Şimdi Ara

Makine ekibi 2.5 saatlik muazzam bir Half Life belgeseli hazırladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
10
Favori
6.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu oyunun bir devamını yapmadılar, bir de filmini yapmadılar. Hollywood uyuyor mu napıyor anlamadım gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika görünüyor izliyorum.

• iki kere izledim. oyunu bir daha oynayasım geldi

• Efsaneviydi

• 1999 yılında ilk aldığım orijinal oyundu, saatlerde oynadığımı hatırlıyorum. Keşke orijinal cd'yi kaybetmeseydim. 9-10 yaşında bir cocuk için o zamanlar inanılmaz bir oyundu.

• Film gibi izledim, emeği geçenlerin eline sağlık.

• Kesinlikle oyun tarihinde kilometre taşı sayılabilecek bir oyun serisi. Belgesel de cok kaliteli olmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaratıcı olmuş...

Biraz izledim, iyi iş

• quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Blackline adlı kanalda çekti.Onu da haber yapın.

Ahahahahahaa

arada muazzam bir fark var. Kanalı kötülemek isterim ama lütfen yani

• Cok güzel bir belgesel olmus

• Sırf önce izleyebileyim diye abone olduğum tek kanal. Umarım bu ve bunun gibilerinin devamı gelir. Muhteşem iş (Oyun zaten beni oyun dünyasına sokan oyun halen canım sıkıldıkça indirip oynarım)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu linke tıklarsanız orada şöyle bir belgesel var:

Unforeseen Consequences: A Half-Life Documentary

Bilin bakalım "unforeseen consequences" ifadesinin Türkçesi ne? Tamam oyundaki bir bölümün adı ama tamamen aynı isimde yapılmış bir belgesel daha varken biraz intihal kokuyor sanki.

İçerik de çalıntı çıkarsa şaşırmam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    yok yere b*klamayalım. Aynı isimle bir "belgesel" var ama bolca röportaj çekimi tadında. Bu arkadaşların yaptığı tamamen başka bir şey. Laf atmadan önce ikisini de izlemeni öneririm. Önyargılı yaklaşmayı bırakın artık, adamların MUAZZAM emeği var bu video üzerinde. Hepsinin ellerine sağlık, keyifle bitirdim.

• Tv den yayıla yayıla izleyeyim dedim, reklamlardan ne izlediğimi unuttum.

• Oyunların tamamını bitirmedim ben. Sizce izleyeyim mi, yoksa önce oyunları bitirip sonramı izleyeyim.

• ilk 10dk sını izledim ve ara verdim, akşam keyifle izleyeceğim :)) yapımcılara teşekkürler çok güzel gözüküyor

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Oyunların en ince ayrıntısına kadar anlatılmış. Half Life Alyx dahil tüm oyunların hikayesi kronolojik olarak sıralanıp anlatılmış. Eğer spoiler yemeden oyunları oynamak istiyorsanız önce oynayın derim. Bana kalırsa önce oynayın sonra izleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Eroğlu

Oyunların en ince ayrıntısına kadar anlatılmış. Half Life Alyx dahil tüm oyunların hikayesi kronolojik olarak sıralanıp anlatılmış. Eğer spoiler yemeden oyunları oynamak istiyorsanız önce oynayın derim. Bana kalırsa önce oynayın sonra izleyin.

O zaman dediğiniz gibi yapıp videoyu arşive ekledim. Önce oyunlar bir bitsin. Teşekkür ederim cevaplar için.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.