Şimdi Ara

Mahlkönig Vario Kahve Öğütücü ( Kahve Değirmeni ) - 2,5 Ay Kullanıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Mahlkönig Vario Kahve Öğütücü ( Kahve Değirmeni ) - 2,5 Ay Kullanıldı
    Merhabalar, EspressoPerfetto üzerinden 20.02.2018 tarihinde aldığım Mahlkönig Vario (W modeli değildir) kahve öğütücü makinemi satıyorum. Markayı ve modeli bilmeyenler forumdaki konusundan araştırabilirler. Ev ve ofis tipi için alabileceğiniz, espresso öğütmeye en uygun makinedir diyebilirim.

Satma nedenim ise ani olarak gelişen iş değişikliği sebebiyle evde kahve hazırlamaya, kahveyle uğraşmaya çok fazla vaktimin kalmıyor olması. Bu yüzden severek olmasada tadı beni tatmin edebilecek düzeyde tam otomatik espresso makinesi almayı düşünüyorum.

**Çok kullanılmamış üst seviye tam otomatik makinelerle üzerine para verebileceğim şekilde takas olabilir hatta.

İzmir’de oturanlar, ürünü gelip görebilir.Mahlkönig Vario Kahve Öğütücü ( Kahve Değirmeni ) - 2,5 Ay KullanıldıMahlkönig Vario Kahve Öğütücü ( Kahve Değirmeni ) - 2,5 Ay Kullanıldı
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 2 Şubat 2020 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mahlkönig vario hala satılık Mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ürün satılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.