Şimdi Ara

makine mühendisleri adayları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
17.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendimizi geliştirebileceğimiz alanları burada paylaşalım (çizim programları v.s.) paylaşalım......
    ödevler konusunda birbirimize yardımcı olalım

• bence de,

ayrica ben de bir topic acmistim,yazilarim birbirine karismis kusura bakmayin

onu düzelttim,bu arada burada bir sürü makina ögrencisi var,tanisalim diyorum ben,sonra yardimlasalim,tartisalim

beyin firtinasi yapalim,bu herzaman icin yararlidir.

• yaw bende bu topiği yeni gördüm diğer topiğe aynı tarza bişey yazdım.neyse ya onda yada bunda toplanalım paylaşıma gireriz.
  • burda amaç makine mühendisi adaylarını ve makina mühendislerini bir araya toplamak elimizdeki bilgileri paylaşalım.
    böyle aktif bir forumda bulunmaz nimet.
    hadi yaşasın paylaşım
  • heyyyyyyttt acilin ,yeni bir site daha buldum

www.muhendisim.net

Solidworks la ilgili ne ögrenmek isterseniz anlatiliyor,hemide ücretsiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: elec

heyyyyyyttt acilin ,yeni bir site daha buldum

www.muhendisim.net

Solidworks la ilgili ne ögrenmek isterseniz anlatiliyor,hemide ücretsiz

banada sitenin açıldığına dair bir mail gelmiş
    -----------------------------------------------------

SolidWorks'ün Türkiye'deki en kapsamlı internet sitesi muhendisim.net açılmıştır:
    http://www.muhendisim.net

Bu sitede SolidWorks ile ilgili "EGITIM DOKUMANLARINA" (üstelik videolu versiyonlarıyla birlikte), sık sorulan sorulara (FAQ), ufak ipuçlarına, örnek çizimlere, partner ürünlerine (SolidCAM CAM modülü, CosmosWORKS/ CosmosMOTION/ CosmosfloWORKS, Moldflow Analiz eklentileri, vs);

Ücretsiz eğitim olanaklarına,

Bununla birlikte öğrencilerin ve tüm sanayinin ücretsiz ararlanabileceği eşsiz bir kütüphaneye (tezler, makaleler..);

Meraklıların kendi aralarında yazışmalarını ve bilgi paylaşımını sağlayan "Forum" bölümüne;

Ve belki de en önemlisi, iş veya iş arkadaşı arayanların sıkça uğrayacakları ve dileyenlerin ücretsiz olarak CV bırakabilecekleri
    bir "CV BANKASI"na ulaşabilirsiniz.

Üyelikler tamamen ücretsizdir.

Site şu an test aşamasındadır ve tam olarak 28 Mayıs'ta devreye girecektir.

8 Mayıstan itibaren "www.solidworksturkiye.com" linkiyle dehttp://www.muhendisim.net sitesine ulaşabileceksiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Steel
    banada sitenin açıldığına dair bir mail gelmiş

nasil yani ya,kimden aliyorsunuzki siz mesajlari?Üniversite filan? anlamadim dogrusu...arkadaslar kusura bakmayin yine kötü zamanlardayim,gülemiyorum...
  • bana dahil olduğum mail grubundan gelmiş.okulla alakası yok.
    mekanizma alıp hakkıyla veren varmı?şu corriolis ivmesi başıma bela olucak?bide ısı transferiyle başım belada?yarın ısı transferi haftaya salıda mekanizma vizeleri var.
  • mekanizma teknigi mi?
    bir de isi taransferi sinavlarina formül kagidi ile giris serbest mi sizde?

ayrica,sizin vizeler ne kadar gec oluyormus be kardesim?Bizimkiler biteli hafta oldu

quote:

Orjinalden alıntı: SteeL

bana dahil olduğum mail grubundan gelmiş.okulla alakası yok.
    mekanizma alıp hakkıyla veren varmı?şu corriolis ivmesi başıma bela olucak?bide ısı transferiyle başım belada?yarın ısı transferi haftaya salıda mekanizma vizeleri var.
  • bizde mekanizma(mechanisims) diye geçiyor adı ama aynı formatlıdır.birde 2 vize bir final oluyor başa bela anlıcan nefes alamıyoruz.sürekli sınav psikolojisi...
    ısı transferinde sınavlar kitap açık oluyor.
    bitiriyor musun sen bu dönem?

quote:

Orjinalden alıntı: elec

mekanizma teknigi mi?
    bir de isi taransferi sinavlarina formül kagidi ile giris serbest mi sizde?

ayrica,sizin vizeler ne kadar gec oluyormus be kardesim?Bizimkiler biteli hafta oldu

quote:

Orjinalden alıntı: SteeL

bana dahil olduğum mail grubundan gelmiş.okulla alakası yok.

