Şimdi Ara

Mage Deckleriniz/Stratejileriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
11.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok iyi

Deste de eskisine gore harika olmuş bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna 2 gün önce başladım böyle bir şey yaptım taunt ve rakibi dondurma üzerine en sonda archmage çıkarıp yenmeye çalışıyorum Ne önerirsiniz isterseniz tüm kartlarımında resmini atabilirim zaten çok bir şey yok
     Mage Deckleriniz/Stratejileriniz
    En üstte Arcane Missiles var çıkmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spread -- 29 Haziran 2014; 15:17:05 >

• Spread kullanıcısına yanıt
    iki gün önce başlayıp da archmageye sahip olmak... bravo :))

leveline göre illet ettirecek bir deck bence. şu an kalkıp sana şunu çıkar şunu koy diyemem, belli ki eğlence için yapmışsın zaten bu decki :) ileride rare ve epiclerini biriktirip rankeda başlayacağın zaman üstteki decklere bakarak fikir edinebilir veya sorabilirsin.
  • geçen karşıma 1 mage gelmişti adamdai minionlar sadece spell cardların costlarını azaltmak ve damageini yükseltmek üzerineydi 6-7 manadayken sadece 1 elde yerde +1 spell power -1 cost vardı adam bana 1x fireball 1x frost ball 2x ice lance toplam 21 damage yiyince kafayı bozdum bende aynı decki yapcam diye

0 epic 0 leg baya iyi bi deste gibi oldu gibi elinde pyro antonidas azure olan varsa onlarıda koyarak iyice destekleyebilir

edit:Destede draw a card problemi çıkıyor onada bi çare bulmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 3 Temmuz 2014; 23:52:35 >

• [A]narchy kullanıcısına yanıt
    bilen bir oyuncunun kolayca yerle bir edebileceği bir deck olmuş. çok dengesiz. önermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Xenshard

bilen bir oyuncunun kolayca yerle bir edebileceği bir deck olmuş. çok dengesiz. önermem

3 rank yükseldim başta iyi iş yapıyorlarda ilerki ranklarda masaya sağlam moblar koydukları zaman sıkıntı çıkarıyor

bide mage iken priestlere karşı nasıl taktik izliyorsunuz ? oyunun başında 1-2 tane cleric atıyor sonra sabaha kadar healleyip masayı kontrol ediyorlar nasıl bi yol izlemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 4 Temmuz 2014; 0:49:23 >
  • Bana Archmage Antonidas ve Leeroy Jenkins'le kurabileceğim bir deste önerir misiniz?
  • Şöyle bir aggro mage destem var. En beğendiğim tarafı Jugger + Wrym + Mirror Image kombosu

Tavsiyeleriniz, görüşleriniz varsa alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 5 Temmuz 2014; 20:09:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Şöyle bir aggro mage destem var. En beğendiğim tarafı Jugger + Wrym + Mirror Image kombosu

Tavsiyeleriniz, görüşleriniz varsa alabilirim

Elven archer, leper gnome, wolfriderı çıkar. Mirrors u poly i 2 le, jugglerdan 1 tane kalsın, yerine loot hoarder veya harvest golem al. Flamestrike koy bitane ne olur olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taharet Musluğu -- 6 Temmuz 2014; 2:46:17 >

• Aggro mage yapmayı düşünüyorum rank 8 ve ilerisinde iş görür mü?

