Şimdi Ara

Makyajlı 2020 Seat Ateca Türkiye fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu yılın Haziran ayında resmi olarak tanıtılan makyajlı 2020 Seat Ateca Türkiye fiyatı belli oldu. 1.5 litre EcoTSI motora sahip iki farklı donanım seviyesiyle alınabilen 2020 Seat Ateca fiyatı 349.000 TL'den başlıyor.

Makyaj operasyonu sonrası büyük kardeşi Tarraco'ya benzeyen 2020 Seat Ateca, Türkiye'de yalnızca 150 beygirlik 1.5 litre EcoTSI motorla tercih edilebiliyor. Sürüş koşullarına göre sadece iki silindirle çalışabilen motor, standart olarak DSG şanzımanla kombine edilmiş. Makyajlı Ateca'nın donanım seviyeleri ise Xperience ve FR olarak sıralanıyor.

Makyajlı Seat Ateca'da 18 inç alaşımlı jantlar, LED sinyal lambaları (arkadakiler dinamik), mercekli Full LED ön farlar, LED arka stoplar, 'Hola' karşılama ışığı, arka park sensörü, çift bölgeli otomatik klima, renkli yol bilgisayarı, 8.25 inç dokunmatik multimedya ekranı, 8 hoparlörlü ses sistemi, ön/arka USB-C çıkışları, anahtarsız giriş ve çalıştırma ve hız sabitleme sistemi gibi standart donanımlar dikkat çekiyor.

Güvenlik tarafında ise şehir içi acil frenleme fonksiyonuna sahip ön bölge asistanı, ikincil çarpışma freni ve sürücü yorgunluk tespiti gibi standart özellikler mevcut. Adaptif hız sabitleyici, kör nokta tespit sistemi, arka çapraz trafik uyarısı ve çarpışma öncesi asistanı gibi özellikler ise İleri Sürüş Destek Paketi kapsamında ekstra ücret karşılığı satın alınabiliyor.

Makyajlı Ateca fiyatları şöyle:

Model Net fiyat Satış fiyatı
    YENİ ATECA 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xperience 163.534 TL 349.000 TL
    YENİ ATECA 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S FR 163.534 TL 349.000 TL

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2020 Seat Ateca, yeni motor ve teknolojilerle geldi

• VAG grubunun hepsi ayni oldu.. ozellikle ic tasarimlarda hic bir fark kalmadi neredeyse, ha Skoda, ha VW yada SEAT

• İnsan hayatını kurtarıcı özelliklere sahip güvenlik paketleri opsiyonel OLMAMALI...

• Şu vergilere bak şaka gibi

• Bu arabada hiç suv havası,heybeti yok.yükseltilmiş leon bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw bu araçtan avrupa da 8-9 bin euro belki kazanıyordur bizim baştakiler araç başına 190 bin lira kazanıyor..vay be ülkeye bak böyle vergilerle halkın bu kadar tepesine binen başka bir iktidar görülmüş müdür acaba...

• İnsan hayatını kurtaran donanımlar standart ve VERGİSİZ olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vergiyi konusu boş konu. Burda yazmak çizmekle hallolacak birşey değil. Piyasa için konuşursak Astraların 300 bin bandına, Tiguan 500 bin bandına geldiği günümüzde çok iyi fiyatla çıkardılar.

• 163 bini görünce bir an heyecanlandım yalan yok :D

• Tiguan, Kuga, 3008 gibi SUV'lar 400'ün üzerinde.

Bunun FR donanımı 349.000TL. Bence iyi fiyat.

• O el yazısıyla arkaya Ateca yazmak nedir ya... Sanki bana Pagani Huayra.

• şu fiyatları gördükçe önce bi gülme geliyor sonra diyorum ki boşver olmayan düşünsün...

• En fazla 80 k edecek araba hele hele ne hallerdeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: pyrotechnician

VAG grubunun hepsi ayni oldu.. ozellikle ic tasarimlarda hic bir fark kalmadi neredeyse, ha Skoda, ha VW yada SEAT

Senelerdir aynı.Audi,Seat,Skoda,VW'lerin hepsi aynı logo dışında çok büyük tasarımsal bir fark yok. Mesela 2000-2004 model A6,Passat,Octavia,Cordoba. Bunların bildiğin replika arabalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 22 Ekim 2020; 16:45:47 >

• Tipsiz mipsiz ama 350bin bu sınıf için iyi fiyat. 450bini geçenler var. Tabii donanıma da bakmak lazım. exellence doludur diye umuyorum.

• 25 bine plus paket alinca dolu dolu bir arac oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı 2020 Seat Ateca Türkiye fiyatı ve özellikleri

• dışı tiguan kadar güzel değil ama içi aynı, geniş ve ferah bir içi var. 3008 gibi dar değil arka koltukları.

• Aracı beğenipte sonrasında bu forumdaki sığ yorumları okuyup acaba diyen arkadaşım , deme ,, İhtiyacın varsa al geç gayet güzel fiyat performans arabası .... Troc ilk çıktığında almıştım ordan biliyorum , hakaret etmedikleri kalmıştı bazı çok bilenlerin... Aldım ve maddi manevi hiç pişman olmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.