Şimdi Ara

makinamda internet hızı zamanla yavaşlıyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben makinamda devamlı netten film vs çekiyorum.eskiden ftp den vs den çekiyordum.şu anda ise torrent kullanıyorum.şu anda kullandığım xp professioneli(servicepack 2 li)torrente geçtikten sonra kurdum.kullandığım xp sürümü bazı yönlerden eski sürümünden farklı(ctrl+alt+del e basınca direkt görev yöneticisi çıkmıyor,onun yerine tüm ekranlar kapanıp boş sayfada sanki windows 2000 de ve nt de çıkan arabirim gibi bişey çıkan bir sürüm(bilgisayarı kapat,kilitle görev yöneticisi vs olan arabirim var).acaba bu sürüme has mı,yoksa torrentten mi kaynaklanıyor anlayamadığım bir şekilde internet hızım bir kaç saat downloaddan sonra yavaşlıyor.
    bu sorunu makineyi restart etmeden geçemiyorum.hatta makine kapanırken net broascat yada benzer isimli bir programın yanıt vermediğini fark ediyorum.internet yavaşladığında modemin 10.0.0.2 ile girilen arabirim sayfası bile çok geç açılıyor.
    acaba sorun:
    1.kullandığım xp sürümünde mi?
    2.torrent ile mi alakalı?
    3..yoksa başka bir sebepten mi?
    ve çözümü var mı?

• normaldir bende de oluyor endişe telaş yapacak bir şey yok. Modemin firewame ini güncel tutmanı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.