Şimdi Ara

Mahir Ünal ; ' Twitter'ı Kapatabiliriz. ' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
9.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mart 2021 twitter halk TV, fox tele 1 ve halkın kullandığı vpnler banlanacak kapatılacak

Tekalifi milliye gibi bir kanun gelebilir.

Dolar sabitlenebilir Bi uyanırsın 1000 doların 6000tl olmuş bankada.

Et 250 TL olacaktır kasım gibi

İflas ediyor ülke

Ayrıca aym kararı ile uluslararası anlaşmalar artık resmi gazetede yayınlanmayacak

Acaba neler verecekler gene halktan gizli.

Korkuyor muyuz? Hayır. 7 düvel 1 padişah 1 şeyhul İslam ve halife, şeyh sait hepsi bir oldu bizi yıkmak için, fetva verildi yunan ordusu halife ordusudur, Ankara düşmandır diye (Atatürk ve milli mücadele yi kast ederek)

Ama genede onları kaybetmeye gebe bıraktık. Gene onları gebe bırakacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş beleş akp trollerine fazla cevap yazmıyorum. kusura bakma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet Sırrı M kullanıcısına yanıt
    mesele tam olarak siyaset. hatta ekmek alırken bile siyaset ile iç içesin. ekmeğin maliyetten dem vuran fırıncı da siyaseten görüş bildiriyor. ekmek fiyatından şikayetçi olan vatandaş da. kısaca yaşadığın her gün siyaset ile iç içesin. sanırım senin düşünce sistemin yok. uzatmanın alemi de yok.

• Twittr mı kaldı ya. Gelmiş geçmiş en saçma sosyal medya fikri. 140 karakter yazcakmış da bilmem ne.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoomBookTR

Ha diyorsun ki onun bunun eşine vs. ahlaksızca laflar edilsin!

PKK üyeleri rahatlıkla tweet atıp ortalıkta at koştursun. Propaganda yapsın.

Sosyal medyada işlenen suçlar olduğu gibi yürüsün!

Ciddi misin?

Er ya da geç gerçekleşecek!

Tıpış tıpış temsilci bulunduracaklar...

Milyon dolarlar gidince görürsün o vazgeçemediklerini iddia ettiğin ilkeleri.

Yoksa senin derdin şu mu?

Yan hesapla falan abuk subuk birisine hakaret mi ettin ya da bir şeyler mi yazdın?

Suç mu işledin de ondan karşısın?

hakaret, çocuk tacizi, ırksal ve dinsel ayrımcılık, terör propogandası gibi konularda şikayet gittiğinde twitter zaten gereğini yapıyor.

ama yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi ekonomik veriler kötüye gidiyor bile desen fişlendiğin bir ortamda insanları engelleme özgürlüğü kazanıyorlar. buna kılıf uydurulduğunun herkes farkında. karşı olunan nokta bu.

bana karşı "birisine hakaret mi ettin, suç mu işledin yoksa" tarzında yapmış olduğun ithamlar da oldukça komik kalmış kusura bakma. ama bu yasakçı kafa yapısının savunma algoritmasına klasik bir örnek olmuş teşekkür ederim. 

twitter'da ve diğer sosyal medya ortamlarında onlarca hesabı şikayet ettim ırkçılık, hakaret, terör propogandası ve çocuk istismarı gerekçeleriyle. neredeyse tamamının hesapları silindi. hatta zamanında suç duyurularında bulunduğum kişiler de oldu. kimliğini açıkça belirtenler için işlem bile başlatıldı. kısacası hayatım boyunca kimsenin şerefiyle ve haysiyetiyle oynamadım, kimseye hakaret etmedim. kelimelerine seçerken dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 2 Ağustos 2020; 13:39:28 >

• Tinder ı kapatmasınlar da.. gerisi önemli değil

• Kusura bakma ama genel problem benim söylediğim.

Çoğu kişi bu yüzden VPN kullanmak için aranıyormuş :D

Şimdi sen ekonomik veriler kötüye gidiyor dedin diye dijital suçlar kapsamına alınıp işlem yapılacağını düşünüyor musun cidden?

Ya televizyonlarda bas bas bağıranlara işlem mi yapılıyor?

Ya da gazetelerde yazılan ya da normal sokakta bahsedenlere...

Ciddiyim ama komik bir savunma olmuş.

Kelimelerimi seçiyorum zaten. Benim aklıma VPN arayanlarda o geliyor. Ha şu da var faydalı yasaklı bir siteye girmek için de kullanılıyor ama bunu ortalama kaç kullanıcı yapar?

Kimseye hakaret etmedim. Saygısızlık yapmadım.

Karşı çıkmak başka! Acaba kötüye mi kullanılacak demek başka!

Ki maddeleri tam okudunuz mu bilmiyorum ama gayet caydırıcı ve yerinde olan maddeler de çok.

Mesela şikayet ettiğiniz konulardan bahsetmektesiniz.

Bilin ki belki siz görmeden yapılan terör propagandası tweeti kaldırılmış olur ki şayet siz her dakika Twitter'a girmiyorsanız!

