Şimdi Ara

Maksimum 29bin TL araç tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2006 corolla dizel
    2006-2008 focus dizel
    öneririm
  • bizim doktorda var 2007 dizel corolla ama satmıyor işte :) yalvardım 29da olsa ver diye tertemiz araba ama vermiyor.

Çok teşekkür ederim ortak görüş Focus ve Corolla dizel. Motor olarakda dizel de tekrardan karar kıldım.
  • Lancer çok söyleniyor ama bilmiyorum :/ Mükemmel bi tasarım var ama hiç tutulmadı bu yüzden korkutuyor adamı. Ne olur ne olmaz diyorsun. LPG de uzun ömürlü olur aslında bu araba ve her kullanan şehir içi 7-8 litreyi geçmemiş çok ilgniç.
    Yorumları okudum 7 litre diyo herkes 1.5 benzin şehir içi çok ilgniç değil mi ?
  • anemik A kullanıcısına yanıt
    Modelli lancer lpg ile bende tavsiye ederim.
    Çok kaliteli ve full bir araç,
    Japon Mitsubishi nin en tutulan aracı.
    Daha yaşlı
    Dizel seçenekleri belli, focus, corolla ve astra 1.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eякαn

şöyle bir araç mantıklı olabilir;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-satilik-kopekbaligi-148876708/detay

• Peugeot 308 nasıl peki ?

16 VTİ 120 hp motoru var lpg uyumulymuş sanırım ?

1.6 HDİ 110hp motoruda var focusa çok benzer karakterliymiş motoru. ve 2007-2008 dizel alabiliyorum hem model iyi hem km leri düşük hepsinin.

Peugeot hakkında olumlu bilgim yok ama .

ÇOK SORU SORUYORUM AMA KIZMAYIN İNSAN KOLAY KAZANMIYOR PARAYI BU YÜZDEN ÇOK DÜŞÜNÜYOR ALIRKEN
  • olumlu yorum çok yok. ortak yorum lancer ların kalitesiz iç yapısı olduğu ve performans olarak tatmin etmediği. tatminlik derken rampada yada hızlanırken beni üzmemesi önemli. yakıta açımam basarım gaza lpg olduğu sürece sıkıntı yok max 33-34 kuruş yakar lpg de basınca gaza.1.6 lpg için konuşuyorum.
  • anemik A kullanıcısına yanıt
    Focus,corolla,lancer, mazda3 ,
    bunlar seni karşılayamıyorsa,
    hakkından 2007-2008 honda civic hb 1.8 gelir.
    6 yasını geçtiği için mtv uygundur,
    bagajı sedanından bile geniştir.
    yakıtı pejo nun 120 beygirlik motorundan daha azdır,
    lpg ye uyumludur.

• lancer dan filan ustalarla konusmamdan sonra vazgectim. dayimin sanayide konustum ve bu soylenen araclar icinden focus corolla dizel onerdiler.308 dizel icinde yorumlari iyi oldu.
    yakit icinden en az 308 pejo yakiyormus.kullanan iki kisiyle konustum biri bu forumda hatta.
    pejo 308 karar kildim 1.6HDİ motorda kararliyim ins. eger butcem artarsa ki zor gozukuyor focus dizel yuksek model.
    bu sonuca vardim :)

• lordford50 cok tesekkur ederim Allah gonlune gore versin cok ilgilendin sende.
    lpg den son anda vazgectim dizel alicam tekrardan.
    hb civic 1.8 harika ama kasasi hic tutulmadi.uzay kasa ve ilginc bi araba :) tabi performans gozum kapali iyi derimm.

• quote:

Orijinalden alıntı: anemik

Lancer kullandım harika bi yol tutuşu ve yüksek devirde performansı var ama 6 bin deviri görmeden araç ağır biraz :/ lpg de düşünemiyorum

Civic çok baktım ama yok piyasada.hepsi kazalı yada hasar kayıtlı.32-33bin olmadan 2007 civic yok . Civic lerin piyasa düşmüyor. 2005 V-tec eski kasa civic 25-26bine satılıyor :) çok saçma.

Kardeş sen 110 bp dizel focus gibi bi canavardan sonra 1.4 punto atmosferike binince normaldir.1.4 77 hp çok kötü puntonun.ben 1.6 lpg lerden bahsediyorum 1.3 multijet kullandığımdan onu aratmaz diye düşünüyorum ama hiç kafa kafaya denemedim 1.3 dizel le 1.6 lpg yi :/ merak ettiğim bu.Kimsede 1.6 lpg den 1.3 dizele geçmemiş sanırım :)

Böyle giderse dediğiniz gibi dizele bakıcam ama korkuyorum çok devirli kullandığımdan turbosu motoru vs arza olayı olmasın diye.

Kardeş punto 95 hp starjetti. 1000 kg b sinifi aracta 1.4 starjet neyse c sinifi aracta 1.6 ayni olur diye dusunuyorum.
    Ha 5 6 bin devirden aşağı dusmem diyorsan atmosferik keyif verebilir ama o zaman da benzinciden cikamazsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: recep2131

magane almayı döşünüyorum 120000 de alınırmı

1.6 lpgli 130binde megane 2 alıp tam hatırlayamadım ama 200 bine yakındı sattım. Bir kere ön takımları değiştim egzoz değiştirdim ses yapıyordu.
    yaklaşık bakımları hariç 1500e yakın harcadım. Bence alınır binilir ben memnundum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

quote:

Orijinalden alıntı: anemik

Lancer kullandım harika bi yol tutuşu ve yüksek devirde performansı var ama 6 bin deviri görmeden araç ağır biraz :/ lpg de düşünemiyorum

Civic çok baktım ama yok piyasada.hepsi kazalı yada hasar kayıtlı.32-33bin olmadan 2007 civic yok . Civic lerin piyasa düşmüyor. 2005 V-tec eski kasa civic 25-26bine satılıyor :) çok saçma.

Kardeş sen 110 bp dizel focus gibi bi canavardan sonra 1.4 punto atmosferike binince normaldir.1.4 77 hp çok kötü puntonun.ben 1.6 lpg lerden bahsediyorum 1.3 multijet kullandığımdan onu aratmaz diye düşünüyorum ama hiç kafa kafaya denemedim 1.3 dizel le 1.6 lpg yi :/ merak ettiğim bu.Kimsede 1.6 lpg den 1.3 dizele geçmemiş sanırım :)

Böyle giderse dediğiniz gibi dizele bakıcam ama korkuyorum çok devirli kullandığımdan turbosu motoru vs arza olayı olmasın diye.

Kardeş punto 95 hp starjetti. 1000 kg b sinifi aracta 1.4 starjet neyse c sinifi aracta 1.6 ayni olur diye dusunuyorum.
    Ha 5 6 bin devirden aşağı dusmem diyorsan atmosferik keyif verebilir ama o zaman da benzinciden cikamazsin :)

starjetse 105 hp evet dediginiz gibi o zaman haklisiniz isler degisir :))
    k.bkmayin tam yazmadiniz diye oyle anladimm

• Fabia ya bak derim..genişlik sorun değilse tavsiye ederim...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.