Şimdi Ara

Magic Hammer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumları okudum, sitelere baktım, bu aletin tam olarak nasıl çalıştığını anlamadım. Bu meleti inventory e koyunca kendi bizdeki aletlerin durabilitysini mi arttırıyor yoksa aletin durability 0 a ince kırılmasını falan mı engelliyor? bunu devamlı inventoryde tutmak lazım mı yoksa inn e koysakda savaştıkda sonra geri inventory koyunca repair ediyomu? Kullanan, bilen birilerinden yardım...

• nasıl kullanuıldığını bilmiorum ama bildiklerim şunlar;
    1 hammerla galiba bir kez tamir yapabiliosun. Ama kaç zırh tamir edersin bilmem.
    1 hammerla durability artmaz, sadece azalan durabilityiyi eski haline getirebilirsin.
    1 hammerla armor of destruction tamir edebilirsin(sayısını bilemem)
    Ve maalesef benim elime böle bişey geçmediği için nasıl kullanıldığını bilmiorum, ezik olmak çook kötü, ama yakında inşallah bi tank warriorum olacak
  • aaaa bendede var ondan ama nasıl kullanacağımı bilmiyorumpiyasada kaça gider bu melet??????????lütfen biri söylesin
  • Durability artırmak derken azalan tabiki. Eğer bu melet tek seferlik ise, tabi daha bilen kimse çıkmadı, pek bi işe yaramıyo demektir bu...
  • tek seferlik dediğim, bunlardan 100 tane toplayabiliosun, adamın biri tezgahtan 100 tane birden satıyordu, tanesi 600k, yani bu abyss gibi TEK defa kırdırılabilio / kullanılabilio, ben denemiş değilim ama aklıma böyle yatıyo.
  • bende de sweep potion mudur nedir bişe var abbysdeki scorpionlardan çıkmıştı ne işe yarar
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocketboy

bende de sweep potion mudur nedir bişe var abbysdeki scorpionlardan çıkmıştı ne işe yarar

ingilizcen varsa öğrenirsin, magic powerini %30 artırır o 30 sn boyunca
  • piyasada 600k mı ediyo bu hammer?
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

piyasada 600k mı ediyo bu hammer?

bazen 1mil, bazen 5mil, sen satmadan önce başkasının satıp satmadığına bak.
  • beyler bana bi kere çıkmıştı ve merak edip kullandım.Armorların hepsini repair yapıyo sonuna kadar.
    Dedim sonra allah allah neden böyle bişey koymuşlar; çünkü armorların durabilitysi fazla ve az az düşüyor.Sonra acid potionu öğrendim.Acid potion armorları tamamen kırıyor yada yüksek durability düşürüyo tam bilmiyorum.Ama abyssde 1 insan bana atmıştı ve armorumun 1 tanesi komple kırılmıştı.Bu Hammer da ona karşı kullanılan bir item...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakuza893

quote:

Orjinalden alıntı: onurdag89

piyasada 600k mı ediyo bu hammer?

bazen 1mil, bazen 5mil, sen satmadan önce başkasının satıp satmadığına bak.

teşekkür ettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.