Şimdi Ara

MAKİNE MÜHENDİSİ ADAYLARI VEYA MEZUNLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İLERİDE HANGİ ALANA YÖNELECEKSİNİZ , MEZUNLARDA HANGİ ALANA YÖNELDİLER VE ŞUAN NE YAPIYORLAR TAVSİYE FALAN VEREBİLECEK MİSİNİZ ?

• Otomotive yönelixem hocam ben parası çok değil ama keyifli iş genelde ısıya yöneliyo millet parası iyi diye de yapılacak iş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşlı Coni kullanıcısına yanıt
    Benim baba mesleği olduğundan yönelmeyi düşünüyorum hoşuma gidiyor daha çokta arge de çalışmak istiyorum.

Hocam siz okuyormusunuz şuan kaçıncı sınıfsınız 2 falan mı birde tanıdık mezun var mı maaş aralığını biliyor musunuz hangi ünidesiniz son olarakta bu çevrenizde eğer tanıdık otomotive yönelen varsa genelde hangi markalarda çalışıyorlar ?
  • enerji istiyorum bakalım hocam.bulunduğum ve okudugum şehirde çok rüzgar gülü var.bakım ve onarım şefliği tarzı olabilir?tabi direk şef olarak başlayamam da yavaş yavaş.
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    Hocam yıldız makine 4. Sınıfım mezun arkadaşlar otomotivde 4k civarı başladılar genelde ford fev tümosan avl bmc de baya çalışan arkadaş var alanlarda çok çeşitli kalibrasyon, test , dizayn baya geniş sektör sürekli eleman arıyolar.
    Senin hangi üni hocam sınıf kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaşlı Coni -- 29 Ağustos 2017; 23:44:57 >
  • Yaşlı Coni kullanıcısına yanıt
    sizi şimdi hatırladım özelden konuşmuştuk.

Ben daha her şeyin başındayım trakya ünisi hazırlık

ben bu işe dil öğrenmeyle başlasam daha iyi olur hakkımızda hayırlısı.
  • 2pac. kullanıcısına yanıt
    Hazırlık okumak isteğe mi bağlıydı ? Ben üniye kayıt yaptım, sonra hiçbir şeyi ellemedim bile
  • cakiyyyy C kullanıcısına yanıt
    bende ingilizce falan çalışmadımda üniden üniye değişir trakyada ingilizce hazırlık zorunlu , muafiyet sınavından 60ı geçersen hazırlık okumazsın.

benim ingilizce pert oldugundan okuyacagız
  • Biyomekanik yönelmek tek hayalim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.