Şimdi Ara

Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo Türkiye fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo Türkiye fiyatı ve özellikleri

Geçtiğimiz yılın ortasında makyaj operasyonundan geçirilen BMW 6 Serisi Gran Turismo Türkiye'de yollarla buluşuyor. 2.0 litre benzinli motora sahip BMW 630i Gran Turismo versiyonuyla satılacak modelin fiyatı 1.404.000 TL seviyesinden başlıyor.

Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo'nun ön bölümünde genişleyen yekpare böbrek ızgaraları ve onları çevreleyen BMW Laserlight farlar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra sportif detaylara sahip yeni ön tampon ve ön tekerleklerin arkasında yer alan hava kanalları da göze çarpan detaylardan. Arka bölümde ise coupé tasarımdan ilham alan tavan çizgisi ve trapezoid egzoz çıkışları ile sportif tasarım devam ediyor.

Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo, 3070 mm’lik aks mesafesi, 5091 mm uzunluğu, 1902 mm genişliği ve 1538 mm yüksekliğiyle 5 kişi için ideal bir yaşam alanı oluştururken, 600 litrelik bagaj hacmiyle de sınıfının en iyi değerlerinden birine sahip. Eğer arka koltukları yatırılırsa BMW 6 Serisi Gran Turismo’nun bagaj hacmi 1800 litreye ulaşabiliyor.

Ayrıca Bkz.Volvo, yeni elektriklisi C40 Recharge'ı tanıttı: İşte tasarımı ve özellikleri

Ülkemizde TwinPower Turbo teknolojisine ve 48V hafif hibrit desteğine sahip 2.0 litrelik benzinli motor seçeneğiyle yollarla buluşacak olan BMW 630i Gran Turismo, 258 BG güç ve 400 Nm tork değerleriyle performans konusunda memnun edici gözüküyor. Güçlü motoruyla birlikte sadece 6,5 saniyede 0’dan 100 km/s hızlanmasını tamamlayan model maksimum 250 km/s hıza ulaşabiliyor. Böylece performans ve verimliliğin vücut bulduğu BMW 630i Gran Turismo'nun tüketim değeri 100 kilometrede ortalama 7,3 litre olarak açıklandı.

Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo, tasarlanan süspansiyon bileşenlerini, optimum dinamizm sağlayan sürüş teknolojisiyle bir araya getiriyor. Ek olarak yürüyen aksam kumanda sistemi, entegre 2 akslı havalı süspansiyon ile birlikte dinamik bir sürüş konforu sağlıyor. Ayrıca hızlı viraj dönüşleri sırasında aktif savrulma önleyici dengeleme sistemi, otomobilin eğimini telafi ederek sürüş dinamiklerine katkı veriyor.

BMW 630i Gran Turismo, Türkiye’de geniş standart donanım seviyesi ile Luxury Line ve M Sport olmak üzere iki farklı tasarım seçeneği ile sunuluyor. 4-bölgeli Otomatik Klima, Ön ve Arka Koltuk Isıtma, Konfor Erişim Sistemi, Soft-Close Vakumlu Kapılar gibi donanımlarla dikkat çeken modelde 16 hoparlörlü Harman/Kardon Ses Sistemi, 12,3 inç bilgi-eğlence ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge panelinden oluşan modern BMW Live Cockpit Professional, Kablosuz Şarj ve Akıllı Telefon Arayüzü gibi donanımlar da mevcut.

Standart sunulan olarak Profesyonel Sürüş Asistanı, sıkışık trafikte sürüş koşullarına en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak, genişletilmiş fonksiyonlara sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’da sunulan özellikler arasında.

Model Tasarım Paketi ÖTV Oranı Fiyat
    BMW 630i Gran Turismo Luxury Line %150 1.404.000 TL
    BMW 630i Gran Turismo M Sport %150 1.449.000 TL

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo Türkiye fiyatı ve özellikleri
  • Bu 6 serisi çok gereksiz bir model oldu. Eski kasası çok güzel bir sport coupeydi, şimdi onun yerini 8 serisi aldı. Bu yeni 6 üvey evlat gibi kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yolda gördüm o kadar...
  • Fiyat çok iyi, araç da muhteşem. Çok satar bence...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Aynen fiyatı çok yerinde olmuş tam asgari ücretin yarısı ile alınıyor , hesapladım ben.

• Ülkemizin en çok kazanan mesleklerinden biri olan çöpçü bile bu aracı 22 yılda alabiliyor. Vasıfsız asgari ücretli ise 42 senede.

Tabii ki 42 yıl baba evinde yaşayıp hiç fatura kira ve cebinden herhangi bir harcama bile yapmadığını varsayarsak. Aynı zamanda araç fiyatı sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Mart 2021; 19:1:40 >
  • Arabanın turşusu çıktı neylerine güvenip satışa çıkardılar avrupada bile satamadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Fiyat çok iyi, araç da muhteşem. Çok satar bence...

Bence de rekor kirar. Golfe sira bekleyecegine bunu alirlar. Sira yokmus bunda.

• Fulcrum299 F kullanıcısına yanıt
    Çin'de arka diz mesafesi geniş araçlar tutuluyor diye ürün gamında yer veriyorlar. Yoksa sedan ile stationın çiftleşmesinin ürünü gibi duruyor.

• Bi Alex değil
  • Ben çok beğeniyorum bu arabayı. Ama nedense tutmadı gibi. Para olsa da alsak.

• araç satışları pazar hacmi büyümüş. bir editör haber yapmış bir de. daha ne diyeyim ben bilmiyorum... alırlar doya doya. ayda 100 000 TL kazancı olanlar var bu ülkede.

• fiyatlara gel

• Üzülmeyin bu fiyat bandına 24 taksit geldi rahat rahat alırız artık Makyajlı BMW 6 Serisi Gran Turismo Türkiye fiyatı ve özellikleri 

• eskiden 6 serisinin daha öznel tasarımı vardı, şimdi arabaları birbirlerinden ayırt etmek bile zorlaştı.

• Senede 30 tane zengine ya satar ya satmaz.

• Leş tasarımı var. Hayatta para vermezdim.

şu dizaynın üstüne taş koyamadı bmw.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.