Şimdi Ara

Makyajlı 2020 Volkswagen Passat Türkiye fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
31.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan forumun saçma sapan site yapısına mı laf atayım yoksa arabanın fiyatına mı şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar resmen keriz sıvazlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşününce kur bir yandan vergi bir yandan sağlam geçirmiş. Hadi diyelim vergi gitti kurun yüksekliğiyle yine çoğu kişi alamayacak.

• Olsun, kapı sesi tok ne de olsa.
    500 bin de eder.

• bayiye uğradım geçen ay 4 tane suv sattık diyor touaregmiydi neydi 900 bin civarı bunuda alan çıkr tuhaf ama öyle )
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    Almancam yok ama 51bin € yazıyor konfigüratörde

Makyajlı 2020 Volkswagen Passat Türkiye fiyatı ve özellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prsctr -- 10 Eylül 2019; 1:52:1 >
  • Ben aldim bir tane hiçte pahalı değil sağ olsun sistem o hakkı veriyor yıllarca ödeyeceğim demek. Bu tür bir yazı yazmamız gerekirken yazdığınız her mesajın içeriği aynı.pahalı,alınmaz,alamayız,çöp,vs Şunu anlayın artık siz bu haberleri size ulaştıran firmaya laf atın sisteme değil.kimse sistemi değiştiremez ama siz bu haberleri size ulaştıranları değiştirebilirsiniz yorum yazmayarak ve tıklamayarak bu tür haberleri yapmazlar ilgi olmayınca kim uğraşır.

• Seyrim kullanıcısına yanıt
    Zaten pembe panjurlu evi olan bunu alıyor

• panjur bıraz aşşa sıs farı ızgaraları bıraz yukarı al sana yenı pasat al sana yenı rakam teknolojı aynı tasarım aynı son yılarda cıkan tum vag grubu araclar benım gozumde aynı

• Siyasal islamdan nefret ediyorum herşeyimizi mahvettiler.

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    almanyada asgari ücretli yemiyo içmiyo bi evde kalmıyo maaşı hep üst üstemi koyuyo? yada tüm bunlar asgari ücretliye almanyada bedavamı passat alsın diye?

• ihtiyarlamış sanki makyajlı passat.
  • Ne para KOYMUŞLAR bee

• 300 bine 1.6 TDİ passat alırsın, 80 bin'lik 1.6 Dizel Astra J seni tokatlar :)

• 31.930 € dan başlayan fiyatlarla

• Ortada saat yok, direksiyon facia, arkaya eski Amerikanlar gibi yaya yaya kocaman Passat yazmışlar, ön tampon kavisindeki çizgi bildiğin göz kanatıyor.

Makyajdan önce daha güzeldi bu araba.Fiyata birşey diyemem.Alan memnun satan memnun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık "öküz" değil "Ev" alınır diyoruz bu fiyatlara.

• OooOo 2020 kasa çöp sat çıkmış hemide 235 bin tl cik

• Çirkin ve pahalı

• yorumcular alma imkanımiz olsa hepimiz aliriz boşa karalamamak lazım adamlar marka yapmıs ve dünya kabul etmiş yobaz yobaz konusmasak doyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.