• https://www.youtube.com/watch?v=A7aNcs8aTmo&list=UUSVSKbXPI4oHAs6DEOlW31g

benim deck hakkında ne düşünüyorsunuz kart uyumu nasıl amerikan server de benim ranking 15
  • Mage deckim hakkında ne düşünüyorsunuz?Şu berserkerden pek verim alamadım aslında yerine 2 sen'jin shieldmaster yada bir argent commender ve silence kartı düşünüyorum.HErhangi bir önerisi olan var mı?
  • SametUğur kullanıcısına yanıt
    Gurubashi çok gerekli değil senjin veya yeti ekle yeti ortadan kaldirmasi en zor minyonlardan birisi archmage pek bi isine yaramaz +1 spell damage icin azure drakeleriniz var zaten vaporize da rank 15 ten sonra kimse yemez.
    Blizzard varsa oda eklenebilir 1x flamestrike yerine manasi düşük olduğu için ve dondurdugu için bazen daha kullanisli oluyor pain de alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 31 Ekim 2014; 13:38:44 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama cevap için teşekkürler.Bu arada mage ile bir günde 20. ranktan 13'e kadar çıktım,sonra sezon bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SametUğur -- 3 Kasım 2014; 15:18:26 >
  •  Mage Deckleriniz/Stratejileriniz

Faceless i çıkarıp onun yerine Harrison almıştım. Özellikle hunterlerin secret & eaglehorn bow combosu buna büyük neden oluşturdu.

Alt tarafta Cairne, Flamestrike, Antonidas, Ragnaros, Malygos ve Pyroblast var. Pek dengeli bir deste değil, yendiğim zaman canım 25 in altında olmuyor, yenildiğim zamanda rakibin canı 25 in altında olmuyor. Secret çok fazla var diye düşünüyorum ama hepside yerine göre gerekli secretler olduğu için hiç birisini çıkarmak istemedim. Malygos yerine Ysera düşünüyorum. Ethereal Arcanist 2 tane daha iyi olur zira bu kadar fazla secretin arasında yerine göre kullanışlı olabiliyor.

Tüm mage kartlarım ve çoğu neutral kartlarım açık, önerisi olan varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ywizzle -- 4 Kasım 2014; 21:20:27 >

• Ywizzle kullanıcısına yanıt
    Bence hocam vaporize çok kullanışlı bi secret değil mirrorda daha çok aggrolarda kullanılıyor.Malygos ta ben magede çok denedim verim alamadım Malygos bi deckin parçası olmuyor bence malygosa özel deck yapmak gerekiyor benim görüşüm bu çok tek kartınız var benim görüşüm krin tor mage 2x olabilir bu kadar secret varken azure 2x olabilir.Ban yemeden önce secret mage decki oynuyordum 6 tane secret koymuştum baya etkiliydi o tarz bi deck deneyebilirsiniz legend olarak black knight loatheb slvanas ve ragnaros kullanıyordum.
  • Mage ile deste oluşturmayı çok denedim. Spell ağırlıklı, secret ağırlıklı, minion ağırlıklı vs. Pek başarılı olamadım hangisini denediysem. Internetten kendi desteme yakın destelere baktım, ona göre düzenleme yaptım vs. ama yine olmadı. Tüm umutlarım tükenmişken bir deste gördüm, küçük bir değişiklikle onu denedim ve hunter haricindeki classlara karşı çok etkili bir deste.

Açıkca belli ki bir rush deck. Bir classla oynayamayacağınızı anladığınızda rush deck deneyin, yenemeseniz bile göz göre göre yenilmiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ywizzle -- 14 Kasım 2014; 14:30:20 >

• Güzel bi giant decki var mı bildiğiniz veya kullandığınız giant, alexli falan bi deck var mı ?
  • MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    Freeze mage tarzı giantlı bi deck vardı ama biraz meta dışı kalmış olabilir normal freeze mage daha etkili bu ise giantlardan üstünden oynanıyor.

http://www.hearthpwn.com/decks/113679-rank-25-rank-4-freeze-giants
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Freeze mage tarzı giantlı bi deck vardı ama biraz meta dışı kalmış olabilir normal freeze mage daha etkili bu ise giantlardan üstünden oynanıyor.

http://www.hearthpwn.com/decks/113679-rank-25-rank-4-freeze-giants

Sağolun hocam, eksik önemli kartım var ya freeze mage için antonidas falan da yok ama freeze mage daha iyi dediğiniz gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.