Şimdi Ara

Makatta şişlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
7.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 18 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kara344 (1 mesaj) JeveLry (1 mesaj) axelfoly (1 mesaj) MertLIVE (1 mesaj) caferk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1065 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar, iki haftadır makatta şişlik problemi yaşıyorum. 19 yaşındayım 9 saat ayakta makinede çalışıyorum. Bu şişlik bezelye tanesi kadar ve bir tane var. Çok şükür ağrısı falan yok, kaşınma arada oluyor genel olarak kaşıntı yok, kanama hiç yok. Önceden zorlandığım zaman bu şişlik çıkardı ve geçerdi, rahat şekilde ihtiyacı giderdiğim zaman hiç çıkmazdı. Son iki haftadır büyük bi ağrıyla çıktı sonradan ağrısı geçti ama şişlik duruyor. Zorlandığım zaman daha büyüyormuş gibi hissediyorum zorlanmadığım zaman küçük olduğunu hissedebiliyorum. Çok az su içiyorum bir günde bir şişe ya var ya yok. Su içmek çözüm olursa günde 3 litreyede razı olurum. Küçüklükten beri çok feci ameliyat korkum var 19 yaşına geldik hala korkuyorum hiç ameliyat olmadım. Bu şişlik için ne yapmalıyım bana moral verin gerçekten moralim an itibariyle çok bozuldu kendimi kötü hissediyorum hiç bir şey belli olmadığı halde aklıma ameliyat olacağım hissi geliyor, dalgaya vurmayın konu çok ciddi beyler

|
    |

• Yarbay
    3450 Mesaj
    ciddi olabilir genel cerraha gitmende fayda var günde en az 2.5 lt su içmeyi alışkanlık edin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 10 Ocak 2015; 11:09:40 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    Dış hemoroid olmuşsunuz gibi duruyor. Hemen doktora gidip muayene ettirin. Su içmek çok önemli günde mutlaka 2 litre su iç. Yanında şişeyle bulunsun yoksa aklına gelmez su içmek. Gözünü önünde olacak 2 litrelik su şişesi. Çünkü su içmedikçe bağırsaklardaki su miktarı azalınca kakanız kupkuru olur ve kakanızı yaparken zorlanırsınız, ıkınırsınız. Sonuçta kazbız olursunuz. Günde 2 litre su içmek ve ıkınmamak hemoroid olmamak için altın kuraldır. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 10 Ocak 2015; 11:41:01 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Aynisi bendede var ic hemoroid olabilirsin peceteyle silsiginde ufacik bir pembe leke iz gorursen ic hemoroidsinsir bir fitil var 4 gunde geciyor kafam rahat korkmana gerek yok sadece buyuk olaylarda ameliyat olmak gerekiyor fitilin adi proctoglyvenol gecmez ise parasini ben gonderecegim fitil damarlardaki pihtiyi sisligi azaltarak eski haline getiriyor ve en etkililerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.