Şimdi Ara

Mahallemizde bir deli var

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Mahallemizde bir deli var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Yıllardır her gece OFFF OFFFFFFF şeklinde bağırıyor. Abartmıyorum her gece yaklaşık 22.00-23.00 sularında mahalleyi OFFF OFFFFFFF diye bağırarak dolaşıyor.
    İlk başlarda hayal ürünü sandım çünkü balkondan dışarı bakınca bağıran kişiye asla denk gelemedim ama sonra annemler de bu sesten rahatsız olmaya başladı dedim oh tamam yalnız değilmişim.

Şuan hala bağırıyor. Ses kaydı alıp yükleyebilirim birazdan.

Yazık adamın ne derdi var allah bilir.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lovemachine

adamı niye deli ilan ettin
    |
    |
    AGA BEEEEEEEE YAK YAK YAK ALBAYIM ALBAYIM O GEMI GELMEYECEK ISMAIL ABI AGA YAK YAK YAK AGA YUREK MI DAYANIR BEEEE AGA BEEE SIFARA PAKETTEN CIKIP YANAYIM MI DEDI PAKET DAYANMAZ YUREK DAYANMAZ BI KUCUK ACTIM ABI AGA BEEE YAK YAK SIIR SOKAKTA KELIMELER ALBAYIM BAZI ANLAMLARA GELMIYORLAR ALBAYIM ALBAY ALBAY MAVI HUYDUR BENDE AGA YAK YAK YAK GEMI GELMEYECEK ISMAIL ABI AGAYAK YAK YAK ALBAYIM ALBAYIM O GEMI GELMEYECEK ISMAIL ABI AGA YAK YAK YAK AGAAAA ADAM KADININ TEK LiMANIYDI YANIMDASIN AMA DOKUNAMIYORUM ÇOK SAÇMA AGA OFFF YAK YUREK MI DAYANIR BEEEE AGA BEEE SIFARA PAKETTEN CIKIP YANAYIM MI DEDI AGA BEEE ALBAYIM ALBAYIM SIIR SOKAKTA SIIR YOUTUBEDA AGA BEEEE MASALLAR ALBAYIN TEK MUTLU SONLA BITEN SEYLER ONLAR ALBAY ALBAY AGAAAAA YAK YAK YAK ALBAYIMMM AGA BEEE YAK YAK YAK SIGARA PAKETTEN CIKIP YANIYIM MI DEDI KIM BILIR NE DERDI VARDI BÖ NENNI AGA YAK YAK OFFF ISMAIL ABI O GEMI GELMEYECEK ABI AGA BEEE YAK BI KUCUK ACTIM ABI AGA YUREK MI DAYANIR BEEE AGA YAK BEE OFF ALBAYIM AGA AGA AGA ALBAY ALBAY YAK YAK AGA YAK ALBAY KELIMELER ALBAYIM BAZI ANLAMLARA GELMIYORLAR AGA YAK BE AGAAA YAK YAK YAK ALBAY ALBAY O GRMI GELMEYECEK ISMAIL ABI OF AGA YAK YAK AGAAAAAAA SIGARA DILE GELDI KENDI YANDI AGA BEE YUREK MI DAYANIR BEEE ALBAYIM ALBAYIM MAVI HUYDUR BENDE KADIN GÜLDÜ ADAM ÖLDÜ ADAM KADININ TEK LiMANIYDI YANIMDASIN AMA DOKUNAMIYORUM ABi ÇOK SAÇMA GÜLÜŞÜNDEN ÖPERiM ABi YAK YA Bi DAL YAKTIM ABi PAKET BiTTi BE YAK YAK KELiMELER ALBAYIM HiÇBiR ANLAMA GELMiORLAR ABi YAK BE YAK PAKET BiTTi ABi Bi DAL YAKTIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 17 saat 6 dakika kadarı kaldı.
    demekki 32cm fazla gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Edit: Bu arada yeni fark ettim, nick-mesaj uyumu da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 4 Aralık 2019; 23:12:25 >
    |
    |
    em onu
    |
    |

Ahhahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yapmacikinsan0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
emek server
bankalar.org
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.