• malesef hayir,bu dönem bitiremiyorum,seneye insallah

walla bizde bir vize bir final vardir,tabi bütünleme sinavlarimiz da var...

yani bütü de aldin miydi,size esdeger oluyor anliyacagin
  • yaw büt olayı çok güzelmiş ben arkadaşdan biliyorum kalırsan finallerden snra 1 haftada temizleyip bitiriyon dönemi.bizde yaz okulu olayı var kaldınmı direk yazın okuldasın gelmezsen sene uzuyo.bu sene benim 5.senem ve 3 yaz okulu okulda geçirdim.neyse klasik zor geyiği yapmayım.öğrenciye okul hep zordurya...daha bitmez benimde seneye bakıcaz.
    baktınmı programlara nasıl dr.stress dr.beam
  • selamlar boyle bi başlık gorunce dahil olmak istedim
    bişeyleri burda paylaşmak çok güzel olacak bence
    mümkün oldugunca başlıgımızı üstlerde tutalımki herkes faydalanabilsin
    uludağ makine-5(uzatmalardayım ona göre)

umarım bu son senem okulumdaki ama mühendislik okulla bitmiyorki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiLdGuNmAn -- 9 Mayıs 2005, 5:53:02 >
  • arkadaslar benim bi sorunum var belkı yardımcı olan biri cıkar diye buraya yazayım dedim

bizde 3.sınıf dersi olan ve de alttan bilmem kaçıncı kez aldıgım güzel okulumun en gereksiz ve bir türlü kafamın basmadıgı dersi olan otomatik kontrol ile başım dertte

bu derste hocamız bi ödev verdi matlab ile yapmamız gerekiyor.fakat elimdeki matlab sürümünde simulink kısmı calısmıyor e-mule vede ares ten indirdiklerimdede aynı sorunla karsılastım
    matlab&simulink i indirebilecegim bi adres bilen varmı.
    mümkünse link olsun çünkü e-mule benzeri programlardan indirmem çok uzun sürüyor.
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler
    saygılarımla

P.S.:imzam sadece şaka amacıyla yazılmış bi yazıdır lütfen ciddiye almayın

• hoşgeldin hocam bende çalışan bir matlab6.5 var yanlız simulik kısmını kullanmadım.muhtemel çalışıyordur...eğer istersen ödemeli kargo ile göndereyim ama zamanı konusunda söz veremem yarın mekanizma sınavım var akşam geç gelirim.muhtemel çarşamba akşama gönderebilirim.sen istersen pmden ulaş bana
  • cok saol ama bana acil lazım yapacagım odev persembe günü teslim edilecek,yardımın için cok tesekkur ediyorum,
    e-mule dan bi sürümünü indiriyorum bitmek üzere bugun (yani çarsamba) biter bende ona gore bi çözüm düşünücem artık arkadasım indirdigim sürümde simulink kısmının sorun cıkarmayacagını soyledi umarım oyle olur...
    sınavında basarılar diliyorum bizde mekanizma olarak gecmiyo o dersin adı makine teorisi olarak geciyo cünkü içerisinde hem mekanizma teknigi hemde makine dinamigi konuları var yinede aynı şeyler işte
    ben gectim umarım sende gecersin
    o dersle ilgili ufak bir anı ise dersi veren prof.a Dört Çubuk lakabını taktık öyle kaldı
    tekrar basarılar diliyorum ve burayı okuyan tüm mak. müh. ogrencilerinden rica ediyorumki bu başlık altlarda kaybolmasın
    saygılarımla

• ewet işte topic amacına ulaşmaya başladı paylaşalım
  • @Stell arkadas,yolladigin programlar malesef bana ulasmadi,bir sorun oldu sanirim...

ama cok acil degiller,senin ne zaman zamanin olursa,tekrar gönderebilir misin?
  • www.makinamuhendisi.com
  • budur işte.... AHA BENDE GELDİM... vize final arasındayım... tatil yapıyorum.... çalışmam lazım çalışmam...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.