Şimdi Ara

Makyajlı BMW 1 Serisi 2015 Tanıtıldı! (Ana Konu) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
10
Favori
29.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bmw 3.16i ye bakarken bunun çıkması kafamı karıştırdı.

anladıgım kadarıyla 1.5 dizel ve otomatik seçenegi olucakmış, dpgrumu anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUTTA44

quote:

Orijinalden alıntı: ridleyscott

Arka kısım kasa değiştirmiş kadar olmuş. Ben beğendim

Barış bende beğendim:)
    Gidip alacak gibi oldum yalan yok:) F30 makyajda da böyle mantıklı dokunuşlar olursa bye bye bankadaki para, welcome facelift F30 :))))

F30 190 hp lik dizel ile gelecek dostum. 5 serisinde 0-100 ü 0,3 Sn iyileştirmiş. Yakıt tüketimini ise bir hayli düşürmüş. 1 deki kadar büyük makyaj beklemiyorum ama bekleyelim görelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Ben artık 1.5 ciyim, kader utansın. Yada vergi sistemi😞 bu Bmw ne yapar ne eder bizi cezbeder üstad😃

• Şu vites ve idrive'ın olduğu trimli yer, hani torpidoya uzanan Kısım sanki makyajla kıvrılıp 7 serisindeki gibimi yapılmış? Yoksa zaten böylemiydi! F 30 a böyle bir dokunuş beni çok mutlu ederde😎

• Bu sefer bu kismet olsun bana insallah

• Bir makyaj bir araci ancak bu derece degistirebilir. Eski kasayi hic begenmemistim, bu sefer hakkatten olmus.
    Simdi aklimdaki soru 1.16d 8-ileri otomatik versiyonunu kaca paraya satarlar..
    Fiyati uygun olursa satis rekorlari kirabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotiledon

Bir makyaj bir araci ancak bu derece degistirebilir. Eski kasayi hic begenmemistim, bu sefer hakkatten olmus.

Bence bu forumu güzelleştirelim ve makyajlını yeri burası olsun..Bu arada her güncel haberde birbirimizi haberdar edersek hiç fena olmaz,eski F20 forumunda 2014 Aralığında alan arkadaşlar bin pişman makyajlıyı gördükten sonra,onlarda var olan güncel kasanın keyiflerini çıkarsınlar,ne diyelim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

Bir makyaj bir araci ancak bu derece degistirebilir. Eski kasayi hic begenmemistim, bu sefer hakkatten olmus.

Bence bu forumu güzelleştirelim ve makyajlını yeri burası olsun..Bu arada her güncel haberde birbirimizi haberdar edersek hiç fena olmaz,eski F20 forumunda 2014 Aralığında alan arkadaşlar bin pişman makyajlıyı gördükten sonra,onlarda var olan güncel kasanın keyiflerini çıkarsınlar,ne diyelim..

herkes makyaj geleceğini bilerek araçlarını satın aldı. bmw geleneğine göre makyaj demek; 1-2 ufak dokunuş demek olarak bilindiği için kimse kafaya takmamıştı. e90 örneğinde olduğu gibi, stopları farları değiştirip makyajlı görünüme kavuşabiliyordunuz. çok dikkatli gözler hariç kimse makyajlı bmw - makyajsız bmw'yi ayıramazdı. bu sefer ters köşe yaptılar hakikaten, ama benim pek hoşuma gitmedi. küçük arabaya büyük stop çok garip durmuş. german style olmaktan çıkmış araba. ön kısmında da farlara diyecek sözüm yok. küçülmesi gerekiyordu, fakat ön tampondaki sislerin olduğu yerdeki o saçma genişlik de itici geldi bana.

• makyajlı 116i 116d 116ed kaç tl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueMartini7

quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

herkes makyaj geleceğini bilerek araçlarını satın aldı. bmw geleneğine göre makyaj demek; 1-2 ufak dokunuş demek olarak bilindiği için kimse kafaya takmamıştı. e90 örneğinde olduğu gibi, stopları farları değiştirip makyajlı görünüme kavuşabiliyordunuz. çok dikkatli gözler hariç kimse makyajlı bmw - makyajsız bmw'yi ayıramazdı. bu sefer ters köşe yaptılar hakikaten, ama benim pek hoşuma gitmedi. küçük arabaya büyük stop çok garip durmuş. german style olmaktan çıkmış araba. ön kısmında da farlara diyecek sözüm yok. küçülmesi gerekiyordu, fakat ön tampondaki sislerin olduğu yerdeki o saçma genişlik de itici geldi bana.

Yeni stoplar bence iyi olmuş. 2014 stopları ufak kalıyordu.

Farlar da iyi ama öyle aman aman bir fark yok.

Sis farlarının bulunduğu bölümün büyümesi çok basit göstermiş. Kesinlikle katılıyorum.

• lVnt1 L kullanıcısına yanıt
    Bmw bu işi belli olmaz. 80 de olabilir 110 da olabilir.
    Kapalı kutu şu anda.

• 116d otomatik seçeneği olacakmış? 116d ed'lerin otomatik özelliği yokmuş? aralarındaki fark nedir bilen varmı?
  • Sınıfının en iyi aracıydı, şimdi çok daha iyi olmuş. Otomatik dizel olması sayesinde çok satacaktır..
  • makyajli kasa geliyorsa 2015 model olarak yeni kasa ne zaman cikar tahmini peki?
  • lansman fiyatı gibi kampanyalı bir fiyatla satışa sunabilirmi?. BMW'nin daha önceki yeni modellerinde böyle bişey yapma geleneği varmı?
  • arkası çakma alfaromeo olmuş. ben yakıştıramadım. öndeki sivrilik gitmiş. düz duvar olmuş. sis farları gereksiz büyük. aşırı makyaj yapan kadınlar gibi olmuş yani biraz abartmışlar. doğallıktan ziyade modifiye bir araç görünümüne ulaşmış. hitap edeceği kişiler gençlerinde genci olur bu durumda.
  • konu hayırlı olsun, umarım fiyatı da çok makyaj yemez
  • Uçuk fiyatlar olmaz inşallah
  • 1.6 dizel 8zf estoril m paket. Fiyat tahmini olan var mı ? 110 u geçmez inşallah.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    dizelde estoril ve m paket seçeneği olmuyor malesef.
    dizel otomatik golf'ün comfortline'ına 82 bin lira isteniyorsa, 1.16d 90 bin üzerinde olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.