Şimdi Ara

Makyajlı 2022 BMW 3 Serisi Türkiye fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birincisi içi berbat olmuş , tasarım faciası...

İkincisi 1.6 ÖTV si ile o fiyat çok çok fazla

Gılışdar gelirse fiyat 1200 ün altına iniyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bmw aracında olduğu gibi benim zevkime hitap etmeyen diğer tüm bmw modelleri gibi bu modeli de haber olarak okuyup pas geçiyorum.

Yazmadan edemedim, ikon oto üreticisi dövize ihtiyacı olmayan almanya ile türkiye'yi bu alanda fiyat bazında kıyaslamak için ciddi derecede vicdansız adaletsiz olmak lazım, ne diyeyim allah sizi de aynı adalet terazisiyle değerlendirsin. böyle gaddarlık herkese nasip olmaz dereceniz büyük.

Almanya'da bu araç oranın şartlarına göre ne satıyorsa emin olun aynı şartlar burada olduğunda en az 2-3 katı satar, lükse konfora bayılan bir milletiz.

• DburakKoc D kullanıcısına yanıt
    2016 da 2000TL maaş alıyordum. O zamandan bu zamana 3 serisinin fiyatı x10 olmuş. benim maaş x3 oldu :) Ne aydınlattılar ne kalkındırdılar..

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt

İyi de sadece Almanya’da o fiyat değil ki

Fransa İtalya İngiltere Romanya Bulgaristan Sırbistan ... bakın bakalım kaç Euro o araba...

• Dünya otomobil endüstrisi tarihi boyunca üretilen gelmiş geçmiş en kaliteli D segment otomobil...

Her noktasından, her detayindan muhteşem bir işçilik ve malzeme kalitesi akıyor. Bunca senelik arabacıyım bu kadar tok ve sıkı bir D segment otomobil görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetLobicisi kullanıcısına yanıt
    Almanya'nın dümdüz yollarında 2 motor bizim dağ bayır tepe yollarda satılan 1.6dan iki kat daha ucuza satılıyor. Şaka gibi!

• Araca baktim bmwnibul sitesinden..Araç yok numara bırakın arayalım diyor..Gelene kadar 2milyonu gecer..Hayat pahalı, TL değersiz eyvallah da bu kadar da olmasa gerek diyor insan..Bu pahaliliga araç olmaması da ayrı bir tartışma konusu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.