Şimdi Ara

Mail'ime giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hotmail hesabıma maillerime bakmak için outlook üzerinden giriş yapamıyorum. başka hotmail adreslerine giriş yapabiliyorum ama bir tek kendi adresime giriş yapamadım. sayfa görüntülenemiyor diyor. normal microsofttan hesabıma giriş yapabiliyorum adım soyadım gözüküyor. sadece outlook tan gelen kutuma erişemiyorum. ne yapmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi bir Nick bulamadim -- 8 Haziran 2014; 16:38:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İyi bir Nick bulamadim

Arkadaşlar hotmail hesabıma maillerime bakmak için outlook üzerinden giriş yapamıyorum. başka hotmail adreslerine giriş yapabiliyorum ama bir tek kendi adresime giriş yapamadım. sayfa görüntülenemiyor diyor. normal microsofttan hesabıma giriş yapabiliyorum adım soyadım gözüküyor. sadece outlook tan gelen kutuma erişemiyorum. ne yapmalıyım ?

Sunucularda sıkıntı olabilir, 15 dk sonra filan deneyin. Bir de web arayüzünden mi erişiyosunuz yoksa outlook un office istemcisinden mi?
  • teşekkürler. web den erişiyorum hotmail.com her zaman ki gibi.
  • aynı sorun bende de var nasıl düzelecek bu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

aynı sorun bende de var nasıl düzelecek bu ya

umarım sunucularda sıkıntı vardır ve düzelir en kısa zamanda. zar zor gelen kutuma eriştim ama şimdide nereye tıklasam "Şu anda Outlook.com hizmetine bağlanamıyoruz. Lütfen daha sonra yeniden deneyin." uyarısını veriyor
  • Bende de aynı problem var. Ne chrome yada firefox ne de outlook'tan mail adresime erişemiyorum. Outlook açıyor fakat senkronize değil.
    Umarım hemen düzelir.

Teşekkürler
  • gmail hesabıma giriş yapamıyorum instagrama girecektim olağandışı bir giriş denemesi saptadık diyor gmailine şifre gönderdik diyor fakat gmailime giremiyorum acil yardım lazım lütfennn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.