Şimdi Ara

makrolar buraya (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
1
Favori
138.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yukarıdaki fotoğraf açılmıyor, tekrar yolluyorum.

Bahar geliyor, çiçekler açıyor. Bu da yaklaşık 1cm genişliğindeki yabani bir çiçekten bir kesit.

FujiFilm FinePix S5500, +3 close-up lens kullanıldı.

makrolar buraya
  • @immortal'ın dediği gibi bahar geliyor bir kaç çiçek fotoğrafı da benden umarım beğenirsiniz..
    Fot. Makinesi : Nikon Coolpix 2200

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sutozu -- 18 Mart 2005, 8:19:20 >
  • yukardaki fotoğraf açılmadı sebep nedir anlayamadım..neyse bide bunu yollayayım..
    kaç kere denememe rağmen büyük boyutda görünmüyor fotoğraf..

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sutozu -- 18 Mart 2005, 8:14:06 >
  • evet fotolar açılmıyo,benim koyduklarım da açılmıo
    alla alla
  • quote:

Orjinalden alıntı: sutozu

quote:

Orjinalden alıntı: CNR_87

walla şaşırdım kaldım yaa resimler harika otesi...

bende istiyorum

kolayı var paran varsa iyi bir makro fotoğraf çeken makine alıyorsun rahat ediyorsun mak. seçiminde yardım edebiliriz istersen..ayrıca arama motorunu kullanırsan daha çok bilgi edinebilirsin..

Canon S1 makro cekıme uygun mu acep?

• uzaktan daha iyi fotolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: sutozu

yukardaki fotoğraf açılmadı sebep nedir anlayamadım..neyse bide bunu yollayayım..
    kaç kere denememe rağmen büyük boyutda görünmüyor fotoğraf..

makrolar buraya

çok hoş bir foto hemen cebe atayım ekranda dursun...
  • @nakka : dün sanırım problem vardı onun için büyük boyda gözükmedi fotoğraflar bu sabah yeniden değiştirdim, şimdi tıklayıp büyütebilirsiniz..

ayrıca beğendiğin için teşekkürler..

@ cou.. : Canon S1 makro çekim için ideal bir makinedir..yalnız makro mesafesi bildiğime göre 10 cm olması lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sutozu -- 18 Mart 2005, 8:22:58 >
  • kinder sürpriz den çıkan oyuncaklar...

makrolar buraya

makrolar buraya

makrolar buraya

• S5500 makro denemeleri - 1

makrolar buraya

makrolar buraya
  • S5500 makro denemeleri - 2

makrolar buraya

makrolar buraya
  • @immortal yakın çekicem diye kaliteden ödün vermemen lazım , resimlerde noise ve netleme hatası var birde detaylar seçilmiyor
  • Bunlarda Mülayim ile Sıdıka...Aklınıza yanlış bi şey gelmesin bunlar hep böyleler güneşlenirken...
  • f828
    1/100
    iso 100

buna birde 0.7 geniş açı lens aldım. artık fırsat olunca onuda göstericem

makrolar buraya
  • kusura bakmayın resim büyük oldu biraz, ön izlemeli olarak nasıl ekleyebilirim birisi açıklayabilirse sevinirim.
  • Sevgili Yasir,

Öncelikle alt tarafta bulunan "Hızlı Cevap" yerine "Cevapla" link'ine tıklamalısın. Daha sonra da açılan pencerede, mesaj yazılacak kısmın alt tarafında bulunan "Buraya resim koymak için tıklayın !" link'ine tıklayarak fotoğrafı upload edebilirsin. Ön izleme için, hemen yanında bulunan "Mesajda resmi görüntüle" kutusunu işaretlemelisin.

makrolar buraya

Bu arada çerçeveyi taşıran boyutlardaki fotoğrafının bulunduğu post'unu siliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertkan -- 19 Mart 2005, 19:49:06 >
  • teşekkür ederim
  • düzeltme yapmıştım ama silmişler mesajımı tekrar gönderiyorum
    canon a510 ile çekildi

makrolar buraya
  • Sevgili Yasir,

Bence kompozisyon ve alan derinliği gerçekten çok başarılı olmuş. Sadece kitap üzerinde beyaz patlamaları olmasaydı nasıl olurdu diye düşündüm. Eline sağlık.

Bu arada senin diğer post'unu düzeltmen ile, benim post'un düzeltilmemiş halini silmem sanırım çakışmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertkan -- 19 Mart 2005, 20:52:03 >
  • ders çalısırken bi tanrı misafiri..kaliteli deil ama ayrıntıları görmek istemiştim sadece..
    sony dsc t1 ile çekildi

makrolar buraya

makrolar buraya
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.