Şimdi Ara

Maksimum 58.000 tl ye kadar otomatik B sınıfı araç tavsiyeleriniz acil !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar krediyi çektim para hazır ama araçlar konusunda pek bilgim yok ilk arabam olucak az yaksın istiyorum otomatik vites düşünüyorum hachback baktıgım araçlar

1) Polo 1.2 Tsi Conforline 2014 model dgs şanzuman
    2) Ford fiesta powershift bunda motor 1.0 mı 1.6 mı bakıcam onu bilemedim ama titanyum paket bakıyorum
    3) i20 style veya elit otomatik 2014 2015 model ( bunu çok yaktığını duydugum için şu an düşünmüyorum)
    Bu fiyat segmentinde heralde fiesta ve polo arasında karar vericem hyundia göre daha az yaktıkları için

Gelelim en önemli konuya şanzuman konusu polonun dgs şanzumanları kumar gibi her an bozulabilir diyolar o yüzden fiesta en mantıklı tercih gibi geldi ama sizin önerebileceğiniz otomatik vites 58 bine kadar b sınıfı en mantıklı araba hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende sizin durumunuzdaydım.bütçe 55 bindi(2017şubat ayı)

Polo mu ibiza mı i20 mi mi derken çok düşündüm.

Dsg kumarını oynamaktansa i20 otomatik alırım yakıt olayını da lpg ile çözerim dedim ve öyle yaptım.

2015 model 17 binde otomatik elite+smart+pan buldum.52.500 e aldım.baktım uzun yolda sakin kullanımda 6 lt,şehir içi 10 lt yakıyor hemen lpg taktım.

Şimdi lpg de şehir dışı 7,şehir içi ise 11 lt lpg tüketiyorum.

Dediğim gibi tüketime çözüm var ama dsg ye yok.
  • i20 alırdım kesinlikle.
  • Hocam çok yaktığını duydum yoksa bende i20 dış görünüş olarak çok hoşuma gidiyor ama yakıt konusunda çok zarar eder miyim acaba diğer polo fiesta falan daha az yaktığını duydum

• Yarise de bak bi

• Auris tavsiye ederim madem hb olacak.

• Fiesta 1.0 Ecoboost Powershift
    veya
    Clio 1.2 TCe EDC.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Dışardan a segmenti gibi duran i20 mi?

Vay arkadaş...

• Ben de benzer fiyat aralığında araç araştırıyordum. İ20 ve corsa arasında kaldım. Hangisinin temizini bulursam onu almaya karar vermiştim. Corsa aldım. 6ileri,tam otomatik. Yakıtı i20den az olmakla beraber turbo beslemeli motorlordan fazla tabi ki.

• Hocam i20 çok yaktığı için listemden çıkardım hani kullanan arkadaşım da benzine para yetiştiremediğini söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Auris tavsiye ederim madem hb olacak.

55 bin civarı auris bulamadım hocam ilanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Fiesta 1.0 Ecoboost Powershift
    veya
    Clio 1.2 TCe EDC.

Powershift şanzuman nasıldır peki sorun çıkaran bi şanzuman değil sanırım bide 1.0 ecoboost çok yakmıyor sanırım fiestaya daha çok yönelmeye başladım

• Dacia sandero 0.9 tCe easy-r

• Powershift de çok sorunludur özellikle kuru kavrama olanı(fiesta ve focus benzinli) benim aracım 15 bin km de probleme başladı değişimsiz çözemediler o yüzden ford ve volvo powershift ürün gamını azalttı yeni fiesta ya volvolara bakabilirsiniz.

• Bende sizin durumunuzdaydım.bütçe 55 bindi(2017şubat ayı)

Dsg kumarını oynamaktansa i20 otomatik alırım yakıt olayını da lpg ile çözerim dedim ve öyle yaptım.

2015 model 17 binde otomatik elite+smart+pan buldum.52.500 e aldım.baktım uzun yolda sakin kullanımda 6 lt,şehir içi 10 lt yakıyor hemen lpg taktım.

• By_ChatLaK35 B kullanıcısına yanıt
    Cift kavramali seri ve konforlu bir sanziman. 1.0 motor ile de gayet uyumlu. Fiesta keyifli arac, memnun eder.

• Polo al alman kalitesi i20 ye bin sonra poloya dediğimi anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Bende sizin durumunuzdaydım.bütçe 55 bindi(2017şubat ayı)

Hocam memnunmusun arabadan bu arada lpg takdırmana rağmen yine de fazla yakıyor sanki araç :(

• quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

Polo al alman kalitesi i20 ye bin sonra poloya dediğimi anlarsın

Polo ilk düşündüğüm araç ama şu dsg şanzuman hakkında yazılanlar çok moralimi bozup korkutuyor açıkcası

• Sizin araç bu. Oldukça donanımlı, çift kavrama edc vites ve turbo 120 beygir motor.

Ogretmenden satilik otomatik

İlan No: 509882567

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ogretmenden-satilik-otomatik-509882567/detay

Not: ilan ile alakam yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 10 Aralık 2017; 21:30:2 >
  • Ben de yeni fiesta 1.0 ecoboost almayı düşünüyorum. Benim olduğum yer genelde hep yokuş. Yani arabanın nasıl bir performans sergileyeceğini kara kara düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.