Şimdi Ara

Makyajlı 2021 Volkswagen Tiguan Allspace Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
7.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çok haklısın ama işin kötü yanı vergisiz fiyatı bile aşırı. Paramızın iç karatıcı hali…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • help21 kullanıcısına yanıt
    Keşke beceriksiz olup sadece kötü yönerselerdi. Çaldıkları sadece yaşam umudumuz olsaydı...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şimdi evden çıksam bayiye gidene kadar fiyat yükselir...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Net fiyat 1.5 tiguan net 450bin 2.0 quattro a4 395bin anlamak güç :)

• Bu tip konulara sadece fiyatı ve birkaç yorumu görmek için giriyorum o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt

Tarihi soyleyeyim 2021 Mart ayi, R-Line a 480 teklif aldim. Dolar bazinda hesabida soyleyeyim, dolar kuru 7.4TL yani 64800 dolar civari yapiyor o zaman. Bugunku degeri ile 885bin TL.

• artık vergi de konu dışı kalmaya başladı. vergi vergi diye şikayet ediyorduk, şimdi çöp olmuş paramız vuruyor darbeyi. kamera şakası gibi ya.

• Vergiler acilen düşmeli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fiyata bak 800.000Makyajlı 2021 Volkswagen Tiguan Allspace Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• YunTi kullanıcısına yanıt

yani bir bakıma fiyatlar yine aynı . döviz bazında :D

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Sen olayı farklı anlamışsın.

Atıyorum. Bu aracın liste fiyatı 500bin TL galericiler vs. Kişiler bu arabayı bayiden alıyor. Hiç bir bayide araç kalmayacak şekilde yapılıyor birde.

Gidiyor şahıs olarak sahibinden sitesinde kafasına göre 600e 700e satmaya çalışıyor. Sadece 1 araçtan 100-300 bin TL arası para kazanıyor. Araca göre değişir tâbiki. Adam sıfır almak istese bayide yok napacak. Mecbur alacak.

• Bu arabanim 2.0t sifir amerikada 29.000 $

Köle gibi yasiyorsunuz turkiyede soylim..2.ci eli 19.000 ile 22.000 dolar arasinda hatta..2.0t turbo motorlusu hemde

• Vergiler sağolsun, yine binemeyeceğimiz bir araç daha.

• mazot Makyajlı 2021 Volkswagen Tiguan Allspace Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• Başka ülkede bu kadar vergi yok alırken vergi binerken vergili yol benzin bandrol..

• yc#1 kullanıcısına yanıt

Filo aracı bunlar. Muhtemelen muamelelerin bitmesi bekleniyor.

Ahaber de gördüğünüz haberin doğrulu ile benim su üstünde yürüyor olmam arasında çok fark yok. Hatta benim su üstünde yürüyor olmam daha gerçek kabul edilebilir.

• Hükümetin Türkiye'ye armağan ettiği alt sınıf-üst sınıf arasındaki uçurumdan galip çıkan üst sınıfa hayırlı olsun. Farkında değilsiniz ama Türkiye'de kast sistemi var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.