Şimdi Ara

Magnezyum tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Magvital 365mg daha önce kullandım, içindeki maddelerin çok fazla zararı varmış.
    İçinde; Sodyum Sakkarin ve Sodyum Siklamat olmayan. Magnezyum takviyesi söyleyebilir misiniz ?

• MAGNESIE CALCINEE SABA SUSPANSIYON HAZIRLAMAK ICIN TOZ 100 g şişe

HOCAM SİZE BUNU ÖNERİRİM HEM 1 ÖLÇEKTE 400 MG MAGNEZYUM VAR(MAGVİTALDE 360) HEMDE YARDIMCI MADDE İÇERMİYOR.
  • iborta İ kullanıcısına yanıt
    Baktım tam istediğim gibi, sağol
  • magmezyum desteği neden lazımki
  • gren kullanıcısına yanıt
    Kas ve kemiklerde zayıflık var (asıl tanım; sebebi belli olmayan ağrılar diye bilirim, sporu bıraktığım halde halen devam ediyor), CK değeri normal çıkmıştı, aklıma magnezyum gelmemişti, daha önce aynı sıkıntıyı yaşan birisi magnezyumla alakalı olabilir dedimişti. geçen sene magvital kullanmıştım faydası hissetmiştim. Neden ölçtürmedin diye sorarsan; doktora vitaminleri de eklemesini söyledim örnek verdim o sıra D vitamini gibisinden o da gitmiş sadece D vitamini eklemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerShaf

Kas ve kemiklerde zayıflık var (asıl tanım; sebebi belli olmayan ağrılar diye bilirim, sporu bıraktığım halde halen devam ediyor), CK değeri normal çıkmıştı, aklıma magnezyum gelmemişti, daha önce aynı sıkıntıyı yaşan birisi magnezyumla alakalı olabilir dedimişti. geçen sene magvital kullanmıştım faydası hissetmiştim. Neden ölçtürmedin diye sorarsan; doktora vitaminleri de eklemesini söyledim örnek verdim o sıra D vitamini gibisinden o da gitmiş sadece D vitamini eklemiş
    şu urun aklıma geldi ama kendin bilirsin

birde özellkle kas krampları susuz kalmaktan ötürü laktik asit birikiminden de olur diye okumuştum biryerlerde
    http://www.vitabiotics.com.tr/osteocare-original-30-tablet/#1519121018063-15d4481b-94fe

clcinise magnesie hazımsızlık için falan diye yazıyor bu arada

+3 lt su içiyorum, linkteki ürün hoşuma gitti ama günde 2 adet tablet kullanacaksın, 100 tl de fazla gibi, kalsiyum konusunda yazdıkları doğru o kadar sütte içemezsin, 1 lt süt 4 tl olduğu için karlı değil. magnezyum eksikliğin çok fazla şeyle karşılaşıyorsun; uyku sıkıntısından tut, düzensiz kalp atışı vss.... yani çoğu belirti olduğu için + daha öncede kullandığımdan gerekli herkes için. mesela 365 olayı tesadüf değil, her gün almak zorundayız. arkadaşın verdiği tavsiye mesela iyi hem saf hem de 15 tl falan, yakın zamanda alıp deneyeceğim zaten.
  • quote:

+3 lt su içiyorum, linkteki ürün hoşuma gitti ama günde 2 adet tablet kullanacaksın, 100 tl de fazla gibi, kalsiyum konusunda yazdıkları doğru o kadar sütte içemezsin, 1 lt süt 4 tl olduğu için karlı değil. magnezyum eksikliğin çok fazla şeyle karşılaşıyorsun; uyku sıkıntısından tut, düzensiz kalp atışı vss.... yani çoğu belirti olduğu için + daha öncede kullandığımdan gerekli herkes için. mesela 365 olayı tesadüf değil, her gün almak zorundayız. arkadaşın verdiği tavsiye mesela iyi hem saf hem de 15 tl falan, yakın zamanda alıp deneyeceğim zaten.
    deneyimlerinizi paylaşırsınız faydalı olması dileğiyle
    Hocam kusura bakmayın ama, sağlık konusunda bilgilisiniz, farklı konularda da gördüm, işiniz ecza sektöründe galiba ?
    Sağ olun dilekleriniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerShaf -- 5 Mart 2019; 22:3:30 >
  • quote:

