Şimdi Ara

MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
18
Favori
24.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler
    adama şimdilik mesaj attım ne diyecek bakalım. eğer gönderirse dispute açmayacağım ama bugün yarın göndermezse anında açacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 9 Mayıs 2016; 17:58:30 >
  • drserk kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi satıcıdan ürünü satın almıştınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 9 Mayıs 2016; 17:57:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drserk kullanıcısına yanıt
    Bence daha hızlı sonuç almak için dispute aç hocam, aliexpres sıkıştırır onu. Sonuçta onaylamadığınız sürece sıkıntı yok ve sorun varsa süre geçirmeyin derim ben.
  • systemexp kullanıcısına yanıt
    Aynı kişiye aynı soruyu bende sorduğumda aynı cevabı verdi. Ben aldım. Singapore Post ile gönderdi.

2 Mayısta Siparişi geçtim.
    6 Mayısta Türkiye ye sevk edildi.
    Makibes store'dan, aaron zhang isimli satıcıdan aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 10 Mayıs 2016; 7:53:58 >
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Akşam dispute açtım yanıt gelince haber ederim teşekkürler

• Merhaba, incelemeniz için çok teşekkürler. Ben de xiomi almak üzereyken tesadüf bu konuyu gördüm ve şimdi uniprodan sipariş verdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba farklı renk bilekliklerden nereden alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bampi kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'te ürünü alırken renk seçebilirsiniz.
  • Sadece bileklik için demiştim buldum Aliexpreste satılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bampi -- 10 Mayıs 2016; 11:09:19 >
  • Acaba su geçiriyor mu? geçirmiyor mu? Yağmurda vs. gider yoksa. Ayrıca sürekli nabız ölçmesi de gereksiz olmuş durdurabilseydi iyi olurdu. Bunların dışında saat gerçekten güzele benziyor. Bir diğer sorunu da tasarımsal açıdan şu an Türkiye'de moda olan ve 5 TL'ye seyyar tezgahtarlar da görebildiğimiz saatlere çok benziyor. tıpatıp aynı hatta yani. Mavi kayışlısı hoşuma gitti ancak siyah almayı düşünüyorum. Eline sağlık inceleme için .
  • Bende almaya karar verdim yalnız ilk defa yurtdışından alışveriş yapacağım hangi satıcıdan almalıyım yada site yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

• zorlar Z kullanıcısına yanıt
    Yağmur yağdığındaki gibi basit suyu geçirmiyor ama gidip duş alamazsınız veya yüzemezsiniz, o derecede su geçirmezliği yok.
    O 5 liralık saatlere benzemiyor hocam yani kalitesi gerçekten güzel. Ben de sipariş verirken o kalitede diye düşündüm ama beklentimin çok üstünde kaliteli çıktı. Şimdi spor salonundaki hoca da beğendi ona da alacağım mavisinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Yağmur yağdığındaki gibi basit suyu geçirmiyor ama gidip duş alamazsınız veya yüzemezsiniz, o derecede su geçirmezliği yok.
    O 5 liralık saatlere benzemiyor hocam yani kalitesi gerçekten güzel. Ben de sipariş verirken o kalitede diye düşündüm ama beklentimin çok üstünde kaliteli çıktı. Şimdi spor salonundaki hoca da beğendi ona da alacağım mavisinden.

Dışarıdan bakıldığında kalitesini belli ediyorsa (70 liraya yakın veriyoruz çünkü) bu güzel. Bende birazdan "3C Electronic Home" isimli satıcıya vereceğim siparişi 139 adet geri bildirimi var olumlu hepaliexpress de. 2 olumsuz bildirimi var (birinde farklı renk kayış gitmiş, birinde şarj aleti unutulmuş).

Benim merak ettiğim bir husus var; kalp atış sensörü ne kadar ayrıntılı ölçüm yapıyor? Sadece 1 dakikada atan nabız sayısını mı verebiliyor? benim kalbimde tekleme, ara sıra 1, 2 saniyeliğine durup tekrar 2 sefer üst üste vurarak atma gibi problemler var. Aslında ben tamamen bu hastalığım için alacağım desem yeridir. Özellikle geceleri kendimi takip etmek istiyorum. Ama saat 1 dakika da atan nabız sayısını gösteriyor. Uygulamasından veya farklı bir uygulama oluyorsa o uygulama üzerinden bütün gün nabzı ölçüyormuş ya kalp kaç saniyede bir durmuş gibi raporu alamaz mıyız. Sonuçta atan nabzı ölçtüğüne göre kalbin vuruş aralıklarını da biliyor olmalı. Bu konuda bir öneriniz var mı? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorlar -- 12 Mayıs 2016; 14:54:33 >
  • zorlar Z kullanıcısına yanıt
    Kendi uygulaması değil de başka uygulamalar ayrıntılı gösteriyor mu denemek lazım hocam. Yani o şekilde ayrıntılı gösteren varsa size faydalı olabilir. Şuan kendi uygulamasında yukarıda ekran görüntüsünü paylaştığım şekilde dakika aralıklı olarak nabız kaydı tutuyor. İşinizi görmezse daha profesyonel ürünlere yönelebilirsiniz. IOS 'ta kalp ritmi ölçen uygulamalarda bilekliği denerim sizin için.
    Teşekkür ediyorum hocam ilgi ve alakanıza. Sizin gibiler de olmasa bu gibi (ucuz, pek tanınmamış ancak işlevli) teknolojik ürünlerin detayları (incelemeleri) hakkında Türkiye olarak bihaber olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorlar -- 12 Mayıs 2016; 15:52:53 >
    Bende de bazen geceleğin ritim bozuklukları oluyor, doktora gittim bişey bulamadı ama bir ilaç verdi şikayet olunca alırsın dedi, profesyonel dediğiniz hangisi cihazlar var acaba? Düzensiz atım ile ilgili uyarı veriyor mu? Böyle bir bilgiye rastlarsanız bildirmenizi rica ediyorum.
    Bu arada bunu alırken k.kartını yurtdışı alışveriş için döviz extre yaptınız mı yoksa tl üzerinden aldınız? Tşkler... 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 12 Mayıs 2016; 16:06:12 >
    Profesyonel nabız ölçen cihazları duydum ama tam bilgim yok maalesef. Yine de uygulamaları deneyeceğim kalp ritmi ile ilgili.
    Ürünü alırken normal şekilde aldım, TL karşılığı olarak karta yansıdı. Tutar çok yüksek olmadığından piyasa kuru ile banka kuru arasında çok fiyat fark etmiyor.
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Merakla denemeleriniz için bekliyorum, buna göre sipariş girmeyi düşünüyorum. Konu favorilerimde takip ediyorum... 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 12 Mayıs 2016; 20:08:55 >
    Hocam dün 7-8 tane kalp ritmi ölçen uygulama indirdim ama hepsi flaş üzerinden ölçen uygulama çıktı. Yani bileklik gibi kaynaktan alan uygulama bulamadım. Sizin bildiğiniz varsa o uygulamalarla deneyeyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.