Şimdi Ara

Mage char ve Shield!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Mc-Mesut

cumhur abi bak bise daha okcunun yana attıgı yer cok onemlidir kalkanın olmadıgı yerden atarsa kalkan passive kalır yersin 1k-2k
    bunada ihtiraz etcek olan giitsin denesin

Yok mesutum o sorun deıl canım ben shıeld olmayan taraftan gelen okları rod la tutuorum....Sakaa saka...
  • quote:

ama oyle bişe var istersen dene o acark da adam gibi cvp vermio bilmem bişiler dio
    dogru duzgun cvp vermiosan hiç bişe yazmaaa

Bak,oynadığın bir özel server.Ve o serverın tüm L2 motorunu ve değerlerini kendi kafalarına göre değerlerle oynayarak değiştirmişler.
    Sen yazdıklarını öyle yazıyorsun ki temel L2 değerleri bunlarmış gibi konuşuyorsun.
    Bu yazdıkların senin private serverdan bahsettiğini bilmeyenleri yanıltır.
    Bu neye benzer biliyormusun?
    Üzerine kırkküsur buff alıp en iyisi warrior diyen birisine benzer.
    Bir kere oyunun orjinalinde en fazla alabileceğin buff sayısı 24 tür.24 ten fazla buff slotun yok.Olamaz.Ancak private serverda olabilir böyle bişey.
    Eskiden Danslar bile buff slot kaplıyorduki o zaman hepten azalıyordu aldığın bufflar.
    yada mage buff verdiğinde doomcryer warrior bufflar uçabiliyordu gibi.
    Şimdi gracia 2,2 ve danslarla bufflar ayrı slotlarda.istersen alt tuşuna basıpğ seni zayıflatan buffı silebiliyorsun.
    Umarım demek istediğimi vurgulamak istediğimi anlamışsındır.Sana yazdıklarım kişisel değil kesinlikle! Yanlış anlama.

• quote:

Orjinalden alıntı: acark

quote:

ama oyle bişe var istersen dene o acark da adam gibi cvp vermio bilmem bişiler dio
    dogru duzgun cvp vermiosan hiç bişe yazmaaa

Bak,oynadığın bir özel server.Ve o serverın tüm L2 motorunu ve değerlerini kendi kafalarına göre değerlerle oynayarak değiştirmişler.
    Sen yazdıklarını öyle yazıyorsun ki temel L2 değerleri bunlarmış gibi konuşuyorsun.
    Bu yazdıkların senin private serverdan bahsettiğini bilmeyenleri yanıltır.
    Bu neye benzer biliyormusun?
    Üzerine kırkküsur buff alıp en iyisi warrior diyen birisine benzer.
    Bir kere oyunun orjinalinde en fazla alabileceğin buff sayısı 24 tür.24 ten fazla buff slotun yok.Olamaz.Ancak private serverda olabilir böyle bişey.
    Eskiden Danslar bile buff slot kaplıyorduki o zaman hepten azalıyordu aldığın bufflar.
    yada mage buff verdiğinde doomcryer warrior bufflar uçabiliyordu gibi.
    Şimdi gracia 2,2 ve danslarla bufflar ayrı slotlarda.istersen alt tuşuna basıpğ seni zayıflatan buffı silebiliyorsun.
    Umarım demek istediğimi vurgulamak istediğimi anlamışsındır.Sana yazdıklarım kişisel değil kesinlikle! Yanlış anlama.

acark o alt tusuna basıp buff sılme nasıl bısey yaw anlatsana azcık.. bak onu bılmıodum bu ıngılızceyle bu kadar usta

• nasıl kisisel deil bi onceki msjında hiç de oyle demiosun ama

quote:

Yaa bi git yaa

Bide itiraz eden denesin diyo

Kalkmış bide burda ahkam kesiyosun.

bunlar ne oluyo o zaman
  • cumhur abi boylelerinden yardım isteme nasıl cvp verecegi belli olmuyo
    sanada der ya git ya kendin ogren felan
    boylelerin bilirim ben kendini bişey zannederler
  • quote:

cumhur abi bak bise daha okcunun yana attıgı yer cok onemlidir kalkanın olmadıgı yerden atarsa kalkan passive kalır yersin 1k-2k
    bunada ihtiraz etcek olan giitsin denesin

• x264 yaw arkadasım anlastınızmı ne ettiniz yha bos bos cvplar yazmayın
    puhahahahaymıs ne oldu basın göğemi erdi onu yapınca
    adam gibi cvp verceksen ver yoksa yazma bişi
    ben gülüncek bi durum goremiyorum bildigin bise varsa yazarsın yoksa
  • acark

Su alta basıp ısıne yaramayan buffu sılme muhabbetı nedır bı yazın sıze zahmet yada bılen baskası varsa yazabılır kım yazdıgı onemlı deıl...
  • cumhur abi demin de dedigim gibi o acark yardım felan etmez cvplarına baksana
    ordan belli oluyo zaten nasıl biri oldugu
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

acark

Su alta basıp ısıne yaramayan buffu sılme muhabbetı nedır bı yazın sıze zahmet yada bılen baskası varsa yazabılır kım yazdıgı onemlı deıl...

