Şimdi Ara

makrolar buraya (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
1
Favori
138.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3dman gül ve su çalışman çok başarılı olmuş tebrik ederim gerçekten

fredycrouger makron çok iyi gerçekten ama alpere katılıyorum o nasıl gözler öyle allahım çok enteresan yaa, boncuk boncuk maşallaaah

makrolar buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3dman

gül ve su

CANON S2 IS

makrolar buraya

Makinemi alana kadar buraya hiç bir sey yazmayacaktım ama valla dayanamadım gercekten cok gzl S2 farkı bu olsa gerek eline saglık 3dman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 28 Mayıs 2006; 0:30:17 >
  • tebrikler fredycrouger! çok güzel bir çalışma..ama ne yalan söyliyim ben o örümceği görsem ayaklarımı popoma değdirerekten kaçardımfobim varda
  • arkadaşlar bu örümceğin boyu en fazla 1 cm. korkulacak bir şey yok yani.
    ben fotoyu çekerken o boncuk boncuk gözleri farketmedim bile. o kadar küçük yani.
    bilgisayardan bakınca anladım örümceğin bana bakarak "ne yapıyo bu kazma" diye düşündüğünü

yorumlarınız için hepinize teşekkürler
  • arda
    FUJI E-550
    arkadaşlar, o kadar makro koyduk hiç yorum yapmamışsınız...
    lütfen yaaa.. kötü deyin, olmamış deyin ama bişeyler söyleyin..
     makrolar buraya
  • Panasonic FZ20

makrolar buraya
  •  makrolar buraya
  •  makrolar buraya
  • @freddy bu örümceği bir yerden hatırlıyorum, gerçekten çok başarılı; bence potansiyel bir animasyon çizgi kahramanı...

@morkedi yediveren çalışmanı çok beğendim, bende masumiyet duygusunu çağrıştırdı nedense...

bu da benden bir makro, morkedi 4 altın nokta kuralı makrolarda da geçerli mi bilmiyorum ama biraz onu denedim burada...

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mister73 -- 27 Mayıs 2006; 23:52:01 >

• Beyler bir sorum olacak size.

Makro çekimi yaparken foruma resmi upload etmek açısından resmi 1.1 MP'de mi çekmek lazım?Bende KODAK Z700 var max. 4.0 MP.Çekim yaparken bunu 1.1 MP'ye düşürmelimiyim buraya resim upload etmede sorun çıkmaması açısından.

Bunun dışında makro çekiminde maksimum MP kullanmak daha iyi değil mi?Siz kaç MP kullanıyorsunuz?

Şimdiden teşekkür ederim.
  • PANASONIC FZ7 MACRO ÇEKİM

makrolar buraya
  • biraz kötü çıktı ama
    amatörce uğraşıyoruz bu işte
    ve tabi birazda ordam ışıgının yetersiz oluşu.. bahane tabi.

makrolar buraya
  • Ben de hemen başladım makro denemelerine Ama önce arkadaşımın makinesiyle (Canon EOS 350D) çektiğim iki tane makroyu koyayım,

makrolar buraya

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctasal -- 30 Mayıs 2006; 12:19:42 >

• iki tane makro denemesi de benim A430'dan

makrolar buraya

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctasal -- 30 Mayıs 2006; 12:19:56 >
  • Z700 ile çektim.Umarım ayarı tutturabilmişimdir Buarada resimleri 4.0 MP'de çektim ama herhangi bir program ile küçültmedim.IMAGESHOCK sitesine UPLOAD ederken 800*600 olarak upload etme bölmünü seçtim.Umarım resimlerde bir bozukluk çıkartmamıştır bu işlem.

Tavus kuşu tüyü

makrolar buraya

Karnıyarık

makrolar buraya

Kaktüs

makrolar buraya

Sardunya

makrolar buraya

• Beyler yanlış yaptım şimdi düzeltemiyorum da
  • bir garip kertenkele hemen ölümsüzleştirmek istedim ve sizlerlede bu macro çalışmalarına katılmak için......

makrolar buraya

makrolar buraya
  • Beyler yukarıdaki mesajımda şanssızlık oldu kusra bakmayın Aynı resimleri bu sefer düzgün UPLOAD ettim.Resimleri KODAK EASYSHARE Z700 ile çektim.Umarım çekimler iyi olmuştur.

KAKTÜS

makrolar buraya

SARDUNYA

makrolar buraya

TAVUSKUŞU TÜYÜ

makrolar buraya

KARNIYARIK

makrolar buraya

•  makrolar buraya
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.