Şimdi Ara

MAKRO MAKRO VE SADECE MAKRO...! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.263
Cevap
55
Favori
521.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eda_fb
    Ty® yeter oynadın resmi göremedik bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 31 Ocak 2007; 3:44:53 >
  • .

MAKRO MAKRO VE SADECE MAKRO...!
  • AAA BÖÖCÜÜÜÜÜ !!!

Yaw ne güzel yaratmış Yaradan...ince ince detaylarına bakınca aslında çok güzel bi yaratık...

Biraz daha yaklaşabilseymişsin keşke...ama yinede sağlam bi çekim
  • hopcam bocek resmi cok guzel gercekren
  • quote:

Orjinalden alıntı: zahara

AAA BÖÖCÜÜÜÜÜ !!!

Yaw ne güzel yaratmış Yaradan...ince ince detaylarına bakınca aslında çok güzel bi yaratık...

Biraz daha yaklaşabilseymişsin keşke...ama yinede sağlam bi çekim

Dibinden geçtik fark etmedik sonra tesadüfen gördük, dumur olduk. Makro çekimde makineyi tepeden elde tutarken zoom yapmayı denedik ama flu çıktı. Tırstıgımızdan titrettik mecburen zoomsuz bi şekilde tırsarakda olsa yaklaştık. Ben uzaktan çekmiştim arkadaşım daha yakından çekti. Eve gelip fotoyu inceledikten sonra keşke bir kaç açıdan ve daha yakından çekseydik dedik, birdaha görme şansımız olmadı.

quote:

Orjinalden alıntı: japonlaryapiyo

hopcam bocek resmi cok guzel gercekren

Sagol

Not: Fotografları önizlemeli olarak koyarsanız daha iyi olur. Özellikle kotalı olan ve düşük hızlı adsl kullananlar için iyi olacaktır. Örnek aşagıdadır.
    [link=http://img251.imageshack.us/*************.jpg][image]http://img251.imageshack.us/************.th.jpg[/image][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 31 Ocak 2007; 3:49:48 >

• W800 ile MAKRO
    !!

kader çizgisi

• Not: Fotografları önizlemeli olarak koyarsanız daha iyi olur. Özellikle kotalı olan ve düşük hızlı adsl kullananlar için iyi olacaktır. Örnek aşagıdadır.

lütfen söz dinleyin ben bakmıyorum senin çektiğin fotoya.....
  • arkadaşım şunu tane tane anlatır mısın? benim de fotolar var fakat bi türlü ekleyemedim. söz önizlemeli ekleyecem
  • http://resim.donanimhaber.com/m_5886535/tm.htm

http://resim.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm (imzaya resim ekleme kısmında anlatılanlarla aynı)

bu iki konuyu inceleyin. Burada resmi nasıl upload edebileceginiz anlatılıyor. Burdan aldınız linkle yukarda örnegi uygulayın. Uyarı: ön izleme için koydugunuz resmin .jpg uzantısından önce th yani .th.jpg olduguna dikkat edin. Burdaki th thumbnail (önizleme) nin kısaltılmışıdır.

• Hep fotoğraf eklemek istiyorum bir türlü nasip olmuyor.İşte yine bu hatayı verdi.Eklemek istediğim fotoğraf 385kb

Request object error 'ASP 0104 : 80004005'

Operation not Allowed

D:\WWW\LOCAL\FORUM_DONANIMHABER_COM\HTTP\UPLOAD\../js/PGDUpload.asp, line 167
  • Bu sefer upload sitesinden yükledim Makine Casio Z120

• yüklemeyi tekrar yapıyorum.sadece ön izlemeli yapamıyorum...upload ettikten sonra DH e image e yapıştırma sırasında mı ön izlemeli yapılıyor?

quote:

Orjinalden alıntı: müdür

arkadaşım haklı..hata yapabiliriz..bunu yaparken kasten değilde bilmeden yapıldığını düşünmelisiniz.
    Daha dün akşama kadar bende 800*600 resim koyuyorum diye daha büyük foto koyuyormuşum.Şimdi tamam.
    sadece önizlemeliyi ilk defa deniyorum umarım anlattığınızdan yanlış anlamamışımdır.peşinen özür..
    Ögretici açıklamalarınızdan dolayı teşekkürler..
    .

• quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Bu sefer upload sitesinden yükledim Makine Casio Z120

Grokizya gülün çok hoş.ORda uzun bi çizgi var resmin sol üst köşesine kadar uzanan nedir o

• gerçekten de güzel..
    sazan gibi hemen atlamayayım ama..
    sanırım o çizgi örümcek ağından..
    quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Bu sefer upload sitesinden yükledim Makine Casio Z120

Grokizya gülün çok hoş.ORda uzun bi çizgi var resmin sol üst köşesine kadar uzanan nedir o

• Olabilir.
  •  MAKRO MAKRO VE SADECE MAKRO...!
  •  MAKRO MAKRO VE SADECE MAKRO...!
  • @Blues ; çivi çok artistik olmuş yaw, hoşuma gitti

Ayrıca @Müdür; ne tatlı bi mırnav o yaaa!!! oyyyy oyyyyy yirimmm
  • quote:

yüklemeyi tekrar yapıyorum.sadece ön izlemeli yapamıyorum...upload ettikten sonra DH e image e yapıştırma sırasında mı ön izlemeli yapılıyor?

quote:

arkadaşım haklı..hata yapabiliriz..bunu yaparken kasten değilde bilmeden yapıldığını düşünmelisiniz.
    Daha dün akşama kadar bende 800*600 resim koyuyorum diye daha büyük foto koyuyormuşum.Şimdi tamam.
    sadece önizlemeliyi ilk defa deniyorum umarım anlattığınızdan yanlış anlamamışımdır.peşinen özür..
    Ögretici açıklamalarınızdan dolayı teşekkürler..
    .

Allah'ım çok şeker nedir o ya bıcııbıcııbıc
    Amaaa şuna dokunma pisicik o benim
    I
    I
    I
    V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 3 Şubat 2007; 0:33:39 >

• Cahilliğime verin arkadaşlar ama biri bana makro,tripod ne demek açıklayabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.