
      2414 Mesaj
      10 Nisan 2012 08:19:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

2-3 sene önce de lamborghini ile süleyman demire kültür merkezi önünde coca cola reklamı çekilmişti...

neresinde çekildi kampüsün?

yeni rektörlük binasının arkasında yeni açılan yol var ya orada çekiliyordu
      |
      |
      10 Nisan 2012 13:31:00
      "En çok merak ettiğim: Geniş bagajın, yükleme olanağını daraltan bagaj ağzının genişletilip genişletilmediği."

|
      |
      10 Nisan 2012 13:35:13
      Buna birde otomatik 120 ps multijet makina koyarlarsa bu araba alınır ve binilir....
      |
      |
      11 Nisan 2012 00:37:12
      Keşke hiç dokunmasalardı Bu aracı görünce hep plasiyerler geliyor aklıma. Toptancı arabası gibi
      |
      |
      Yoksa, ne çiçek açan ne de meyve veren bir ağaç mı olsaydım; çünkü verimli olabilmenin sancısı, kıraç olmaktan ağırdır; ve eli açık zenginin çektiği acı dilencinin sefaletinden beterdir... H.Gibran
    • Yarbay
      2510 Mesaj
      11 Nisan 2012 02:22:43
      3 yıl sonra linea sole çıkar demedi demeyin
      |
      |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.