Şimdi Ara

Magrabi optik İndirim(lensler 3 al 2 öde ,Prada gözlüklerde %50 ind. modele göre ind. değişebilir)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Magrabi optik İndirim(lensler 3 al 2 öde ,Prada gözlüklerde %50 ind. modele göre ind. değişebilir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    249 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce marmara forumdan Prada model bir gözlüğü(optik) 315 liraya %30 indirimli almıştım.Fakat dün başka mağazasına bakayım dedim (fobi oldu ben alır almaz indirim yapıyor mağazalar )

%50 indirime girmiş orada pradalar. Magrabi optikte 15 gün içinde değişim(iade yok enterasan) olduğundan gittim hemen bari lens alayım dedim paralar yanmasın .
    Bide baktım lenslerde 3 al 2 öde varmış. Air optix 30 liraya geliyor(lens reçetesi gerekli )

Bu hikayeden anlamanız gerekenler ---->>> lenslerde 3 al 2 öde var (45 liralık lensler 30 a geliyor)
    --------------->>>>Magrabi optikte iade yok
    --------------->>>>>Prada %50 indirim var değişken tabii ama 1 hafta içinde ek bi ind. söz konusu

--------------->>> Kardeşim benim lens reçetem yok uğraşamam reçeteyle filan diyen varsa 1.25 numara miyop air optixleri aldığım fiyattan verebilirim (30 lira)

Sıcak fırsatlara ne zaman konu açsam daha önce açılmış oluyor aratmakta zor geliyor bakıcaz artık

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quakka -- 29 Haziran 2014; 5:16:10 >

• Yüzbaşı
    372 Mesaj
    sadece pradada mı var indirim? rayban ? ya da başka marka kemik bayan güneş gözlükleri?

Orijinalden alıntı: spoiler4all

sadece pradada mı var indirim? rayban ? ya da başka marka kemik bayan güneş gözlükleri?

Net bi bilgim yok diğer markalarla ilgili ama 1 hafta içinde ek bir indirim yapılmış .450 liralık gözlük 1 hafta içinde 315 e ordanda 225 e düştü anlıyacağın müsaitsen bi uğra hocam veya telle arayıp sor .
    |
    |
    simdi pazar günü hiç çekilmez orası ama forumda da hep orda iyi indirimler oluyormus diye duymustum. neyse aksam bakılır olmazsa. haber verdiğin için tesekkürler. bayadır o magrabinin indirimini bekliyorduk.

Orijinalden alıntı: spoiler4all

simdi pazar günü hiç çekilmez orası ama forumda da hep orda iyi indirimler oluyormus diye duymustum. neyse aksam bakılır olmazsa. haber verdiğin için tesekkürler. bayadır o magrabinin indirimini bekliyorduk.

Önemli değil hocam telle ara model sor yardımcı oluyorlar.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.