Şimdi Ara

Makine kapanmıyor - Yardım bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemimde Windows 7Kurulu ve durup duruken bir gün makine kapanmamaya başladı.

Başlattan kapatı şeçiyorum makine kapanıyor tamamen güçten ama 5-6 saniye sonra tekrar açılıyor.

Bunu hep yapıyor sadece power düğmesine başılı tutarak kapatılabiliyor sadece.

Sistemi tamamen baştan kurdum fakat yine aynı.

Daha önce benzer bir sorunu yaşayan veya çözümnü bilen bir arkadaş varsa yardımını beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VISION -- 6 Aralık 2009; 21:16:18 >

• İlginç bir durum.Güç seçenekleri ayalarına baktınızmı?Ayarları varsayılan olrak kaydedip tekrar deneyin.
  • icine seytan kacmis o pc nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

icine seytan kacmis o pc nin

şaka bi yana, hardiskiniz kaç parçaya bölünmüş. sisteminizi yeniden yüklerken win programı dışındakilerini diğer bölünmüş harddiskinizden mi yüklediniz.

• Sistemde 3 HDD var ama b ölünmüş değil hatta raidi bile iptal ettim.

Sadece tek HDD de yüklü değişen olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VISION

Sistemimde Windows 7Kurulu ve durup duruken bir gün makine kapanmamaya başladı.

Başlattan kapatı şeçiyorum makine kapanıyor tamamen güçten ama 5-6 saniye sonra tekrar açılıyor.

Bunu hep yapıyor sadece power düğmesine başılı tutarak kapatılabiliyor sadece.

Sistemi tamamen baştan kurdum fakat yine aynı.

Daha önce benzer bir sorunu yaşayan veya çözümnü bilen bir arkadaş varsa yardımını beklerim.

Kasanın power düğmesi sorunlu gibi duruyor.
  • uyku moduna geçiyor olabilir. ayarları kontrol et istersen.
  • Aynı sorun bendede vardı bendeki çalışan programlardan biri veya bir kaçı cevap vermeyince oluyordu Win 7 driverları düzgün çalışmıyor pc düzgün açılmıoyrdu ve kapanmıyordu ...

DVD sürücüsü çalışmadı gigabyte in sitesinden orijinal win 7 ses sürücüsü indirdim ses sorunluydu vs...

vistaya geri döndüm
  • Biosta "wake on lan" enabled seçili olabilir.
  • Biosu defaulta getirdikten sonra denediniz mi?
  • Denedim tabi ama olmuyor sanırım donanımsal bir arıza mevcut
  • Bende sandım pc hiç kapanmıyor , '' birşeyler söyleyin lan artık kapatayım şu pc yi '' filan diceksiniz sandım , başlıgı görünce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.