Şimdi Ara

makrolar buraya (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
1
Favori
138.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • h.cagil ve hasankeyf arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler...

bu sarı çiçek olayı inada bindi herkes sarı çiçeğe takmış durumda hayır olsun

benden pembe çiçek

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morkedi -- 8 Mayıs 2006; 16:25:18 >
  •  makrolar buraya
  • arkadaşlar son koyulan resimlere baktımda, hepsi birbirinden güzel. sizinkiler kadar güzel fotoğraflar çekebilmek için çok uğraşmam gerekecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredycrouger

arkadaşlar son koyulan resimlere baktımda, hepsi birbirinden güzel. sizinkiler kadar güzel fotoğraflar çekebilmek için çok uğraşmam gerekecek

hocam sedende bekleriz.... ,hakkaten arkadaşlarda güzel resimler yakalamışlar,ben kendimi bunlara dahil etmiyim,walla bu mesaja da ilk ben karşılık yazdım enaniyet gibi olacak...
  •  makrolar buraya

makrolar buraya
  • ohooo burası çiçekçiye dönmüş şaka yapıyorum arkadaşlar ellerine sağlık çok güsel çalışmlar.özellikle
    h.cagil arkadaşım çok iyi yakalıyorsun arkadaki deniz veya akarsu vb ile birleşince tadından baklımıyor:)
    bende böyle güsel makrolar çekmek istiyorum ama makro mesafesi 12 cm olan kodak z650 ile bu mümkünmü?

@airgop adamım arıyı biraz bayıltmışsın gibi geldi bana
  • arkadaşlar resimler ev içinde çekildi. ışık yeterli olmadığı için manuel modu kullanarak bu kadarını yapabildim. börtü böceğe devam
     makrolar buraya

makrolar buraya

• Birazdan........

teknik hata için özür dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 9 Mayıs 2006; 9:05:36 >
  • karasinek iyi çıkmamış allah var, ama şu son fotoğrafı çok beğendim delice çıkmış çok begendim.
    stüdyoda mı çektiniz ?

bu arada yusuf arkadaşımın nikon 8700'üne 1 haftalıgına el koydum yeni, yeni makine alana kadar.
    dün gittigidiyorun hatası ile 1210 ytl'ye eos 20d'yi kaçırdım. hayırlısı.

alın size benden bir resim : antalya, Side.
    tarih : 07.05.2006 yani geçtiğimiz pazar günü.
    Makina : Nikon 8700 8x optik zoom + 2x telekonvertör = 16x optik zoom.
    Mesafe : bayağı bi uzak.
    Tripod : Slik Deluxe 1989 yapımı

makrolar buraya
  • yukarıdaki foto biraz makroluktan çıkmış magazine dönmüş ama neyse....

makrolar buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLper_iLeri

karasinek iyi çıkmamış allah var, ama şu son fotoğrafı çok beğendim delice çıkmış çok begendim.
    stüdyoda mı çektiniz ?

bu arada yusuf arkadaşımın nikon 8700'üne 1 haftalıgına el koydum yeni, yeni makine alana kadar.
    dün gittigidiyorun hatası ile 1210 ytl'ye eos 20d'yi kaçırdım. hayırlısı.

alın size benden bir resim : antalya, Side.
    tarih : 07.05.2006 yani geçtiğimiz pazar günü.
    Makina : Nikon 8700 8x optik zoom + 2x telekonvertör = 16x optik zoom.
    Mesafe : bayağı bi uzak.
    Tripod : Slik Deluxe 1989 yapımı

alper galiba mesajı yazarken resimlerin kimden geldiğine dikkat etmedin. sinek kötü evet, ama ışık yeterli değildi bu kadar oldu. ikincisi diğer böceği mutfaktaki masnın üzerinde çektim. stüdyo çekimi olduğunu düşündüğüne göre çok iyi çıkmış
    hemde florasan ışığı altında çektim altındaki beyaz kağıtmı sana stüdyo çekimi hissi verdi
    ayrıca burası makro bölümü, çıplak hatun bölümü değil

• yaw şimdi o resmi makro çeksem yanlış anlaşılırdı - araya biraz magazin koymak her zmaan iyidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: morkedi

yukarıdaki foto biraz makroluktan çıkmış magazine dönmüş ama neyse....

makrolar buraya

dostum güzel foto ama alan derinliğini arttırarak çeksen daha hoş olmazmıydı ? arka planda net olsa hoş olur diye düşünüyorum. (yorumumu bir aylık acemi olduğumu unutmadan değerlendir)

• açıkçası ben arka flu olsun diye baya bir uğraştım ama tabi oda senin bakış açın, bişi diyemem...
    yorumun için teşekkür ederim, eksik olma
  • hemen hemen tüm makrolarda zaten arka plan flu oluyor. ama senin çektiğin tarzda bir foto daha farklı bence. çünki çektiğin nokta geriye doğru bağlantılı devam ediyor. o dalın gidişini net olarak görmeyi isterdim doğrusu.bu isteğim acemilikten olsa gerek
  • morkedi tarzı

o anı bir daha yakalarsam eğer makro çekmem onu da buraya eklerim olur mu?
    teşekkürler...
  • arkadaşlar bu imageshack dan resim upload değiştimi. önceden upload dan sonra direct link kısmını alıp yapıştırıyordum. şimdi direct link kısmı gözükmüyor

Please use clickable thumbnail codes (they save ImageShack's bandwidth):
    Thumbnail for Websites
    Thumbnail for forums (1)
    Thumbnail for forums (2)
    Link back to ImageShack or use the

bunlar çıkıyor uploaddan sonra hangisini yapıştırmalıyım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

arkadaşlar bu imageshack dan resim upload değiştimi. önceden upload dan sonra direct link kısmını alıp yapıştırıyordum. şimdi direct link kısmı gözükmüyor

Please use clickable thumbnail codes (they save ImageShack's bandwidth):
    Thumbnail for Websites
    Thumbnail for forums (1)
    Thumbnail for forums (2)
    Link back to ImageShack or use the

bunlar çıkıyor uploaddan sonra hangisini yapıştırmalıyım...

değişmedi hala öyle,hocam bir daha dene istersen,belki resmin boyutundan olabilir...
  • 1 - upload yaptıktan sonra resim alt tarafta önizleme şekline görünüyor. üzerini tıklayınca tam boyutunda açılıyor.resmin üzerinde sağ tıklayıp özelliklere giriyorum. adres kısmını kopyalayıp buraya yapıştırıyorum.

morkedi tarzı

2 - (morkedi) o anı bir daha yakalarsam eğer makro çekmem onu da buraya eklerim olur mu?
    teşekkürler...

anlaştık dostum
  • maalesef yapamadım... (pardon yanlışlıkla oluvermiş)

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 9 Mayıs 2006; 10:32:46 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.