Diyelim gereksiz bir buff verdi sana prophet mesela.Yani sana Berserker Spirit verdi.Berserker Spirit defansı azalttığı için silmek istiyorsun.O buffı buff barda mouse ile üzerine gelerek alt tuşuna basılıyken tıklarsan üzerinden silersin.Yada acumen verdi mesela veya sen mage'sn sana vampiric verdi.Bu şekilde silebiliyorsun.
    Ama Gracia olması lazım.Öncesinde yoktu yanlış hatırlamıyorsam.Yada son kamaelde upğdate ile geldi tam emin değilim.
  • acark nasıl ettinde cvp verdin hayret dogrusu sasırdım
  • Çalışıyorum.Arada girip cevap yazabiliyorum sadece.
  • senin bana kastınmı varda bana gelince baska turlu cvp verion
    dier arklarına iyi cvplar verion
  • quote:

Orjinalden alıntı: acark

quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

acark

Diyelim gereksiz bir buff verdi sana prophet mesela.Yani sana Berserker Spirit verdi.Berserker Spirit defansı azalttığı için silmek istiyorsun.O buffı buff barda mouse ile üzerine gelerek alt tuşuna basılıyken tıklarsan üzerinden silersin.Yada acumen verdi mesela veya sen mage'sn sana vampiric verdi.Bu şekilde silebiliyorsun.
    Ama Gracia olması lazım.Öncesinde yoktu yanlış hatırlamıyorsam.Yada son kamaelde upğdate ile geldi tam emin değilim.

Eywallah kardesım gercı denemek suretıyle orendım ama yınede cok saol...

• cumhur abi goruon dimi bazıları iyi davraıolar bazılarına ise taktıkları yok cvplarındanda belli oldugu gibi
  • Mesutcum olur bole seyler osuruktan nem kapmayın lutfen sımdı bırbırınıze zıt gelıo olabılırsınız ama bellı bi zaman sora olaylar deısebılır ıyı gecıne bılırsınız benım bıle uyuz oldugm sureklı takıstıgım kısılerle ıyı gecınıoruz tanıma suresınce olur bole takısmalar fıkır catısmaları kısısellestırmeyın ve fazla saplantı yapmayın bana sorarsan daha sakın 2 ay once ben de sureklı kavga edıodum ama yanlıs davranmısım cogu kısıye dıkkat lı ol pısman olucagın seyler soyleme...
  • Siz ciddi ciddi shieldin mage e katkısı olduğunu mu savunuyorsunuz?
    Kusura bakmayın ama shield takan mage gördüğümde n00b diyip geçiyorum.
    shield masterysi olmayan bir karakterle shield kullanmak saçmalıktır (orjinali baz alarak konuşuyorum)
    shield defence succed dediğinde normal vurulan dmgin shiled pdefe göre azaldığını görürsünüz.
    mesela 150 iken shildin grade ve pdefine göre yenilen dmg düşer ama 0 ya da 1 olmaz.
    karşınızdakinin devamlı size vurma şansı yüksektir.
    shield mastery de olmadığından shield defans rate düşük olup başarı oranı az olur.
    oysaki +8 evasionla pek çok kez hiç dmg almayabilirsiniz(karşınızdakinin sizi miss geçmesi).
    özellikle de okçuların manayı idareli kullanmak zorunda oldukları sunucularda (her dakika skill kullanamadıklarında)
    faydasını görürsünüz.
  • GoldenSpirit arkadasım biz mageyle bi alakası oldugunu savunmuyoruz
    and shield mastery olmasına gerek yok zaten shield adam magelere karsı aynasını kullancak belki nerden bilion
    ayrıyetten shiled le bazı bazı tank skillerini kullanarak okcudan dusundugunden cok daha az damage yiyebilirsin taktikleri var simdi
    soyletm onları uzun surer bide bazı serverla dusk shield veya editleyerek yapılan shieldler p.def verir bunuda soylemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRsX11 -- 18 Kasım 2008; 8:09:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldenSpirit

Siz ciddi ciddi shieldin mage e katkısı olduğunu mu savunuyorsunuz?
    Kusura bakmayın ama shield takan mage gördüğümde n00b diyip geçiyorum.
    mesela 150 iken shildin grade ve pdefine göre yenilen dmg düşer ama 0 ya da 1 olmaz..

yenilen damage 0 olmaz zaten en az 1 olur.advanced block ve bless shield aldığın zaman shield succed olayı +7 evasionda okcunun sana misslemesinden daha sık olur ve daha cok işe yarar.
  • bide tanklara ozel ok kırma skili var onuda kullanınca okcu bayaa az damage vuruo bunuda belirtmek istiyorum ama o dedigime gulenlerede gostercem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.