Şimdi Ara

Maksimum 220.000 TL'ye kadar suv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Daha önce konularda yazmıştım belki göreniniz bileniniz vardır, 1 Mart 2019 da 2012 den beri kullandığım 7 yıllık tavan dahil boyalı Albeamı değiştirdim. 2014 model Ford Focus aldım. Araçla dolu dolu 9 ay geçirdim yaklaşık 35.000 km yol yaptım. Araçtan çok memnunum orda bir sıkıntı yok. Aracım değiştirmeyi düşünmüyorum, çünkü piyasaya göre çok uygun bir fiyata aldım ve genel olarak özellikleri beni tatmin ediyor. Ama gel gelelim ki ikinci araç ihtiyacımız doğdu. Eşim için bir suv almayı planlıyorum. Çok fazla km yapılmayacağı için benzinli almayı düşünüyorum. Bir de araçların dizel versiyonları benzinli olanları kadar güçlü olmuyor üst motora çıkılmadığı sürece. Yaptığım araştırmalara göre gördüğüm en mantıklı seçenek 1.4 Tsi Tiguan R-line gibi. Sizden ricam bana seçim konusunda yardımcı olmanız. Normalde VAG grup sevmiyorum birtakım sebeplerden ötürü ama Tiguan hoşuma gitti. Aracın en az 2017 model olmasını istiyorum. Bir de çok dolu ve otomatik olmasını istiyorum. Ona göre bir öneri sunarsanız memnun olurum. Okuyanlara, yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim. Herkese iyi haftalar, iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3008 al geç, dizel diye dert etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parker48

3008 al geç, dizel diye dert etmeyin.
    Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim. 3008 in 1.6 THP Gt lime diye geçen modellerine baktım. Alırsam onlardan almayı düşünürüm. Hanıma almak bahane arada ben de kullandığımda hiç olmazsa azıcık gitsin istiyorum Daha önce tecrübe etme şansınız oldu mu acaba nasıldır 3008, Tiguanla kıyaslanınca?

• ben olsam 30k daha koyar....

tamam vurmayın..
  • C5 aircros 196 bin fiyat aldım lansman fiyatı arabayı kullan zevkini al mart nisanda 220 230 a satamazsan burdayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

C5 aircros 196 bin fiyat aldım lansman fiyatı arabayı kullan zevkini al mart nisanda 220 230 a satamazsan burdayım
    C5 aircross'ta dikkatimi çekti, ama satmak gibi bir niyetim yok hocam zaten. Bir de yanlış hatırlamıyorsam full olan shine donanımı sarı sitede 250 dolaylarında satılıyor. Bir de önceki mesajlarda da belirttiğim gibi azıcık güçlü olsun istiyorum. Tamam 3008 in 1.6 THP si de ahım şahım güçlü bir araç değil ama en azından küçük hacim dizel lerden güçlü. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

• 30 daha koyunca über süper birşeyler farkedecekse model yılı en az 2017 kalacak kaydıyla koyabiliriz hocam tavsiyenizi dinlemek isterim

• Opel Grandland X Excellence'a da bakın 3008 ve C5 Aircrosslara baktıysanız.
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    Abimde manuel benzinli Tiguan, çalışma arkadaşımda 3008 var, genel kalite olarak Tiguan daha derli toplu, ama motor ve şanzıman olarak 8 ileri 3008 çok başarılı, 3008 de uçarım kaçarım aracı değil ama manuel Tiguan la arada kalınmaz 3008 direk alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

C5 aircross'ta dikkatimi çekti, ama satmak gibi bir niyetim yok hocam zaten. Bir de yanlış hatırlamıyorsam full olan shine donanımı sarı sitede 250 dolaylarında satılıyor. Bir de önceki mesajlarda da belirttiğim gibi azıcık güçlü olsun istiyorum. Tamam 3008 in 1.6 THP si de ahım şahım güçlü bir araç değil ama en azından küçük hacim dizel lerden güçlü. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Alıntıları Göster
    O sınıfta çok güçlü motor arama hocam 2bin tiguan bakacaksın o zaman hyundai tucson 177 hp benzinli de güçlü motor ama artık gelmiyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Opel Grandland X Excellence'a da bakın 3008 ve C5 Aircrosslara baktıysanız.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. PSA grubunda Grandland i değerlendirmeyi düşünmüyorum. Citroen veya Peugeot'a göre daha sıradan geliyor. PSA değerlendirirsem o ikisinden birini değerlendiririm.

• Kodiaq öneririm havan olur

• Hocam bende rline tiguan derim normalde ama en son jeep renegade kiraladim asiri memnun kaldim dusunmez misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

30 daha koyunca über süper birşeyler farkedecekse model yılı en az 2017 kalacak kaydıyla koyabiliriz hocam tavsiyenizi dinlemek isterim
    2017 sonrasi almaya deger hic birsuv 500den asagiya gelmez.
    2005 sonrasi pajero patrol landcruiser g.chareke al bari bindimdiyebilesin
    Ne o oyle tiguan x trail falan..

• Daha uygun fiyata kuga 1.5 ecobost 182 bg alabilirsiniz. Madem focusa da aşinasınız, tavsiye ederim. Ben aynı kasanın dizel otomatiğini kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Daha uygun fiyata kuga 1.5 ecobost 182 bg alabilirsiniz. Madem focusa da aşinasınız, tavsiye ederim. Ben aynı kasanın dizel otomatiğini kullanıyorum
    Aşırı yakan sorunlu motor

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Fakat renegade tam suv gibi değil -biliyorum konuştuklarımızın hiçbiri tamamen öyle değil-. Ve sanki bahsettiğimiz diğer modellere göre daha yetersiz gibi geliyor.
  • Valla hocam güzel aletler eyvallah. Ama dağ tepe bayır kullanılmayacağız aracı
  • espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    @espanyol55 Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Farklılık olsun aksadıyla ford düşünmüyorum.
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ds-automobiles-ds-store-istanbul-dan-2018-ds-7-crossback-performance-line-741367382/detay
    Şu bebek var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.