Şimdi Ara

Mahsur kalan kedi daha fazla dayanmadı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yav çok mu zor boynundaki atkıyı uzatmak, kedi zaten bir şekilde tutunur, çıkartırdın yukarıya
    bir yandan 70 metre derinliğindeki kuyudan , robot kol geliştirerek köpeği çıkartan gençler
    diğer yandan 1 metre aşağıdaki kediyi, boynundaki atkıyı kullanmayı akıl edemeyerek kurtaramayan insanlar ...

• Videoyu izliyemedim bole videolar izlemeyin psikolojiniz bozulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • icim.acidi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıl etme değilde hassasiyet yok insanlarda sanki show varmış gibi izliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

akıl etme değilde hassasiyet yok insanlarda sanki show varmış gibi izliyorlar

hocam gerçekten akılla alakalı, çinliler olsa umursamazlıklarından ilgilenmediler derdim , ama bu çok basit bir durum , sal atkıyı montu, bi şekilde kurtarılırdı
  • kedi düşmeden 2 saniye önce beynini çalıştırmış ve çıkarmış atkıyı.
  • Kedi oradaki insanlardan ürktüğü için aşağı doğru kaçmaya çalıştı sanırım, oradaki teyze de sağolsun korkuluk gibi durduğu için hayvan düştü aşağıya doğru gittikçe. Kedi belli ki yukarıdaymış ve aşağı doğru gitmiş bir sebepten, teyze de aksiyon olunca izleyince hayvan iyice ürküp aşağı gitmiş. Atkı sarkıtsa belki hayvan onda da ürkerdi bilemem ama teyzenin boş boş hayvanın başında durmasının bir işe yaramadığı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Kedi oradaki insanlardan ürktüğü için aşağı doğru kaçmaya çalıştı sanırım, oradaki teyze de sağolsun korkuluk gibi durduğu için hayvan düştü aşağıya doğru gittikçe. Kedi belli ki yukarıdaymış ve aşağı doğru gitmiş bir sebepten, teyze de aksiyon olunca izleyince hayvan iyice ürküp aşağı gitmiş. Atkı sarkıtsa belki hayvan onda da ürkerdi bilemem ama teyzenin boş boş hayvanın başında durmasının bir işe yaramadığı kesin.

Aynen haklısın kardeşim 0.20 saniyeye bakın kedi çok rahat çıkabilecekken önünü kapayanlar yüzünden ordan çıkamıyor insanlar üzerine geldikçe kormuş hayvancağız

• O kadar yükseklikten nasıl öldü hem de bir kedi?
  • Mal gibi yakından izleyip kediyi korkutmasalardı o hayvan kurtulurdu oradan ama maşallah loca gibi girmişler kedinin dibine hayvan hiçbirşey yapamamış.

İnsanda herşeyden önce beyin olacak...

• kedi o baştaki abla yüzünden ölüyor.Yukarı rahatlıkla çıkabilecek bir pozisyondayken ablanın orada durmasıyla korkuyor çıkmaya ve gücü bitince de bir alt basamağa iniyor ordan da düşüyor.
  • Kedi zaten insanlardan korktuğu için bir aşağı inmiş. Atkı matkı falan saçma. Kediye elini uzatsan da ısırarak düşecekti. Muhtemelen insanlar çekilseydi kedi kendi çıkacaktı oradan.

• bizim insanlar kadar halsiyetsizi yok bu kadar vurdum duymaz olunur çekilsene o kedinin önünden ne duruyorsun sap gibi orada
  • Yalan haber, "mahsur kalan kediyi kurtarmaya çalıştılar ama"...

Ben kurtarmaya çalışan görmedim.

Hayvan sürüsü.
  • Öküzün trene baktığı gibi bakmasalar, en azından biri aşağı inip kedinin düşüşünü engellese o hayvan ölmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 15 Şubat 2017; 18:51:48 >
  • 10 tane gerizekalı toplanmış organa sürecek beyin yok bunlarda bi kişiyi aşağı gönder en kötü belki tutar havada ama yok mal olunca insan

• Bence iktidarin sucu.

O köprüyü ve altgecidi yapmasalar kedi ölmeyecekti.
  • Çok kötü oldum, oradaki insanlara da kızamıyorum ama atkı uzatsalardı hemen keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukken onun 2 katı yüksekten betona çok kedi attım hepsi de dört ayak üstüne sapasağlam düşmüştü

• Meraklı insanların neden olduğu vahşet.

B.k var gibi izlemeseler kedi çok rahat çıkıp gidecekmiş. Dikkat ederseniz insanlardan ürktüğü için uzaklaşıyor sürekli.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.