Şimdi Ara

Mahalleme baz istasyonu dikilecek

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Mahalleme baz istasyonu dikilecek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3225 Mesaj
    Telefonum çekmiyordu ve bunun incelenmesi için Turkcell'e mail atmıştım.Telefonum çekmediği için mobil internet hızımda çok düşüktü.1 ile 10 Mbps arası gibi.
    Bana bulunduğum bölgeye baz istasyonu dikilecek dediler.Böyle bir karar alınmış.

İstasyonun dikilmesi ne kadar bir zaman alır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 8 Aralık 2017; 5:23:8 >

|
    |

Aşamalara izinlerin alınışına göre değişir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
  • Yarbay
    10663 Mesaj
    Kurulacak dendiyse öncelikle kurulum yapılacak alanın bulunması gerekli. Bölgendeki yüksek binalara gidecekler, yöneticiler ile görüşüp ikna etmeye çalışacaklar, olursa kurarlar. Bina bulamazlarsa arazi arayıp kule kurmaya çalışacaklar. Kurulumudur, BTK izinleridir falan bir yıl kadar sürebilir. Eğer kuracak yer bulamazlarsa bir yılı bile geçer, iki üç yıl bile sürer...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    2221 Mesaj

hocam ben 532 den yaptığım görüşmelerde genel de baz istasyonu birimi ile ilgili kişilerle görüşüyorum
    bu işlemlerin bu kadar uzun sürmediğini söylüyorlar anca işte yer sorunu ve çevre tepkisi diyor gerisi kolay diyor normalde hepsi tıkırında gitse en fazla 4-5 veya 6 ay sürermiş geri kalanı böyle hep çevre tepkisi yer bulamama sorunumuş her gün arayınca farklı kişi düşüyor ve bende soruyorum 3-5 kişiden hemen hemen bu tıpa tıp aynı yorumlar görüşler aldım
    |
    |
    sis651 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Marifet zaten kuracak yer bulmakta. Herkes telefonu ful çeksin, İnternet aksın istiyor ama kimse baz istasyonu istemiyor...
    |
    |
    DaggeredByRuhtan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.