Şimdi Ara

Makyajlı BMW 3 Serisi tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
8.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pavyona donmus

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hiçbişey değişmemiş ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Avrupalı kardeşlerime hayırlı olsun. Biz türkler boşverin Fiat Egea - Renault Clio ya falan bakın bizlere onlar layık. ŞÜKREDİN :)

• Güzel araba. Ama bizi geren bir durum yok 😌

• Bir mercedes'in iç kokpitine ve direksiyonuna bakın. Bir de bmw çöpüne bakın. Bedava verseler satar mercedes alırım. 10 yıl öncesinden geliyor resmen.

• mervecrrx kullanıcısına yanıt
    BMW'si olan bir manita yaparsın bacım.

• Venezuela bizi kıskanıyor. Şaka maka venezuela'nın bile bir umudu, petrolü var. Bizim o da yok.

• Bunun legosunu bile alamayız

• Vatandaşını düşünen düzgün yönetime sahip 25 yaşındaki Avrupalı gençlere hayırlı ve uğurlu olsun. Biz mi? Biz kimiz ki alalım? Toplamayın ulan düşenlerden yiyin.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Yok ya şöyle bir 40 50 yıl çalışıp alırım. Kendi paramla alınca ona binmesi daha tatlı olur tabii o zamana daha daha iyisi çıkar muhtemelen

• 44 bin Euro fiyatlı aracın bu "cennet" vatan hudutlarına girdiği an 1.2 milyon TL olması. Söylenecek çok söz var ama tesiri yok. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Mayıs 2022; 21:24:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lexus, bmw veya merso vs vs bu markaların C veya d segmenti muadil markalarına yurtdışında bakıyorsun aralarında max 1000 veya 2000 euro fark var. Sınırdan içeri girince muadil marka 700bin, bunlar 1.5m. Kimse de demiyor ki aga onlara niye farklı bunlara niye farklı fiyat uygulanıyor

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

44 bin euro fazla bence bu araba için.

Ben yurtdışında yaşayan biri olsaydım 40 bin euroya 2014 model bmw 760Li alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka Difizörü abartmislar, o sekil ne yahu? Onun disinda Son derece sportif bir durus sergiliyor arac..

• 2 sene önceye kadar 150 bin lira olan aracın fiyatı şuan 1 milyonu aştı. Önceden hayal kurabilirdik ama şimdi haberi okumak ve bizi bu hale getirenlere sitem etmekten başka bişey gelmiyor elimizden…. Yazıklar olsun…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Masaüstü resimlerimize güncelleme gelmiş

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hahahaha

• haberelectro kullanıcısına yanıt

Her taraf dijital, ışık olunca yeni daha yeni gibi oluyor ama güzel mi oluyor orasını konuşmak lazım. Bmw nin içi çok daha klas ve güzel bence açık ara. Sadece bu seride de değil, F30 çıktığından beri bu böyle.

• Bu kasa tartışmasız dünya tarihinde bugüne kadar üretilmiş en kaliteli D segment otomobil.

• Resmen içine sı..lar aracın. Mercedes gibi yılllara meydan okuyan tasarım yapmayı nasıl becerecekler merak ediyorum. Yeni kasayı geçtim 2016 C serisi bile bu arabadan çok daha şık.

Boşuna ikinci elde a4 ve 3 kayıpları oynamıyor. C nin tırnağı olamazlar.
    Makyajlı BMW 3 Serisi tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.