Şimdi Ara

Maksimum 6000TL monitör dahil sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 6 ay önce kadar kendime bi sistem topladım. Ondan sonra bakmayı bıraktım nedir ne değildir O yüzden biraz yardıma ihtiyacım var. Diğer konulara baktım fakat yakın bir şey bulamadım. Ne alınır ne alınmaz şuan ne iyidir bilmiyorum.

Sistem genelde oyun için toplanacak. Aklımda 1660ti'lı bi sistem vardı ama hazır sistemler hariç kendim toparlamaya kalktığımda pek mantıklı bir şey çıkaramadım. Hazır sistem de kabulümdür bu arada monitör ayrı olarak alınabilir. Bu fiyat bandında r5 3600'lü 1660ti'lı bi sistem toplamak mümkün müdür ?

EDİT: Hazır sistem olarak örnek göstemek istediğim bu var;
    https://www.incehesap.com/battle-gold-webtekno-r5-3600-fiyati-43358/

Ram'i corsair olarak seçtiğimizde 5200 oluyor. SSD ve anakart kısmında da değişiklik yapmak lazım sanırım ama onu duruma göre değiştirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 26 Aralık 2019; 15:54:2 >

• Ryzen 5 3600 + RTX 2060 kombinasyonlu sistem gayet güzel ve fiyatı makul. Monitör olarak önerim:

https://www.itopya.com/viewsonic-236-vx2458-mhd-144hz-1ms-2xhdmi-dvi-dp-freesync-fhd-gaming-monitor/
  • pm
  • erderk11 kullanıcısına yanıt
    Gigabyte B450M S2H Nasıldır acaba ? Gördüğüm kadarıyla çift kanal bellek desteği falan yok. Bunu değiştirmek gerek diye düşündüm.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    İleriye dönük bir anakart istiyorsan değiştirmekte yarar var vrm leri kaliteli yeterli giriş çıkışlara sahip modellere yönelim sağlanabilir özelliştirme aracından gerekli değişimleri yapabilirsiniz.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    çift kanal desteği var hocam, kullanım kılavuzu gigabyte'ın sitesinde mevcut kontrol edebilirsiniz. ram açısından maksimum 32gb'a kadar desteklemesi kötü tabii ama 64 gb ram ihtiyacı 5 yıl sonra anca oluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi willyyyyy -- 27 Aralık 2019; 10:35:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.