• Doğru söze ne denir diyemiyorsun tabi...

Boş beleş troll oluyoruz ;)

Kusura bakma ama BasiT'lik yapıyorsunuz.

• doğru nedir bana açıklar mısın? madem bilgi sahibi olduğunu iddia ediyorsun. sence 17-25 aralık bant kayıtları nedir? sıfırla olayı nedir? bana bunları açıklar mısın? ha bir de bu kayıtlara şu anda ulaşılamıyor, sebeplerini açıklar mısın?

• Bana FETÖ'nün gerçekleştirdiği eylemleri mi savunuyorsun?

• soruma cevap verir misin? fettullahı karıştırma. siz beraber yürürsünüz aynı yollarda, kimse ses çıkarmasın. ama bant kayıtları gibi fiziki bir olayı sorunca "fedoculaarr" diye hönkürmek? gereksiz. soruma cevap ver.

• Sorunun nereye gittiği ortada.

Ben de cevabını verdim.

FETÖ'nün yaptığı eylemlerin başında gelen olaylarla ilgili çıkan kayıtları bana sormak da nedir?

Beraber yürüdüğümüz olmadı. Adamlar 50 yıldır ufak ufak devletin her kademesine yerleşmiş. Bu dönemde de ortaya çıktı. Çünkü Tayyip Erdoğan istediklerini yapmayınca adamlar eylemlere başladılar, en sonunda da darbeye kalkıştılar. Sen de gelmiş bana 17-25 aralık nedir diyorsun...

Sığ siyasi düşünceniz yüzünden bağlantıyı bile kuramıyorsunuz. FETÖ'nün siyasetini buradan devam ettiriyorsunuz. Söylediğiniz lafların nereye gittiğini iyi düşünün...

Ayrıca üslubuna dikkat etmen gerek.

Alışmışsınız siz böyle buralar bizim demeye.

• birincisi üslup müslup deyip, terbiyesizce yazıyorsun. ayağını denk al. ummadığın taş hesabı. ikincisi nereye gidiyormuş? cevap vermek yerine karşındakini suçlama ayağı sakat ayaktır. herkes suçlunun sen olduğunu anlar. üçüncüsü biz fettullahçılar devleti ele geçiriyorlar, dediğimizde "hocaefendi" diye fır dönüyordunuz zavallı herifin eteklerinde. tarih bunları yazdı. unutturmazsınız. dördüncüsü kendini kim sanıyorsun bilmiyorum ama basit bir internet edevatısın. yarın bir gün akp iktidarını kaybedecek doğal olarak. sizler delik arayacaksınız kaçacak. ben demokrasinin gerçek haline, adaletin bağımsız haline inanan biriyim. nalıncı keseri gibi sadece kendine yontmaya değil. şimdi git.

• 15 temmuz darbe girişimi araştırılsın diye chp olsun iyi parti olsun sürekli meclis'e önergeler verdiler. akp-mhp ortaklığı ile hep reddedildi önergeler. bana bunu da açıklar mısın?
    haa, fetö'nün siyasetteki ayağı araştırılsın önergeleri de yine aynı akp-mhplilerce reddedildi. bunu da açıklar mısın? şu fetö'nün bütün ayakları araştırıp, hepsi ortaya dökülsün istiyorum . ama gizli fetöcüler bize "fedöcülerr" diye hönkürürken, sorularımıza cevap veremeyip kaçıyorlar. bunu da açıkla çok bilgili şahıs seni.

• nereye kaçtın @JesWhite gardaş? daha karpuz keseceğidik?

• Yahu...

Sana göre 15 temmuz da bir filmdir :) FETÖ 15 temmuzda içine sızdığı partiyi yok etmeye çalışırken niye milletvekilleri vs kendini açığa çıkarmadı? Hepsi çıkarırken...

Kılıçdaroğlu bile sabaha kadar TV başındayken sabah sonuca göre konuşma yaptı. İş bitince çark etti.

Vakit kaybısın.... 15 temmuzun araştırılması yapıldı zaten. Bunu aylarca yaptılar farkında değilsin!!!

Hala da yapmadıklarını düşün dur.

• Bana bak...

AKP kaybedince ne yapacaksınız?

Dar ağacı mı bekliyor bizi?

• nasıl varlıklarsınız siz ? darağacı ne? eski romanları mı okumaya başladın? gerçi okumakla işiniz olmaz, belki hamasetli dizilerle kafa yapıyorsunuzdur. neyse hukuk, adalet vb. bildin mi? emir almadan, tarafsız hukuk? neyse öğren işte.

• bırak yahu ları, filmleri, sen şunlara cevap ver.
    15 temmuz darbe girişimi araştırılsın diye chp olsun iyi parti olsun sürekli meclis'e önergeler verdiler.

haa, fetö'nün siyasetteki ayağı araştırılsın önergeleri de yine aynı akp-mhplilerce reddedildi.

akp-mhp ortaklığı ile hep reddedildi önergeler. bana bunu da açıklar mısın? NEDEN REDDEDİYOSUNUZ???? NEDEN, NEDEN , NEDEN?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.