Şimdi Ara

MAKASIN SONU!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
4.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman kendi başlarını yemeleri dileğiyle diyeceğim ama bu canlı türü yüzünden trafik kilit olmuştur.
  • Gidiceği yere 5 dakika erken gitmeye çalışırken hiç gidemedi
  • Makas atmıyor olabilir,hızı fazla olup kontrolü kaybetmiş toplamaya çalışmış bir hali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elente

Akıllanır inşallah hayvan oğlu hayvan. Böylelerine acımıyorum. Durup dururken onlarca insanın hayatını tehlikeye atacağına çıkamasın o araçtan, ölsün daha iyi!

Bütün hepsinin trafikten temizlenmesi dileğiyle!

İşte bunun yaşanmasından korktuğum için böyle zamanlarda gaz keserim, aradaki boşluk iyice açılsın da gitsin diye. Çekim yapılan araçtaki insanların ne günahı var, ya da diğer arkadan çarptığı araçtakilerin ne suçu var. Kazadır olur diyemiyo insan. Sıradan bi kaza değil

Allah kimsenin başına vermesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersan

altında hyundai olan kendini yolların fatihi sanıyor.

liseli yorumunuza ,

bmw-mercedes olsa yine o hale gelirdi o araç. hemen saydır hyundai markasına ne yaptıysa artık hyundai bu bizim millete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave23 -- 26 Temmuz 2012; 15:25:07 >
  • geçmiş olsun, bence bu yaşadığı durumda ders alsın efendi efendi gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish®

quote:

Orijinalden alıntı: muzaffersan

altında hyundai olan kendini yolların fatihi sanıyor.

liseli yorumunuza ,

bmw-mercedes olsa yine o hale gelirdi o araç. hemen saydır hyundai markasına ne yaptıysa artık hyundai bu bizim millete

ne yapmaya çalıştığınızı anlamıyorum anlayamıyorum ben hyundai nin yada başka firmanın güvenliğine lafmı ettim altında hyundai yada ticari alan hayvanlar kendini birşey sanıp yolları katlediyorlar....bancı arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

Bence makas atmıyor. Bir terslik oluyor ve bir anda en sağa savruluyor toparlamaya çalışırkende bariyere vuruyor..

Katılıyorum. Sanki makas olayı değilmiş gibi. Araç orta şeritten en sol şeride kayıyor. Sanırım o sırada arkadan gelen aracı fark ediyor ve tekrar şeridine geçerken aracın kontrolünü kaybediyor.

Araç en sağ şeride doğru savruluyor. Bariyere çarpmamak için yolun ortasına doğru kırıyor ama aracın arka kısmı bariyerlere çarpınca herşey kontrolden çıkıyor. ve bariyerlere oturup kayıyor.

Makas değilde sanki aşırı hız, dikkatsizlik ve şerit ihlali neden olmuş gibi sanki. Belki telefonla uğraşıyordu bilemeyiz.

Ancak ilk kaydığı anda (0:00) hemen arasında bulunan araç herşeyi görüyor ve en sağa çekip KAÇMADAN DURARAK yardım koşuyor ve kendisine bu insani davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum.
  • Accent blue arac ve sanki banada makas değil gibi geldi. Ama yinede vatandaş baya hızlı gidiyormuş. Allah korumuş valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sabah.com.tr/webtv/yasam/bariyer-otomobile-ok-gibi-saplandi-550238229566

Buradaki videoda olayın kahramanları konuşuyor. O hemen arkasındaki araçtaki kişi (ilk yardıma koşan) serumu tutan pembeli kahraman ablamız.

Ardından iett otobüsünden inip yardıma koşan bir kahraman abimiz var. Neler yaptığını detaylı olarak anlatıyor. Helal olsun her ikisinide.

Kazada yaralanan şahısın ise bu ramazan ayı hürmetine verilmiş sadakası varmış. Bu video da aracın içinde en azında vücunda bir kopma oladığı net bir şekilde görülüyor. O bariyer 40 cm daha üst taraftan geçse neler olacağını hiç yazmak istemiyorum.

Allah önde seyir halinde olan araçtaki kardeşine bağışlamış.

Bu kazaların herkese ders olması dileğiyle.
  • nasil sag ciktin Aytekin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi be sıkıştırmışlar o kadar hızlı gelmesin o zaman kopturmuş geliyor..
  • bu tiplere
    geçmiş olsun dimek içimden gelmiyor.
    beter olsun
  • İyi olmuş. Bütün makasçıların sonunun böyle olmasını dilerim.
  • Üzüldüm mü?
    - Hayır.

Acıdım mı?
    - Evet...
  • Nefret kusmadan önce 2. video'yu izleyin olay anında çevrede bulunan 2 kişi makas attığına dair hiçbir şey söylememiş hatta diğeri hızlıydı ama çokta değildi diyor.
  • Tek üzüldüğüm nokta trafiği o kadar saat kilitlemiş adam.

Hemen yanındaki minibüse çarpıp devirseydi ne olacaktı ? İçindeki yolcular ölseydi de kendisi yaşasaydı?

Kendi de her gün ölürdü işte.. Yada biri öldürürdü bu gereksizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Araba yeni kasa Hyundai Elentra. Vallahi üzülmedim. İyi olmuş, belki bu ona ders olur. Adam gibi gitse oysa olmayacaktı ama yok işte.

Araç yeni kasa Accent blue dizel..
    Elantra değil.
  • okadar dibe girmesinin sebebi makas değil.kontrolü kaybetti yüksek süratli yön değişiminden sonra.frene de asılmadı sonuç bu
  • Videodan anladığım kadarı ile sürratli gidiyorlar ve sağ mı sol mu diye tereddüt ettiğinde araç savruluyor.
    Makas atma olayı gibi değil ve aracın da savrulması sürrat ve ani direksiyon hareketleri nedeniyle.
    Sonuçta aracın güvenlik donanımları ESP gibi özellikleri yeterli gelmemiş demekki.

http://www.sabah.com.tr/webtv/yasam/bariyer-otomobile-ok-gibi-saplandi-550238229566
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.