Şimdi Ara

Maksimum 100 TL civarı receiver önerisi (Lütfen yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaşlar bugün mutlaka almam gerek receiverı
    Aradığım özellikler
    1)Görüntü kalitesi iyi olması
    2)Biss key girilmesi
    Başka bir özellik aramıyorum
    Cihazı FHD Led TV ye takacağım
    Bu bütçeyle alınabilecek en iyi cihaz için lütfen tavsiye verin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar 100 liraya çok iyi görüntü kalitesi yok maalesef piyasadaki tüm cihazlarda artık biss var neredeyse,

küçük bir cihaz olarak 50 tl civarı mersat charisma aldım yatak odası cihazı olarak oldukça iyi bana göre kanal geçişi tkgs ve biss var sadece hdmı çıkış var ve mini cihazlara göre az ısınıyor,görüntü kalitesi 32'' ekran sonrası sd ler kötü hd ler idare eder 32'' altı ekranlarda fark anlaşılmıyor çok fazla

ikinci elde bulabilirseniz Grundig DSR 8200 olabilir bütçenizi biraz artırırsanız Neta 6400 ve Vestel cedebox düşünülebilir.
  • 100 lira civarına alabileceğiniz iyi cihazları yazayım.

Amstrad 19700-S - Kargo dahil 80 lira.

Görüntü kalitesi ALI chip setli cihazlara göre daha iyi 40-42" televizyonda memnun eder. Yazılım güncellemesi 4-5 ayda bir yapılıyor yaparsanız birçok yeni özellikte ekleniyor. Data deposu forumundan destek veriliyor aynı şekilde yazılım desteği alabiliyorsunuz. Amstrad Türkiye garantili.

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/amstrad-19700-full-hd-pvr-uydu-alici-P70969645

Supermax Dragon - 70 lira + 8 lira kargo ücreti

Next üretimi cihaz ve Next yazılımlarını kullanıyor. Amstrad ile aynı görüntü işlemcisine sahipler. Smart kart okuyucusu bulunuyor, Next forumundan destek veriliyor aynı şekilde yazılım desteği alabiliyorsunuz. Next & Next Star garantili.

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/supermax-dragon-full-hdcx-uydu-alici-P154258946

Hiremco Zapper HD Plus - Kargo dahil 139 lira

Guoxin işlemcili bir cihaz ve üstteki iki cihazdan görüntü kalitesi olarak 1 tık üstte. Hepsiburada.com sitesindeki satıcılar zaman zaman fiyatı 100 liraya çekiyor 2 hafta önce 100 liraydı. Alacaksanız burayı takip edin. Merih Video sitesinden yazılım desteği veriliyor. Hiremco Türkiye - Merih Video garantili.

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-selfie-cubugu-hediye-P76558598

___________________________________________________________________________________________

Kasasız mini uydu alıcılarına pek bulaşmayın kısa sürede elde kalıyor. Bu liste dışında Redline 140-150 serisi fena değildir. Direk öneri olarak yazmamamın sebebi Redline'ın 140-150 serilerinden bir kısmı arızalıydı ve HD kanallarda görüntü takılıyordu. Piyasada hala bu sorunlu serilerden var mı bilmiyorum ama alınca size denk gelebilir bu sebeple direk öneri olarak yazmadım.

Listedeki cihazlar işinizi görür.

___________________________________________________________________________________________

Ben bir yakınıma alacak olsam Humax Nano alırdım. Kargo dahil 112 TL bazen daha da düşüyor. Görüntü kalitesi üstteki önerdiğim cihazlardan bariz üstündür zaten bu cihazlar Filbox ve D-smart onaylı tavsiye edilen cihazlar. Ancak Avrupa cihazı olduğu için yazılımsal olarak Biss desteği bulunmuyor. Bir şekilde yazılım değiştirme ile Biss desteğinin eklenebildiğini söyleyenler var ama ben denemedim bu sebeple öneri olarak yazmıyorum.

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/humax-hd-nano-free-uydu-alicisi-P139438473

• hiremco mini hd

powervu ok

cccam ok

biss ok

iptv ok

redline ts 40 daki ac ses sorunu da yasatmaz tavsiyem iade garantili yerlerden almaniz

kumandasi da kaliteli.digerlerine gore

iyi sabahlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelgünler -- 30 Mart 2017; 6:39:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.