Şimdi Ara

Makyajlı Audi A4 2.0 TFSI Quattro Testim @Cihanair içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen haftasonu @cihan abi ile buluşup aracına güzel bir çekim yaptık. Kendisine öncelikle teşekkür ederim. Kazasız belasız sürmesini diliyorum.

Bende de makyajsız kasanın 2.0 Tdi Quattro Scuba blue ve sport dınanım versiyonu vardı. Aracı premium bir araçta olması gereken birçok donanıma sahip ve fiyatına göre vaad ettikleri oldukça memnun edici.
    Keyifli bir sohbet eşliğinde çekim yaptık ve birçok detaya değinmiş olduk. Sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler

• Güzel bir test olmuş aracın dış tasarımı ne kadar albeniden yoksunsa iç tasarımı da bir o kadar premium hissettiriyor.. dış ve iç tasarım anlamında bu kadar tezatlık olan başka bir araç varmıdır bilemiyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4 o kadar arada kalmış bir araç ki A5 gibi premium ve albenili değil malesef. A3'ün biraz daha hacim olarak büyüğü gibi düşünebiliriz. Premium bir hissiyat vermiyor insana . Ama yolda A5-A6 görsem ağzım açık kalır. Sahibi kazasız belasız kullansın ama yanlış bir seçim yapmış bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuattro olmayan Audi, Audi değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

A4 o kadar arada kalmış bir araç ki A5 gibi premium ve albenili değil malesef. A3'ün biraz daha hacim olarak büyüğü gibi düşünebiliriz. Premium bir hissiyat vermiyor insana . Ama yolda A5-A6 görsem ağzım açık kalır. Sahibi kazasız belasız kullansın ama yanlış bir seçim yapmış bence.
    A5 dediğin araba A4'ün 4 kapı camlar çerçevesiz hali zaten.Neyin extra premiumu aynı kalite arabalar A4 ile...Biraz daha yere yakın,tasarımı sportif hepsi bu.A5 ile A6 alakasız arabalar mesela..
  • araba 335bin tl 2.0 motor ve quattro. 320bin tl'ye 1.6 motorlu bmw satılıyor. cihanair kardeşimiz akıllı adam olduğu için bunu almış.
  • Launch Control denemişsiniz Ben cesaret edememiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

Launch Control denemişsiniz Ben cesaret edememiştim.
    Herseyin bir ilki vardir dedik

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

A5 dediğin araba A4'ün 4 kapı camlar çerçevesiz hali zaten.Neyin extra premiumu aynı kalite arabalar A4 ile...Biraz daha yere yakın,tasarımı sportif hepsi bu.A5 ile A6 alakasız arabalar mesela..

Alıntıları Göster
    şuna cevap mı yazdın

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ben opsiyonel bir özellik olabilir , Doğuş da Doğuşluğunu yapmış eklememiştir diye çekinmiştim.

Kazasız belasız, iyi günlerde kullanmak nasip olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Alıntıları Göster
    Ulan harbiden a5 ile a4’un farkini ne guzel yazmissin tebrik ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.