Şimdi Ara

makrolar buraya (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
1
Favori
138.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen devam... Fatih Otağında Fatih sultan Mehmet'in Yaptırdıgı açık mescit yer almaktadır. Bu mescidin bir tarafı çeşmedir diğer tarafında ise mescit yer almaktadır. ( Tabii üstü açık)

• Hünkar Çayırında (Fatih Otağı) her yıl Haziran ayında Gebze Belediyesi tarafından güreşler düzenlenmekte ve pehlivanlarımız kıyasıya mücadele etmektedirler. Ayrıca bu yerde Fatih Sultan Mehmet'in çadırını kurdugu rivayet edilen büyük bir alan vardır. Rivayete göre Fatih Sultan Mehmet burada çadırını kurup sefere çıkacağı ve zehirlendiği o zamanda ömrü yetseydi İtalya seferine çıkacaktı. Bu tarihi ve güzel yerde piknik alanları mevcut ve bol ağaç ve güreş alanı olarak kullanıldıgı için yeşil çimenler vardır. Ancak bu yeşil alanın kullanımı için önce belediyeye telefon edilmesi önerilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: fani

slayper kardeş.
    önce makinanı süper makro moduna al.bu modda makina kaç santime müsade ediyorsa o kadar yaklaşmaya çalış.makinanın fokuslamayı yaptığından emin ol.( netlemeyi )
    flaşsız ve doğal ışıkta dene.oda içinde randıman alman çok zor.
    kolay gelsin.

sutozu ve fani cok tesekkurler.....ben makro moda alıyordum....once zoom u acıp sonra netlemeye calısıyodum....tabı netleyemıyordu....zoom kulşlanmadan bır problem yoktu...manuel odaklamayı denedım ama onda da zoom acık olunca odaklama degerı bellı bır noktadan asagıya ınmıyodu...sımdı bır de sutozu nun dedıgı gıbı deneyeyım....yanı once odaklama sonra zoom....onsallah olur...zaten yakınzamandada fotolarımı koymaya baslayacam...
  • su damlası hariç inanki hiç birini beğenmedim.3700 war bende ...bi çakmak çekimim war.inanınki hepinizin dibi düşecek....ekliyeceğim buraya p.tesi günü...bunlkarda macro mu ??*3700 ya çokii yada çenler ii çekememiş....kızmayın ama gerçekten böle
  • ya pardon yanlış yere atmışım msjı :( pardon beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamamba

su damlası hariç inanki hiç birini beğenmedim.3700 war bende ...bi çakmak çekimim war.inanınki hepinizin dibi düşecek....ekliyeceğim buraya p.tesi günü...bunlkarda macro mu ??*3700 ya çokii yada çenler ii çekememiş....kızmayın ama gerçekten böle

bu ne şiddet bu celal
  • ya msj yanlış topiğe gelmiş..ben canon a 510 topiğine atmıştımm ....sandım dı :D
  • Tanıyamadım sen kimsin!!!

Hadi ordan. Nikondan bahset, Makrodan bahset sonra bu mesajları yanlış yere atmışım de...
  • Canon Powershot A510

İlk denemeler....

• merhaba;

yeni aldığım makinamla ilk makro denemelerim. eleştirilerinizi bekliyorum. resimler hiçbir işleme tabi tutulmadı (küçültme işlemi hariç) makina canon a95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cell -- 19 Haziran 2005, 17:11:04 >

• sevigili biolog cidden bi canon 510 topiği wardı.oraya yaqzıyorum sandım ama buraya atmışım...neyse oldu bi kere....çok pardon
  • nikon 3700

• quote:

sevigili biolog cidden bi canon 510 topiği wardı.oraya yaqzıyorum sandım ama buraya atmışım...neyse oldu bi kere....çok pardon

yanlışlıkla atılan mesajı silmek mümkün ama...
  • quote:

nikon 3700

ıyıde a510 topıgınınm ıcıne kendı makronu koymanınm sebebı ne....ortalıgı mı karıstırmak ıstıon....a510 fotoları ıcın acılmıs bır topıge sen 3700 la cektıgın makroyu koyup bunlarda makro mu demen bence tamamen yanls bır tutumınsanları gaza getırıp tartısma ortamı mı yaratmak ıstıon ne yapıon....bence allahtan makrolar buraya topıgı ıcıne atmıssın yanlıslıkla....cı,unku bunu yapmak ordakı ınsanlara kufretmekten farksız.....sankı sızde adam mısınız...elınızdekı makıneler makıne mı......vs vs der gıbı olmus...bır de ılk mesajında hem kızmayın dıon arkasından daları sıralıon.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 20 Haziran 2005, 14:53:28 >

• buraya nasıl resim ekleniyo bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüfekci

buraya nasıl resim ekleniyo bea

Bu ara ekleyemezsin. Sitede tamir var. Bakım onarım.
  • Menekşe...

Menekşe -1-

Biraz daha zoom ile menekşenin özüne yolculuk

Menekşe -2-
  • iki makro da benden

FujiFilm FinePix F420

bu resim bir biblodan ayrıntı, sol alta yakın yuvarlak şeyin boyutu 4 mm civarı

http://img298.echo.cx/img298/7462/dscf46523vi.jpg

bu da çiçek, ama ne çiçeği bilmiyorum

http://img161.echo.cx/img161/4920/dscf46603ek.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yas -- 23 Haziran 2005, 17:36:27 >

• Ben de bir makro çalışmamı göndermek istedim. Makinam Canon A510. Henüz 1 haftalık ve ben tam olarak herşeyini öğrenemedim.Artık fotoğraf çeke sile öğreneceğiz. Fakat bi sorun da şu ki bi türlü mesajıma dosya ekleyemiyorum.Dosya için ," Bu özellik ya kapalı yada erişim izniniz yok."yazıyor.Bu sorunu nasıl aşabilirim?Bir yardım lütfen.
  • kadirche! menekşen çok güzel çıkmış, işaret parmağına sağlık
    makinan ne?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.