Hocam kusura bakmayın ama, sağlık konusunda bilgilisiniz, farklı konularda da gördüm, işiniz ecza sektöründe galiba ?
    Sağ olun dilekleriniz için
    o kadar da bilgiliyim diyemem biraz araştırdım sadece

sağlık herkese lazım neticedsinde
    Sonuçta başkası senden önce rahatsızlık geçiriyor, yaşadıklarını anlatıyor, senin başına geldiği zaman daha bilgili adım atıyorsun
  • Venatura firması yeni çıkardı.(Vefa)

Magnezyum B6 ile bereber fiyatı 34.90 tl.Eczanelere yeni girmeye başladı.Ben aldım.Kullanmaya başladım.
  • iborta İ kullanıcısına yanıt
    Magnesie Calcinee kabızlık tedavisinde kullanılır.

Kramp vs gibi rahatsızlıklar için Ocean ExtraMag, Magnesium Diasporal Saşe/Direkt kullanabilirsiniz
  • HOCAM ARKADAŞLAR HAKLI BEN MAGNESİ CALCİNE YAZMISTIM AMA ARASTIRDIM ONUN İÇERİSNDEKİ MAGNEZYUM HİDROKSİT YANİ TUZ FORMU OLDUĞU İÇİN KULLANIM YERİ FARKLI BİR YANLIŞLIK OLMASIN
  • Lburgazlı kullanıcısına yanıt
    sana zahmet arkasındaki bilgileri çekip atar mısın ?
  • Sağlık ocağın da kan tahlili kaç ayda bir yapılabilir ? sınırı var mı ? doktor değiştiğinden dolayı tersler diye, buraya sormak istedim.
  • quote:

Sağlık ocağın da kan tahlili kaç ayda bir yapılabilir ? sınırı var mı ? doktor değiştiğinden dolayı tersler diye, buraya sormak istedim.
    doktora zaten birşey varki gidiyorsun kontrole ne zaman gideceksin onu doktorla konuşursan muhtemelen birşeyler söyler
    laf söyleyeceğim de ayıp olur diye bişey demek istemiyorum, insan kas ağrılarım var dediği zaman değerleri bakacağı zaman sadece D vitamini ölçtürmez. Bunun, potasyumu, kalsiyum, sodyum ve magnezyum gibi başlıca gerekli vitaminler var, gidip sadece d vitamini ölçümü yaptı, ben aklımdakileri söylerdim ama o sıra hayırlı olsuna gelen arkadaşları vardı yanında, başkasının yanında da rahat rahat konuşamadım. Salaklık da ben de aklıma magnezyum değil CK geldi
  • quote:

laf söyleyeceğim de ayıp olur diye bişey demek istemiyorum, insan kas ağrılarım var dediği zaman değerleri bakacağı zaman sadece D vitamini ölçtürmez. Bunun, potasyumu, kalsiyum, sodyum ve magnezyum gibi başlıca gerekli vitaminler var, gidip sadece d vitamini ölçümü yaptı, ben aklımdakileri söylerdim ama o sıra hayırlı olsuna gelen arkadaşları vardı yanında, başkasının yanında da rahat rahat konuşamadım. Salaklık da ben de aklıma magnezyum değil CK geldi
    o an akla gelmez zaten
    en iyisi gitmişken tum mineral vitamin değerlerine baktırmak

• Günlük Magnezyum fiyatları ve Magnezyum tablet 2019 fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.https://www.wmal.net/tedavi/gunluk-magnezyum-ihtiyaci-ne-kadardir-h17162.html
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.