Şimdi Ara

Makine önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kız arkadaşımın çocukluğundan beri hep hayal ettiği hobi güzel fotoğraflar çekip o anıları saklamak. Daha öncesinden ona instax mini 9 almış olsam da açıkçası beni çok tatmin etmedi. Profesyonel bir makina almak istiyorum ama fiyatlara baktığımda 50.000₺-1.000₺ arasında değiştiğini gördüm. Konu hakkında hiçbir fikrim yok ve 2.500₺’ye kadar bütçem var. Bana yardımcı olup model tavsiyeleri verirseniz çok sevinirim.

Not: Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulsaa -- 2 Ocak 2019; 15:34:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Canon 700D Giriş seviyesi için en uygun düzeyde makinadır bence araştırınız.
  • Yeni başlayacağını ve bu işe devam edip etmeyeceğini düşünürsek, Türkiye standartlarında en makul tercih Samgung aynasızlar gibi duruyor. Üretimden kalktıkları için Türkiye'de oldukça ucuza satılan ama yurtdışında hala yüksek fiyatlarla satılan Samsung modelleri bence fiyat/performans oranı en yüksek makinelerdir.
    Vizör olmaması sizin için sorun olmayacaksa, Samsung NX300 gibi bir makine araştırabilirsiniz. Ortalama fiyatı (kit lensle birlikte) 900-1.000 TL civarı olsa da, daha uyguna da bulunabiliyor.
    Bence bu tarz bir makine ile başlayıp, hobisini ilerletmek istediğinde alternatif bir makineye geçmesi mantıklı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.