Şimdi Ara

Mage Oynayabilmek İçin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ~ InwAsion.

quote:

Orijinalden alıntı: poorsa

ark. asas-wrr-pri hepsini oynadım ve +80 yaptım
    şimdiye kadar sadece mage ile oynamadım, xigenon da gördüğüm kadarıyla çoook zevkli görünüyor.

peki playerliği öğrenebilmem için size sıfırdan mı kasayım yoksa +80 fln çar mı alayım?

Staff combo için pvp de oyna. Ama asıl playerlik için exp şart.. Bu arada bende xigenondayım AlwaysHim görmüşsündür belki

nick aşina geliyor ama karus-human?
  • Human - asasım. Karakter tanıtımı bölümünde moviem var izle çıkartırsın belki. Bu arada senin nick?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Human - asasım. Karakter tanıtımı bölümünde moviem var izle çıkartırsın belki. Bu arada senin nick?

SpecialPerson

Exceptional

ikisi de asas

genelde eslanttan çıkmam ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poorsa -- 16 Ocak 2012; 9:21:15 >
  • quote:

quote:

Human - asasım. Karakter tanıtımı bölümünde moviem var izle çıkartırsın belki. Bu arada senin nick?

SpecialPerson

Exceptional

ikisi de asas

Ben expten çabuk sıkılıyorum genelde pazardayım :)

Nick tanıdık bu arada gördüm sanırım birkaç kez moradon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeenageDream -- 16 Ocak 2012; 13:00:04 >

• quote:

quote:

quote:

SpecialPerson

Exceptional

ikisi de asas

GooDToExceLLenT clanındayım.
    genelde gem saatlerinden bi süre önce girer, gem bittikten bi süre sonra çıkarım.
    eskisi kadar aktif değilim yani

lvl de sona dayanmış olmamız büyük bi etken tabi, sadece item geliştirme kaldı, o da basarak değil satın alarak

• 77-78 lvl bi mage alıp 80e kassan ya da 82 lvl bi mageyi 83e kassan gereken çoğu şeyi zaten öğrenirsin. LSD clanının videolarına bak manesteki. sağlam mage clan bişeyler öğrenirsin videolardan ble
  • quote:

quote:

quote:

quote:

SpecialPerson

Exceptional

ikisi de asas

GooDToExceLLenT clanındayım.
    genelde gem saatlerinden bi süre önce girer, gem bittikten bi süre sonra çıkarım.
    eskisi kadar aktif değilim yani

lvl de sona dayanmış olmamız büyük bi etken tabi, sadece item geliştirme kaldı, o da basarak değil satın alarak

Bende 80 charıma aktardım itemleri :) Yazın 83 e kasarım şimdi de arada girer cz & arena falan takılırım. İtemleri de sağlamlaştırırım tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

77-78 lvl bi mage alıp 80e kassan ya da 82 lvl bi mageyi 83e kassan gereken çoğu şeyi zaten öğrenirsin. LSD clanının videolarına bak manesteki. sağlam mage clan bişeyler öğrenirsin videolardan ble

videolarından 2 tanesini izledim, hakikaten uğraşılmış çarları dizerken.

bizim xigenon da da TheReMaKe vardı mage clanı.önce kolluk yaktılar sonra bir anda yok oldular

izlediklerimden ötürü oynaması çok zevkli geliyor mageyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glinz

Salla mageyi, archer daha iyi. 5+3 combosunu ogren (cok kolay zaten w+5li+w+3lu) styx'ide gerektigi zaman kullan. 69 rogue ile 83 warrioru alirsin.

Youtube'da massasino diye arat 62 okcu 83 char kesiyor :)

İzledim şimdi de "casting failed" vermeden nasıl okadar seri vuruyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loading..

quote:

Orijinalden alıntı: Glinz

Salla mageyi, archer daha iyi. 5+3 combosunu ogren (cok kolay zaten w+5li+w+3lu) styx'ide gerektigi zaman kullan. 69 rogue ile 83 warrioru alirsin.

Youtube'da massasino diye arat 62 okcu 83 char kesiyor :)

İzledim şimdi de "casting failed" vermeden nasıl okadar seri vuruyor anlamadım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.